MakaleyazNET Ekibi ve İşbirliği

İçerik alanında, 2018 senesinde başladığımız platform maceramızın 1. yılından sonra kendi ekibimizle kalitesiyle fark yaratan içerik yazarları topluluğunu oluşturduk.

Ekibimiz, 2019 yılında 6 kişiyle başladı ve sonrasında 30+ üzerine kadar ulaşan ekip üyesi sayısıyla bugüne kadar yüzlerce sektörel ve genel blog projesinden anlının akıyla çıkmayı bildi. Ekibimizde, içerik üretiminde platform standartlarından yüksek tekniğin yanı sıra, seri üretim ve toplu içerik siparişlerinin üstesinden gelecek nitelikli içerik üreticileri yer almaktadır.

Mesleki uzmanlık, yabancı dilde içerik üretimi, genel blog içerikleri, sektörel birçok alanda iş ve hizmet üzerine web sitesi içerikleri gibi birçok farklı alternatifte hizmeti sunduğumuz ekibimizde, bugüne kadar 500+ projede görev aldık.

İçerik Kalitesinde Nitelik Detayları ve Etik & Teknik Özellikler

- Oluşturulan içeriklerin tamamı, araştırma ve yorumlama üzerine referans bilgilere dayalı olarak veya müşterilerin iletecekleri kaynaklar doğrultusunda gerçek içerik yazarları tarafından oluşturulur.

Kesinlikle yapay zeka, translate, spin ve re-write tarzı içerikler teslim edilmez.


- İçeriklerin tamamı SEO uyumlu, okunabilirliği yüksek, genel SEO tekniğine uygun düzen ve formatta hazırlanır.

- Talep üzerine telifsiz görsel ve anonim video ( bağlantı paylaşımı ) şeklinde düzenlenir.

- Hazırlanan ve teslim edilen içeriklerin farklı alanlarda kişi veya firmalara satışı kesinlikle söz konusu olamaz. Kullanma, çoğaltma ve dağıtma hakkı ödemesini yapan firma / kişiye aittir.

Kimlerle Çalışabiliriz?

Ekip olarak, başta sektörel alandaki tecrübemiz nedeniyle ana ve ara sektörlerin neredeyse tümü ( detaylı mesleki uzmanlık ve teknik gerektirmeyen ) içerik üretimi açısından bizler için uygundur.

Web Tasarım Firmaları

Müşterilerinin teslim edilecek web siteleri baştan olmak üzere, tam web sitesi içeriği, hizmet ve hizmet tanımları, sektörel blog alanları vb. içerik ihtiyaçlarında beraber çalışabiliriz.

E-Ticaret Firmaları

E-ticaret sitesi sahibi olan firma veya bireysel girişimcilerle, ürün açıklamalarından, kategori açıklamalarına, sabit sayfalardan blog alanı yazılarına kadar tüm içerik ihtiyaçları konusunda beraber çalışabiliriz.

Web Sitesi Sahibi Kurumsal Firmalar

Kurumsal web sitelerinin hizmet, ürün ve iş tanımlarının yanı sıra, blog sayfalarındaki güncel içerik ihtiyaçları için beraber çalışabiliriz.

Blog Siteleri

Blog sitelerindeki farklı birçok kategoride, güncel ve özgün içerik ihtiyaçları için beraber çalışabiliriz.

Çalışma Düzeni ve İçerik Teslim Sıralaması

MakaleyazNET ekibi olarak, çalışma düzenimiz net, anlaşılır, seri ve titizlikle yürütülmektedir.
İçerik ihtiyacı olan firma veya bireysel müşterilerimiz, öncelikle  0850 305 26 90 WhatsApp hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirler. Canlı destek veya direkt e-posta (info@makaleyaz.net ) üzerinden de iletişim kurulabilir. Fakat, daha sağlıklı ve seri iletişim için WhatsApp hattımızdan iletişim kurulmasını tavsiye ederiz.

* İçerik siparişi verilmesi düşünülen web sitesi adresi, varsa referans web sitesi adresleri,
* İçerik adedi (Örn: tek seferde 10 adet.) , içerik teslimat sıklığı ( Örn: Haftada 4 adet. ), içerik teslimat süresi ( Her parti siparişten sonra teslim edilecek gün.) , varsa içerik siparişi başlıkları, alt başlıkları, anahtar kelimeleri vb. detayları,
* İçerik siparişlerinin tesliminde tercih ettikleri yöntem,

Bu tarz konularda ön bilgilendirme yapmaları yeterlidir. Kendilerine en kısa sürede, fiyat ve diğer detaylar hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Anlaşma ve Ödeme

Ön görüşme sonrasında, anlaşma sağlanması halinde içerikler müşterinin talep ettiği detaylar doğrultusunda tercih ettiği şekilde kendisine teslim edilir. Her teslimat sonrasında, müşterinin her içerik başlığı konusunda 1 defa revize talep etme hakkı vardır. ( Revize istenen içerik konusunda detayların mutlaka iletilmesi gerekiyor. )

Fiyatlandırma, ön görüşme esnasında 100 kelime üzerinden müşteriye iletilir.
Belirtilen detaylara göre verilecek fiyat teklifi +KDV şeklindedir.
İş teslimi, ödeme sonrasında da fatura müşterinin ileteceği bilgilere göre e-fatura & e-arşiv olarak kesilerek iş sonlandırılır.


Not 1: Revize talepleri, kesinlikle ödeme öncesinde belirtilmelidir.
Not 2: İlk kez çalışılacak müşterilerimizle, karşılıklı güven esasına dayalı olarak iş öncesi belirlenen tutarın yarısı, iş sonrası diğer yarısı talep edilir.