ETicaretteyim – Dijital Dünyada En Doğru İlk Adım

Geleneksel ticaretin, birkaç yıl sonra güzel bir şehir efsanesi olarak anlatılmasına sizce ne kadar süre kaldı? 5,10,15 sene…
Belki de artık anlatılmaya başlanmıştır bile, ne dersiniz?

E-ticaret, ülkemizde 1996 senesinde ilk büyük profesyonel atılımını yaptıktan sonra hem ulusal hem de uluslararası arenada en hızlı yükselen iş kolu olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ülkemizde bulunan 1 milyona yakın kurumsal ve yarı kurumsal web sitesinin yaklaşık 140 bini e-ticaretfaaliyetleri gösteren sanal mağazalardan oluşuyor.

Eticaretteyim, onbinlerce e-ticaret sitesi arasında ayrıcalıklarıyla birkaç adım önde başlamanız için en doğru seçim.  Her bütçeye ve her sektöre uygun e-ticaret paketleri sayesinde profesyonel bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?

Profesyonel E-Ticaret | ETicaretteyim!

Elinizdeki ürün veya hizmetleri, hedef kitlenize ulaştırmak artık her zamankinden daha zor. Artan rekabet şartları sayesinde, rakipleriniz arasından sıyrılmak alanında uzman ve profesyonel bir ekip ile mümkün. O yüzden, ETicaretteyim sektördeki tecrübesi ve başarılı sonuçlara alışmış bir ekiple bu konudaki seçiminizi oldukça kolaylaştıracak.

E-ticaret sitesi açmak ve bu sektörde hedef kitlesine erişmek için, en doğru alanadı,en doğru e-ticaret paketi, en doğru reklam ve pazarlama kanalları ve bunların tümünü maksimum verim sağlayacak bir ekiple hayata geçirmek ETiceretteyim’i seçen tüm müşterilerin ortak noktası.

Başından sonuna müşteri memnuniyeti temellerine inşa edilmiş bir hizmet anlayışı, hizmet ve danışmanlık süresi boyunca 7/24 erişim ve destek, teknik anlamda yetkin bir ekip ETicaretteyim ayrıcalıklarından sadece birkaçı.

Ve Dahası…

ETicaretteyim, e-ticaret  konusunda 360 derece hizmet anlaşına sahiptir. Başından sonuna bir hizmet, sonradan aramıza katılan müşterilerimiz için sunduğumuz diğer birçok hizmetle aynı kalitede ve aynı ekibin eseri. Dijital pazarlama kanallarını en verimli şekilde kullanmak, kurumsal kimliğinizi en ince ayrıntılarıyla sıfırdan oluşturmak, rakip analizi, SEO ve kaliteli içerik hizmeti ve daha nicesi…

İlk tanışma adımı sizden, sonrası bizden! Arayın veya hemen bize yazın. Onlarca mutlu müşterimiz arasında sizleri de görmek için sabırsızlanıyoruz.