MakaleyazNET Özel Ekip Kategorisi Aktif

2018 Ekim ayında yayın hayatına başlayan platformumuzun, 2019 Aralık ayı itibariyle “en iyi yazarlar” ile oluşturulmuş Özel Ekibi için artık yeni bir kategori var.

Bu kategoride, tıpkı müşteriye özel kategorilerimizde olduğu gibi seo uyumlu, üst düzey teknikle hazırlanmış kaliteli içerikler yer alacak.

Şu an itibariyle, sitemiz üzerinden titizlikle seçilmiş 30+ yazar tarafından hazırlanan içerikler yer almaktadır.

Özel Ekibin Kategorisin Farkı Nedir?

* Ekipte yer alan arkadaşlarımızın tamamı öncelikle eğitim almaktadır. Eğitim sonrasında, uyum sağlayacağına inandığımız arkadaşlarımızı ekibimize kabul ediyoruz. Bu eğitimlerde, SEO uyumlu makale yazımı tekniklerinden tutunda, WordPress içerik editörlüğü dahil geniş kapsamda eğitimler yer almaktadır.

*Ekibimizde yer alan arkadaşlarımızın tamamı, aynı zamanda Makaleyaz’ın sektörel müşterileri için ekip içi dış siparişlerinde görev almaktadır. Bu sayede, sektörel ve genel blog tarzı içeriklerin tamamına hakimdir.

* Bu kategoriye sadece ekibimize dahil olan ve profillerinde " Özel Ekip Üyesidir " rozeti olan yazarlarımız yazabilmektedir. O yüzden, tereddüt halinde, yazar profillerine göz atarak kolay teyit sağlayabilirsiniz.

* Anahtar kelime analizi, semantik alt başlık seçimi, yardımcı anahtar kullanımı, özgün ve telifsiz görsel kullanımı dahil “kaliteli içerik“niteliklerine %100 uygun tarzda içerikler üretmektedirler. Bu sayede, alınan içeriklerin neredeyse tamamı indir-kullan tarzında ve hiçbir değişikliğe ihtiyaç duymamaktadır.

* Ekipte yer alan arkadaşlarımız tarafından oluşturulduğu için, herhangi bir sorun ile karşılaşılması durumunda hızla revize (1 defaya mahsus) edilebilmektedir. Alıcılar, bu konuda taleplerini direkt olarak kendilerine mesaj ile iletebilirler.

Makaleyaz Özel Ekip Kategorisi sayesinde, artık kaliteli içerik aramaya son! Sizler için, piyasanın en üretken ve kaliteli yazarları tarafından hazırlanan içerikler ile web sitelerinize en büyük iyiliği yapmaya, daha çok ziyaretçiye ulaşmaya hazır olun.