Neden Makale Siparişini Tercih Etmelisiniz?

Platform üzerinden içerik ihtiyacı duyan üyelerimizin, hazır içerik alımı ile beraber yapabilecekleri diğer bir işlem de makale siparişi verme özelliğidir. Bu özellik sayesinde, sistem üzerinden açılacak bir sipariş ilanı ile kısa sürede isteğinize özel içerik siparişini oluşturabilirsiniz.

Sipariş ilanı açmak için öncelikle hesabınıza ufak bir tutar dahi olsa kredi yüklemeniz gerekiyor. Bu sayede, sipariş verme özelliği hesabınızda aktif olacaktır. Özellik aktif olduktan sonra, kullanıcı panelinizdeki menüler içerisinden Makale Siparişi sekmesini kullanarak sipariş formuna ulaşabilirsiniz.

Formda ilgili alanları, isteğinize uygun şekilde doldururken mutlaka şunlara dikkat edin:

* Siparişte iletişim bilgisi kesinlikle paylaşmayın.


* “Detaylar özelden verilecek, yazara tüm detaylar iletilecek…” tarzda ucu açık açıklamalar yapmayın.
* Talep edilen içerik adedi, her bir içeriğin uzunluğu formda mutlaka ilgili alanlara girilmeli. Açıklama alanında ise mutlaka detaylandırılmalıdır.


* İlanlar 3 gün standart teklif toplama süresine sahiptir. Bu süre bitimi öncesinde, mutlaka tekliflerden size uygun olanını onaylayarak işi vermeye çalışın. Aksi halde, sistemden otomatik kaldırılacaktır.

*  Teslim edilen her siparişte sistem tarafından otomatik e-mail ve SMS alırsınız. 24 saat içerisinde mutlaka siparişi inceleyin ve gerekli ret / onay işlemini yapın.


* Her ilanınız için tek bir teklif onaylama şansınız var.


* Siparişlere gelen tekliflerde mutlaka yazarların profillerini inceleyin. Henüz yeni yazarlık başvurusu onaylanmış, hiç hazır satışı & sipariş deneyimi olmamış yazarlar her zaman riskli seçimlerdir. Ayrıca varsa yazarların yorum ve puanlarına da mutlaka göz atın.

Bu öneriler sayesinde, sorunsuz bir makale siparişi deneyimi yaşamamanız için hiçbir neden yok. Site yönetimi bu konuda blog sayfası üzerinde birçok destek içeriği paylaşıyor. Bu konulara göz atarak, merak ettiğiniz diğer konularda da yanıtlara kısa sürede ulaşabilirsiniz.Makale Siparişi Vermek Neden Avantajlı?

Makale siparişi verme konusunda elde ettiğiniz en büyük avantaj, tam olarak istediğiniz ve ihtiyacınız olan türde içeriği elde etmeniz olacaktır. Bu yüzden, makale siparişi özelliğini kullanmaya karar verdiğinizde, ihtiyacınız olan içeriğin tüm nitelik ve detaylarını sipariş formu üzerinden eksiksiz ve hatasız doldurun.