Vuhu – Aradığımı buldum, alıyorum vuhuuu!

Vuhu
, Türkiye’nin hızla gelişen tanıtım yazısı ve backlink ağı platformları arasına hızlı bir giriş yaparak “Hello World! “dedi.

Dijital dünyada web sitesinin varlığı, artık sıradanlaşırken var olan web sitesinin tanıtımı ve elde ettiği backlink değerleri hızla ilgiyi üzerine toplamaya başladı. Vuhu, bu açıdan kaliteli networküyle tanıtım yazısı  başta olmak üzere birçok dijital hizmet kalemini satıcı – alıcılar arasında güvenli bir aracı olarak yerini sağlamlaştırmayı hedefliyor.

Çöp diye tabir edilen, sadece tanıtım yazılarıyla dolmuş siteleri kesinlikle bünyesine kabul etmeden piyasanın en değerli alan adı ve sayfa otoritelerine sahip siteleri Vuhu’ da yerini almaya başladı.

Vuhu – Tanıtım Yazısı Ağı

Onlarca farklı kategoride, alanlarında ciddi saygınlığa sahip hatta otorite kabul edilen sitelerle ilk dikkatleri üzerine çektiği bir gerçek! Bu sitelerde tanıtım yazısı yayınlama ihtiyacı duyan kullanıcıları için, kolay üyelik ve kolay satın alma işlemini birkaç adımda tamamlayabilirsiniz.

Tanıtım yazısı satın almak, diğer birçok Vuhu dijital hizmet kategorinde olduğu gibi basit, zahmetsiz ve hızlı!


 
Vuhu – İnfluencer Marketing

 

“Sosyal medyanın gücü diye bir şey var!”

Bunu zaten kim inkâr edebilir ki? Günümüzün 4/1’ini geçirdiğimiz sosyal medya mecralarında, yüzbinlerce hatta bazen ufak birer ülke nüfusunda takipçiye sahip olan birçok sosyal medya fenomeni (İnfluencer) , Vuhu‘nın sihirli hizmetler kapsamında yerini çoktan aldı. İnfluencer marketing ihtiyacı duyan birçok şirket, e-ticaret sitesi ve hatta özellikle marka milyonlarca sosyal medya kullanıcısına ulaşmak için artık günler süren arayışlara girişmeyecek. Tüm dikkat çeken, ilgi gören, sevilerek takip edilen influencerları Vuhu’nun kapısından içeri girer girmez bulabilecek.

Aradığın neyse, çok daha fazlası Vuhu’ da. Alıcı veya satıcı olarak yerini al, hizmet ver, sunulan hizmetlerden faydalan! Markanı, web siteni, ürününü, dijital dünyada ihtiyaç duyduğun her şeyi yüzlerce alternatif hizmet ve onlarca hizmet veren arasından seç, beğen, al!


Arama artık, zaten bi tık uzağında. Evet, tam da orada – Vuhu’da…