İnternette kazancın yolları iyi bir kılavuzdan geçer!

Herkese selam arkadaşlar,

Bu seferki blog konumuz, buradaki birçoğumuzun aslında "esas" ihtiyacı olan, güvenilir bir kaynak. İnternette, birçok açıdan kazanç sağlayabileceğinizi sizlere daha önceki konularımızda da belirtmiştik hatırlarsanız. 

Bu kazançların, birçok deneyimli kişi tarafından bizzat deneyimlenerek başka insanlarla paylaşıldığı, bireylerin karşılıklı etkileşimleriyle önemli olan en detaylı bilgilere kadar ulaşabileceği yerler, genellikle forumlardır.

Forumlar günümüzde farklılık gösterse de, bize faydalı olacak forum çeşidi kesinlikle webmaster forumlarıdır.
Peki neden ? Çünkü, internet dünyasının serbest zamanlı işçilerini biz webmaster ( web uzmanı ) olarak tanımlarız. Bu arkadaşlarımız, site kurulumlarından, seo uygulama ve terimlerine,  sosyal medyanın püf noktalarından , en ideal içerik - video - görsel tasarımlarına kadar her konuda çeşitli bilgilere sahiptirler.Aslında birçoğumuz, bu tip ekstra kazanç imkânlarını bizlere sundukları için onlara minnettar olmalıyız :) 

Ülkemizde de , bu alanda çeşitli forum siteleri mevcut elbette. Hatta birçoğu , o kadar geniş kitlelere hitap ediyorlar ki; sanırım İstanbul'un herhangi orta büyüklükte bir ilçesi kadar nüfusa hitap ediyorlardır diyebiliriz rahatlıkla.

Bu kadar büyük bir mecrada, ne tür bilgilere ulaşabileceğinizi ne siz hayal edebilirsiniz, nede biz tarif edebiliriz :)

Tabi bu işinde tekelleri, baronları var :) Fakat, sizler için biz şuan en ideal forumu araştırdık ve sizlere anlatmaya karar verdik.

webmasterforum.com.tr  bu alanda, sıfırdan başlamak olsun yada zaten var olan bilgilerinizi pekiştirerek geliştirmek olsun, sizler için en ideal kılavuz sitedir! Siteye basit bir şekilde kayıt olduktan sonra, mutlaka önce kendinizi tanıtmalı, orada ne amaçla bulunduğunuzu belirtmelisiniz. Korkmayın, insan yiyen tarzdan yaratıklar değildir webmasterlar :) İlkten garipseseniz de, belirli bir samimiyet ortamının hissini kısa sürede alacaksınız.

makaleyaz.net olarak, belirli egoları - kibir duygularını aştığımızı düşünüyoruz. Belki reklam, belki çıkar amaçlı webmaster örgütü gibi düşünebilirsiniz bu konuyu okurken :) Ama sadece sizlere gerçekten faydalı olabilecek, sizleri en kısa yoldan internet üzerinden ne tür kazançlar sağlayabileceğinizi öğretecek ortamların tanıtımını her daim yapacağız. 

Tekellerin elinden kurtulmuş, bazılarının egemenliğinden arındırılmış ortamlara girerek, hem kendinizi geliştirir hem de bulunduğunuz mecralara sizden sonrakilerde faydalanabilsin diye deneyimlerinizi aktarabilirsiniz. Tarayıcınızdaki kısa yollardan bir yer ayırın webmasterforum.com.tr 'ye :) 

Herkese bol şans.