Kaleminin Gücüne Güveniyor Musun? edebiyatyarismalari.com

                                                       


Yazarak dünyaları anlatan, dünyasını yazarak kuran herkes için edebiyatyarismalari.com

Kalemine güvenen, kalemiyle hem kendini ispatlamak hem de ödüllerle kendini motive etmek isteyen tüm yazarlar için ödüllü yarışmalar sunan sitede sizde kendinize en uygun yarışmayı bulabilir ve katılabilirsiniz. 

Edebiyat alanında şiir, hikâye, öykü, senaryo ve daha birçok yazı kategorisinde derneklerin, vakıflar, kurumların, şirketlerin özel yarışmalarını yayınlayan edebiyatyarismalari.com sitesinde güncel olarak tüm yarışmaların detaylarını bulabilir, katılım şartlarına uygun olduğunuz yarışmalara katılabilirsiniz.

Yazı dünyasında bildiğiniz tüm kategorilerde, ödüllü yarışmaların duyurularını kategorize edebilir ve kısa sürede size en uygun para ödüllü yarışmalar  ilanlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Onlarca kategori, yüzlerce yarışma bildirimi

Edebiyatyarismalari.com sitesi her gün birçok kaynağı tarayarak, ulusal veya uluslararası alanda özel şirketlerin, vakıf ve derneklerin, devlet kurumlarının duyurdukları ödüllü edebiyat yarışmaları bildirimlerini site üzerinden her gün binlerce ziyaretçisi ile paylaşıyor. Edebiyat yarışmaları yanı sıra, site üzerinde kısa film, senaryo yarışmaları,  tasarım ve fotoğrafçılık alanındaki yarışmaları da bulabilirsiniz.

Yarışmalara Nasıl Katılabilirsiniz?

Yarışmalara katılmak için öncelikle, https://edebiyatyarismalari.com  sitesini ziyaret etmelisiniz.

* Sitenin en üst kısmında yer alan kategorilere uygun biçimde aramalar yaparak, size en uygun yarışma türünü, sürelerini, yarışma türlerini filtreleyebilirsiniz.
* Çıkan sonuçlara göre, size uygun yarışma başlığına tıklayarak katılım şartları sayfasına ulaşabilirsiniz.
* E-posta, posta, web sitesi, görsel veya direkt kurum / şirket sitelerindeki formlar aracılığı ile katılım şartlarını sağlayarak yarışmalara katılabilirsiniz.

Katılım esnasında nelere dikkat etmelisiniz?

Katılımcılar için süre, katılım şartları, konu ve genel teknik standartlar her yarışma detay sayfasında yer almaktadır. Buradaki şartları dikkatle okuyarak, oluşturacağınız eserleri istenen şekilde yarışma jürisinin belirlediği e-posta veya adrese göndermelisiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise  https://edebiyatyarismalari.com  sitesinde yer alan bilgileri teyit etmek için ayrıca varsa yarışmaların web sitesi adreslerini ziyaret ederek detaylara göz atmanızdır.