Tam Öğrenci İşi Site – Ogrenciye Gelir“Şimdiki zamanda öğrenci olmak zor zanaat.”

Dijital dünya, öğrenciler için her zaman farklı ihtiyaçların “bir nebze” giderilebileceği imkanlar sunar.

Ama, bazı özel projeler vardır ki; öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını “tek platformda” sunar ve ayrı arayışlara girişmeden öğrenciler için tüm imkanları seferber eder.

İşte ogrenciyegelir.com‘da tam da böyle bir proje!

Öğrenciye Gelir, öğrenci milletinin halinden anlar ve aynı dili konuşur. Aynı dili konuşmakla kalmaz, aynı dili konuşanları da bir araya getirir!

Öğrencileri, kurumsal firmaları, ufak -tefek iş gücüne ihtiyaç duyan girişimleri, staj yeri arayan veya stajyer arayanları, ev arkadaşım olsa kirama & faturalara yardım ederdi diyenleri kısaca bu dünyanın insanlarını.

Öğrenciler

Eğitim hayatınızın başından, sonuna kadar başta gelir elde etmek, ev arkadaşı edinmek, staj yeri bulmak veya farklı sosyalleşme aktivitelerinde ve fırsatlarda ön sıralarda olmak istersin elbette. İşte bu yüzden Öğrenciye Gelir, senin ihtiyacın olan birçok farklı alandan faydalanmanı tek bir platformda üstelik tek bir üyelikle mümkün hale getirdi. Üye olduktan sonra ve üyelik aktivasyonunu tamamladıktan sonra, siteyi araştırdığında aslında anlatılandan da fazlasını bulacağından eminiz.

Biz bazı konularda spoiler vermeyi sevmeyiz, çünkü yerinde ve zamanında yapılan keşifler, uygulandıkça daha heyecanlı olur. Sende Öğrenciye Gelir’i keşfetmek isterersen hemen şimdi kaydını oluştur ve neler yapabileceğini bizzat deneyerek gör.

Staj Yeri veya Stajyer Arayanlar

İşte önemli bir konu, işte Öğrenciye Gelir’in parmak bastığı bir ihtiyaç!
Eğitim hayatında birgün mutlaka karşına çıkacak olan staj, Öğrenciye Gelir’in sayesinde daha pratik ve daha basit bir hale geliyor.
Senin staj yeri bulmak gibi bir derdin varsa, binlerce kurumsal firma ve işyerinin de senin gibi çalışkan stajyerlere ihtiyacı var unutma!
Staj arayışınla ilgili hemen bir ilan oluştur, senle iletişime geçmelerini bekle.

Ev Arkadaşı

Bugünlerde barınma konusu her zamankinden daha önemli!
Evet, kirada bu sorunu hallediyorsun belki ama gün geçtikçe zorlaşıyor, farkındasın. Ama neyse ki, Öğrenciye Gelir bunu da senin yerine düşündü!
Ev arkadaşı arayışın için, üyelik sonrasında detaylara göz atıp hemen sende bir ilan aç ve hem kiraya hem de faturalara gönül bağıyla bağlı yardımcı, bir yoldaş bul =)

Ek Gelir İçin Görevler

Öğrenciye Gelir, sadece ihtiyaçların için değil, ek gelir elde etmen için de sana onlarca seçenek, onlarca fırsat sunuyor. Basit görevleri yerine getirerek, öğrencilik hayatın boyunca akmasa da damlayacak kazançlar elde edebilirsin. Site de bu konuda tüm detayları bulabilirsin.


Öğrenci hayatı bambaşka! Henüz yolun başındasın, ama Öğrenciye Gelir  sayesinde artık yalnız değilsin.

Sen de hemen aramıza katıl, hem kendin hem de senin gibiler için bir iyilik yap!
Hayır yarın değil, hemen bugün başla…