Açık Arttırma – Satışlarda Yeni Bir Heyecan

Platform olarak yayına başladığımız ilk günden bu yana, özellikle kullanıcılarımızdan gelen geri dönüşleri çok ciddiye alıyoruz. Bunu her fırsatta da dile getiriyoruz.

Amacımız her zaman hem satış hem de içerik alma amacında olan kullanıcıların daha hızlı sirkülasyonu sağlaması ve memnuniyeti daha üst sıralara taşımak.

Açık Arttırma uygulaması da bunlardan biri. Uygulama, forum kültürünün geliştirilmesi için forum üzerinden sürdürülecektir. Forum üzerinde yazar (satıcı) tarafından açılacak konu ile açık arttırma kategorisinde zamanla daha fazla heyecanın ve satış sirkülasyonunun artacağını umut ediyoruz.

Açık Arttırma uygulamasının kullanım detaylarını bir konuda sizler için hazırladık.
Ayrıca, ekip üyelerimizden bir arkadaşımızla da bu uygulamaya örnek bir konu açarak ilk açık arttırmayı da başlatmış olduk.

Açık Arttırma uygulaması forum üzerinden açılacak konu ile başlar ve ana site üzerindeki sipariş sistemi ile son bulur.
Bu sayede hem yazar hem de müşteri arasındaki olası anlaşmazlıklar ve sorunlar yine Makaleyaz.NET yönetimi tarafından garanti altına alınmış olur.

Açık Arttırma Forum Açıklaması:

https://www.makaleyaz.net/forum/index.php?p=/discussion/253/acik-arttirma-aciklamasi-ve-detaylari#latest

Açık Arttırma Örnek Konusu:

 https://www.makaleyaz.net/forum/index.php?p=/discussion/254/acik-arttirma-3-icerik-3500-kelime-e-ticaret-hakkinda-merak-edilenler-ve-dahasi#latest

Açık arttırma ile ilgili merak ettiklerinizi, açıklama konusu üzerinden yorum ile iletebilirsiniz.

Herkese bol kazançlar.