Sosyal İçerik Platformu | BeyruniCom


Sosyal içerik platformu Beyruni.com olarak, Mart ayı itibariyle interaktif yayın hayatımıza başladık. Yayın hayatımıza başladığımız ilk günden bu yana, siz değerli okuyucularımıza en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Alanında uzman yazarlarımız ile hazırladığımız yazılar sayesinde, okuyucularımıza en zengin içerikleri ulaştırıyoruz.

 

Ayrıca sosyal içerik platformu Beyruni.com olarak, platformumuzda çeşitli Podcast yayınlarına da yer veriyoruz. Tüm bunlara ek olarak temel de Türkçe olarak hazırladığımız içeriklerin yanı sıra platformumuzda Almanca ve İngilizce yayınlarda bulunuyor.

 

Yaşayan Blog Beyruni.com Zengin İçerikleriyle Dikkat Çekiyor

 

Sosyal içerik platformu Beyruni.com olarak okuyucularımıza zengin içerikler sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yaşayan blog sloganı ile çıktığımız bu yolda okuyucularımıza farklı kategorilerde çeşitli içerikler sunuyoruz. Sunduğumuz bu içeriklerden biri de kuşkusuz tarihte bugün kategorisi.

 

Okuyucularımız tarihte bugün kategorisine girerek çeşitli zamanlarda yaşanmış olayları öğreniyor ve bu olaylar hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliyor. Özellikle tarih meraklıları için hazırladığımız bu kategoriye girerek sizlerde birçok zengin içeriğe ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal içerik platformumuzda kimdir kategorisi de bulunuyor. Okuyucularımız söz konusu kategoriye girerek ünlü kişilerin detaylı biyografilerini okuyabiliyor ve onlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliyor.

 

Sosyal içerik platformu Beyruni.com olarak Astroloji sevdalarını da unutmadık. Astroloji kategorimizde burçlar hakkında son derece ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, burçların özelliklerini öğrenebilir ve hatta günlük burç yorumlarını da platformumuzda takip edebilirsiniz.

 

Yaşayan blog sloganı ile çıktığımız bu yolda elbette teknoloji kategorimizde bulunuyor. Okuyucularımız, teknoloji kategorisine girerek güncel gelişmeleri an ve an takip edebiliyor, ürün tanıtımlarını inceleyebiliyor ve nedir, nasıl yapılır konuları hakkında zengin içeriklere kolaylıkla ulaşabiliyor.

 

Ayrıca okuyucularımız, teknoloji kategorisi içerisinde güncel oyun haberlerine, güncel oyun konularına ve oyun ile ilgili birçok bilgiye de ulaşabiliyor.

 

Sosyal içerik platformumuzda alışveriş meraklıları için de özel bir kategori hazırladık. Sizlerde alışveriş kategorisine girerek ürünler hakkında yapılan tavsiye yazılarını inceleyebilir, alışveriş konularında detaylı bilgilere ulaşabilir ve e-ticaret sektörü hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

 

Sosyal içerik platformu Beyruni.com olarak bayanlarımızı da unutmadık. Bayanlar için hazırladığımız kadın kategorisine girerek çeşitli yemek ve tatlı tariflerimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, söz konusu kategori içerisinde bulunan moda seçeneğine de tıklayarak yaşam tarzını değiştirecek kıyafet önerilerini inceleyebilir, moda haberlerini takip edebilir ve kişisel bakım ile ilgili ayrıntıları içeriklere ulaşabilirsiniz.

 

Tüm bunların yanı sıra elbette platformumuzda kültür kategorisi de bulunuyor. Okuyucularımız, kültür kategorisine girerek çeşitli zengin içeriklere ulaşabilir, şairler hakkında bilgi alabiliyor ve güncel sanat gelişmelerini takip edebiliyor.

 

Ayrıca, kategori içerisinde bulunan gezi alanına tıklayarak hem ülkemizde bulunan yerler hakkında hem dünya da bulunan ve büyük ilgi gören yerler hakkında zengin içeriklere ulaşabilir ve gezi yazılarımızı okuyarak o yerler hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.  

 

Yukarıda yer alan kategorilere ek olarak platformumuzda inceleme, ekonomi ve anketler ismi verilen kategorilerde bulunuyor. Okuyucularımız, bu kategorilere girerek güncel inceleme yazılarını takip edebilir, ekonomi haberlerine ulaşabilir, güncel kredi kampanyaları hakkında bilgiler edinebilir ve önceden özel bir şekilde hazırlanan anketlere oy vererek görüşlerini paylaşabilir.

 

Sosyal içerik platformu Beyruni.com olarak yukarıda da görüldüğü üzere okuyucularımıza oldukça zengin içerikler sunuyoruz. Sizlerde web sitemizi ziyaret ederek, yazar ailemize katılabilir, platformumuz için zengin içerikler hazırlayabilir ve hazırladığınız bu içerikleri yine platformumuzda paylaşarak geniş kitlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal İçerik Platformu Beyruni.com Ailesine Sizlerde Oldukça Kolay Bir Şekilde Katılabilirsiniz

 

Sosyal içerik platformu Beyruni.com olarak Mart ayında başladığımız bu yolculuğa sizlerde katılabilirsiniz. Platformumuza üye olarak zengin içerikler hazırlayabilir ve hazırladığınız bu içerikleri de platformumuzda paylaşarak okuyucularımızın bilgilenmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

Ayrıca, platformumuzda Podcast içerikleri de hazırlayabilir ve daha geniş kitlere de hitap edebilirsiniz. Sosyal içerik platformumuzda hazırladığınız tüm içerikleri hem Türkçe hem İngilizce hem de Almanca olarak paylaşabilir ve okuyucularımızın bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Tüm bunların yanı sıra platformumuzda kendi hikayenizi de yazabilir ve okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz. Sizlerde ailemize katılmak için internet sitemizi ziyaret edebilir ve platformumuza üye olarak içeriklerinizi yayınlamaya başlayabilirsiniz.

 

Sosyal içerik platformu Beyruni.com olarak her ne kadar son derece yeni bir platformda olsak, oldukça kısa bir süre içerisinde büyük ilgi gördük. Çeşitli kategorilerde alanında uzman yazarlarımızın yazdığı konular ile farkındalık oluşturan platformumuz, okuyucularına zengin içerikler sunabilmeyi temel hedef haline getirdi.

 

Okuyucularına zengin içerikler sunmayı temel hedef haline getiren platformumuz, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerin de yayın yapan sosyal içerik platformumuz, ilerleyen dönemlerde daha geniş kitlere hitap edebilmek için yeni projeler hazırlıyor.

 

İlerleyen dönemlerde duyurulacak olan yeni projelerimiz hakkında detaylı bilgiler edinmek için web sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca, her türlü soru ve görüşlerinizi de info@beyruni.com adresini kullanarak bizimle paylaşabilir ve sosyal içerik platformu Beyrun.com sitesinin büyümesine yardımcı olabilirsiniz.