Benzersiz Bir Firma Rehberi Deneyimi – rehber.com.tr



“İnternette var olmak? Çokta mühim değil. Varlığını duyurmak, işte asıl mesele!”

 

Rehber.com.tr , Türkiye’nin alanında en farklı çözümlerle  firma rehberi geleneğini sürdüren ve sürekli gelişimiyle alanda öncülük eden servislerinden biri olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Standart firma rehberlerinin aksine, rehber.com.tr ‘de birçok sektörde birbirinden farklı ama amaçları aynı olan şirketler için gelişmiş ve son derece interaktif özellikler yer alıyor.

Bunlardan en çok dikkat çekenleri;

* Ücretli veya ücretsiz üyelik tipi,
* Site üzerinden panel vasıtasıyla %100 yetkilerle kullanıcı firma paneli,
* Ürün satış, hizmet tanıtımına imkân tanıyan firma profil sayfaları,
* Gelişmiş puanlama, yorum sistemi,
* Her firmaya özel şablon tanımlama imkânı,

ve en çok tercih edilen ve fark yaratan özelliği ise;

* Tamamen kendi alan adınızda, sıfır tasarım & kodlama bilgisi ile bağımsız web sitesi oluşturma.

Hizmet tanıtımı, firma portföyü, ürün tanıtımı ve satışı daha neler neler…

Saniyeler içerisinde hesap oluşturabileceğiniz, kolay üyelik sistemi sayesinde rehber.com.tr’ ye hemen üye olabilirsiniz. Size uygun olan üyelik tipini seçin, adımları takip ederek üyeliğinizi hemen açın.

Hangi üyelik tipini seçerseniz seçin, sizlere özel tanımlanmış üyelik hakları ile tüm kayıt işlemlerini hızlıca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, üyeliğinizi aktif ettikten hemen sonra, pratik yönetim paneli sayesinde firmanıza ilişkin tüm detayları kısa sürede girebilirsiniz. Ürün ekleyebilir, hizmet kaydı yapabilir, portföyünüzü paylaşabilirsiniz.

Firma rehberine kayıt, firmalar açısında internette varlığını kısa sürede tüm hedef kitlesine ulaştırabilmek için ciddi bir avantajdır. Bu avantajı, benzerleri ile arasındaki çok üstün özellikler sayesinde rehber.com.tr‘de ayrıcalığa dönüştürmek istemez misiniz?

Hemen kayıt olun, hesabınızı aktive edin ve kullanmaya başlayın!

İster tamamen size ait firma profilinizi bağımsız olarak kullanın, ister kendinize özel alan adınızda ücretsiz web sitesi açarak kullanın.

Türkiye’nin fark yaratan firma rehberinde, yerinizi hemen alın!