Yabancı Dil Makale Yazarları Aranıyoruz

Ekibimizin, Yabancı Dil Grubu bünyesinde, yeni, dinamik, çalışkan ve üretken yabancı dil yazarlarına ihtiyacı var!

* İngilizce,
* Almanca,
* Arapça,
* Fransızca,
* İtalyanca,
* Çince,

Ve sizin bildiğiniz herhangi bir yabancı dilde, ekibimiz içerisinde yer almak ister misiniz?

O halde, gelin zaman kaybetmeden tanışalım!

Çalışma Şeklimiz

Yabancı Dil Grubumuz içerisinde, sürekli olarak WhatsApp üzerinde iletişimde kalırız. Genel olarak, dışarıdan aldığımız önemli projelerde görevlendirilen yabancı dil grubumuzdaki arkadaşlar, kendi 100 kelime fiyatlarını kendileri belirlemekte özgürdür. Sitemizin normal sipariş sistemi üzerinden, adlarına açılacak yeni bir sipariş ile çalışmaya başlarlar. Öncesinde, müşteri ile iletişime geçmesi sağlanır ve detaylar taraflar arasında netleştirilir. Sonrasında, sitemiz üzerinden açılacak adına siparişe teklifini verir ve çalışma başlar. Sürekli iletişim halinde olabilmemiz için, WhatsApp grubumuzda yer alır.

Nasıl Başvurulur?

0850 305 26 90  WhatApp numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerden, öncesinde bir örnek içerik istenecektir. ( Daha önce hazırlanmış, satışı yapılmış içeriklerde dahildir. ) Sitemizde üyeliğinizin olması ve üyeliğinizin yazar statüsünde olması istenecektir. Proje bazlı çalışma esasıyla hareket ettiğimiz için, dilerlerse hazır makalelerini de site üzerinden satışa sunabilirler. Bizlerle bu kapsamda sürekli iletişimde kalması, sürekli ulaşılabilir olması çok önemli bir konu.

Ödeme 

Ödeme, sitemizdeki alt ödeme limitine dahildir. 50 TL ve üzeri kazançlar, anında hesabınıza iletilir. Bir diğer alternatif olarak, proje sonu iş tesliminde ödemeniz hesabınıza iletilebilir.