İçerik Siparişi Vermek – Sipariş Nasıl Verilir?

İçerik Siparişi Vermek – Sipariş Nasıl Verilir?

Sitemiz üzerinden, içerik siparişi vermek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.Hesabınıza giriş yapıp, bir miktar kredi yüklediğinizde size sipariş verme fonksiyonları açılacaktır. Standart üyelerimizi, içerik siparişi vermek için kredi yüklemesi ardından yukarıdaki görselde olduğu gibi hesaplarına giriş yaparak, “Makale Sipariş / Makale Siparişi “sekmesinden forma ulaşabilirler.

Formu aşağıdaki görsele göre, dikkatle doldurun!Burada dikkat edilmesi gereken konu, sipariş adedi, sipariş kelime sayısı toplam olarak verilmeli. Yani, siparişin tüm detaylarını, bu form aracılığı ile mutlaka iletin. Tüm teklifler, bu detaylara göre gelecektir.

Doldurmuş olduğunuz sipariş formu, sisteme anında düşer. Makale siparişi sayfasında size ve tüm yazar statüsündeki üyelere siparişinizi bu sayfada görecektir: https://www.makaleyaz.net/makale-siparis/


Siparişinize, ilk teklif verildikten sonra, Makale Siparişi / Makale Siparişlerimsekmesinde görünecektir. Hem siparişinizi hem de size gelen teklifleri görebilir ve uygun olan teklifi onaylayarak işi istediğiniz yazara verebilirsiniz.Siparişinize gelen teklifleri değerlendirirken mutlaka şunlara dikkat edin!

* Yazar ismine tıklayarak, profiline göz atın. Geçmiş iş tecrübelerini, yorumlarını mutlaka inceleyin.
* Yazarların profillerinde yer alan niteliklerine dikkat edin.
* Hiç hazır içerik satışı olmamış, hiç sipariş teslim etmemiş yazarları değerlendirirken daha dikkatli olun.

Sipariş teslimatı nasıl olur?


Sistemdeki sipariş teslimatı, sizlerin belirlediği şartlarda ve süre içerisinde sisteme teslim edilmek zorundadır.  O yüzden, şartları ilk etapta kesin olarak belirlemek oldukça önemli. İşi alan yazar, sistem üzerinden siparişi, süre dolmadan istediğiniz şartlarda tek dosya veya winrar ile sıkıştırılmış formatta sisteme yükler. Yazar, sisteme siparişinizi teslim ettiğinde, hem SMS hem de E-mail ile bilgilendirme mesajı alırsınız. 

Siparişi indirip, kontrol ederek teslim alabilirsiniz. Sonrasında, ödeme onayı veya ret işlemini yapabilirsiniz. Ret işlemlerinde, sipariş tarafımızdan tekrar gözden geçirilir ve haklı olunması durumunda, kredi iadesi hesabınıza yapılır.

Teslim edilmiş siparişlerde, kontrol sonrası işlem süresi 24 saattir. O yüzden, zaman kaybetmeden teslim edilen siparişiniz için inceleme sonrası onay veya ret işlemini yapın.

Eğer bu işlemler esnasında, herhangi bir işlem yapamadığınızı veya hata aldığınızı görürseniz, mutlaka destek alanlarından bizlere bildiriniz.

Yorum ve puanlamayı unutmayın!

Hazır içerik satın alma veya sipariş teslim alma durumunda, size yorum ve puan hakkı doğar. Mutlaka, aldığınız içerikleri veya teslim aldığınız siparişleri değerlendirin, yorum ve puan vererek o iş veya içerik hakkındaki düşüncelerinizi sizden sonrakiler için yapın.