Yeni Fiyatlandırma ve Detaylar

Yapılan anket çalışması sonrasında, daha öncesinde duyurulan100 kelime fiyatı, komisyon oranı ve ödeme alt limiti değişiklikleri 1 Ağustos 2023 tarihi itibariyle uygulanacaktır.

Anket Sonuçları :

Şu ana kadar katılan 111 kullanıcının, sunulan seçenekler arasında yaptığı seçimlere göre sonuçlar şu şekildedir:

 

Sonuçlar doğrultusunda, platformda geçerli olacak fiyat, komisyon ve ödeme alt limiti:

100 kelimesi 3.0 TL + %20 Komisyon + 100 TL Ödeme Alt Limiti

Tüm kullanıcılarımıza öncelikle hayırlı olsun.

Bu aşamadan sonra, sistemdeki değişiklik şu şekilde yapılacaktır.

01.08.2023 tarihinde saat 00:00’da , sistemin teknik ayarlaması buna göre düzenlenecek. Satışta olan içeriklerin fiyatları, bu ayarlamadan sonra otomatik olarak değişecektir.


ÖNEMLİ:


Fiyat değişiklikleri sadece satış sayfasında ( https://www.makaleyaz.net/hazir-makale/) ve yazarların kendi profil sayfalarındaki alanda güncellenecektir. Kendi panellerinde, herhangi bir fiyat güncellemesi yapılmayacağı için eklendiği andaki fiyatı görünecektir. Fakat, satın alma işlemi sırasında kazancı satış sayfasındaki tutar üzerinden yapılarak paneldeki kazanç alanında gösterilecektir.

Teknik anlamda, panellerdeki fiyatlandırmalara herhangi bir müdahale edilemediği için, o alandaki fiyatlarda değişiklik görülmez. Fakat, isteyen kullanıcılar şuan satışta olan içeriklerini o tarih sonrasında silerek, tekrar kontrole göndererek yeni fiyatlandırma üzerinden içeriklerin fiyatlarını panellerinde de görebilirler.

Belirtilen tarihten itibaren yapılacak her satışta ve sipariş ödeme onayında kazanç, komisyon belirtilen şekilde işleyeceği için bir sürelik geçiş sürecinde akılda kalan sorular olabilir. Bu nedenle, yukarıdaki açıklamayı dikkate almanızı özellikle rica ediyoruz. Hiçbir şekilde az kazanç veya fazla komsiyon kesintisi uygulanmamış oluyor, sadece yazar panellerinde eski fiyatlar görüneceği için bu şekilde bir açıklama yapılması uygun görülmüştür.

Bu tarihten sonrasında, sisteme eklenen tüm içerikler ( hazır makale olarak ) , 100 kelimesi 3.0 TL olacak şekilde, otomatik hesaplanacak.

Bu değişiklik esnasında, 100 kelimesi 1.5 TL olan kullanıcılar dışında, ( 100 kelimesi 3 TL atlında kalanlar dahil ) diğer kullanıcılar fiyatlandırma farkından etkilenmezler. O yüzden, manuel olarak sitedeki panellerine girerek fiyatlarını 100 kelimesi 3.00 TL ve üzeri olarak değiştirmeleri ve satışta olan içeriklerini yeniden onaya göndererek satışa sunmaları gerekir.

Örneğin, 100 kelimesi 5 TL olarak ayarlamış bir yazarın içerikleri bu değişiklik sonrasında bir farklılık yaşamaz. 

Tüm kullanıcılarımıza duyurulur!