Web Siteniz Bizden Kampanyası

Makaleyaz.NET sektörün en yenilikçi, en alternatif çözümlerini sunan içerik alım-satım platformu olarak web sitesi sahibi olmak isteyen kurumsal & bireysel üyeleri için yeni bir kampanya ile karşınızda.


“2500 TL kredi yükle, web sitesi sistemine ücretsiz sahip ol!”

Kurumsal alanda faaliyet gösteren firmalarımız için, birbirinden değerli ve kullanışlı 17 kurumsal hazır web sitesi sistemini sizlere ücretsiz şekilde sunuyoruz. Kampanyanın detaylarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Kampanya Detayları

* Makaleyaz.NET, 2500 TL ve üzeri kredi yüklemesi yapan her üyesine kendi seçeceği 17 kurumsal hazır web sitesi sisteminden birini ücretsiz hediye edecektir.
* Kaynak dosya, kurulum açıklaması ve büyük görsel olarak hediye edilecek web sitesi sistemleri tüm haklarıyla hediye edilen firma / bireysel kullanıcıya ait olacak.
* Üye, hediye edilmesi istenen sistemi kendi seçebilir. Kendi hosting ve alanadı üzerinde kullanabilir. Herhangi yıllık yenileme veya aidat ödemesi yapmaz.

Teknik Detaylar

** Sistemlerin demosu ve yönetim paneli bilgileri için mutlaka Makaleyaz.NET yönetimi ile iletişime geçiniz.
Diğer tüm detayları ve merak ettiklerinizi sorarak anında öğrenebilirsiniz.* 17 farklı kurumsal tasarımda olan PHP tabanlı, dinamik (Yönetim Panelli), mobil uyumlu web sitesi sistemleri zip veya rar dosya formatında hediye edilir.
* Seçimini yapan üye, iletişim yollarından Makaleyaz.net yönetimine seçimini iletebilir.
* Öncesinde mutlaka alan adı ve hosting hizmeti satın alması önerilir. Bu hizmetlerin öneri yönlendirmesi için Makaleyaz.NET yönetimi ile iletişime geçebilir.
* Hediye edilen web sitesi sisteminin kurulum ve tüm teknik ayarlamaları hediye alan kişi / firma sorumluluğundadır.
* 1 defaya mahsus kurulum isteyenler için Makaleyaz.NET özel teklif olarak iletişim kanallarından teklifini iletecektir.
* Hosting (Web Barındırma) olarak Linux tabanlı ve PHP versiyonu olarak 5.6 desteklemesi önemlidir ve kesinlikle tavsiye edilir.
(Tavsiye edilecek hizmet firması için iletişime geçilebilir.)Not : Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların özellikle WhatsApp hattımız üzerinden ön bilgilendirme yapmaları rica olunur.