Makale Siparişi Ver

Makaleyaz.net sitesinde birçok içerik ihtiyacı olan arkadaşımızın kullandığı makale siparişi sistemi, hayalinizdeki içeriklere ulaşmanız için en ideal çözüm. Makale siparişi vermek için siteye üye olduktan sonra, bir miktar kredi yüklemesi yapmanız yeterli. Sonrasında, paneldeki formu kullanarak istediğiniz şekilde içerik detaylarını belirtebilirsiniz.

İhtiyacınız olan içerikler için sipariş ilanı açtığınızda, sistemde kayıtlı yazarlar tarafından teklifler almaya başlarsınız. Alacağınız teklifleri değerlendirdikten sonra, size en uygun teklife onay vererek işi o teklif sahibi yazara vermiş olursunuz.

Belirttiğiniz şartlarda, belirttiğiniz teslim süresi içerisinde işi alan yazar size siparişi sistem üzerinden teslim eder.

Sistem bu kadar basit ve anlaşılır.

Makale Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sistem üzerinden sipariş ilanı açtığınızda, mutlaka istenilenleri tüm detayları ile belirtiniz. Başlıklar, anahtar kelimeler, tekli veya çoklu siparişlerde her zaman kelime detaylarını mutlaka belirtin.

Siparişiniz için teslimat süresini belirtmeyi unutmayın. Sistemde her sipariş için 3 günlük sabit gün vardır, fakat bunu sipariş boyutunuza göre gün bazında ayarlayabilirsiniz.

Size gelen her tekliften sonra, teklif sahibi yazarları incelemeyi ihmal etmeyin.

Gelen her tekliften sonra, size sistem tarafından e-posta ile bildirim yapılır. Siparişinizin teslimat süresi, onay tarihinizden itibaren geri sayıma başlar. Geri kalan süreyi, sipariş veren olarak üyelik panelinizden ilgili sipariş detaylarınızdan takip edebilirsiniz.

Teslim edilen siparişleri 24 saat içerisinde mutlaka onay veya ret işlemi ile değerlendirin.

Makale Siparişi Vermenin Avantajı?

Açtığınız her sipariş ilanı, tam olarak ihtiyacınız olan içeriklerin detaylarını taşır. Bu yüzden, tam anlamıyla isteğinize uygun bir içeriği, size özel şekilde hazırlanmasının keyfini yaşarsınız.
Alacağınız birçok teklifle, seçim alternatiflerinizi değerlendirebilirsiniz.

Kısa sürede, size özel ve sadece sizler için hazırlanan içeriklere makale siparişi vererek ulaşabilirsiniz.