Sipariş Nasıl Teslim Edilir?

Sipariş sayfasında yer alan özel içerik siparişlerinden bir veya birkaçına teklif verdikten sonra, eğer karşı taraf uygun görürse teklifinizi kabul eder. Böylece, sistem üzerinden sipariş almış olursunuz.

Sipariş teslimi öncesi:

* Kabul edilen teklifinizin ardından, size e-posta bildirimi gelir ve tüm sipariş detayları o gelen e-posta içerisinde yer alır. Eğer herhangi bir bildirim ulaşmamışsa, mutlaka tekliften sonra ara sıra Yazarlık İşlemleri/ Tekliflerim/ Onaylananlar sekmesinden takip edin.
* Siparişinizi, istenilen şartlarda hazırlamaya özen göstermelisiniz. Gereken şartlar ve sürede, siparişi teslim etmeniz bu açıdan çok önemli. Unutmayın, siparişveren teslim edilen sipariş sonrasında ret veya onay verme hakkına sahiptir.


Sipariş teslimi anında:

* Yazar İşlemleri / Tekliflerim sayfasına gidin. Kabul edilmiş siparişinizi listeden bulun ve yan tarafında yer alan yeşil renk yükleme butonuna basın.
* Yükleme sayfasında, size önemli bazı bilgiler verilmektedir. Bunlara kesinlikle dikkat edin!
* Siparişi tek bir word dosyası ile teslim edebileceğiniz gibi çoklu teslimatlar için Winrar programı ile sıkıştırılmış klasör ile de yükleme yapabilirsiniz.
( Sıkıştırılmış dosya formatı kesinlikle .zip olmalıdır.

Dikkat!

* Yüklemeyi sadece 1 defa yapma hakkınız var. O nedenle, tüm işlemleri doğru yaptığınızdan emin olarak, sadece 1 defa sipariş teslimatı yapınız.
Kesinlikle, sonradan hata / ekleme gereksinimi olduğunu düşünerek üzerine tekrar yükleme yapmayınız!

Hatalı yükleme yaptığınız siparişin doğrusunu veya revizenizi karşı tarafa göndermek için, Dosya Yükleme Sistemi üzerinden yüklediğiniz dosyayı, mesaj ile karşıya iletebilirsiniz.Sipariş teslimatında, karşı tarafa hem sms hem e-posta bildirimi gitmektedir. Şuandan sonra, karşı tarafın kontrol ve kararını beklemeniz gerekiyor.
Site içi mesajlaşma sistemi ile, karşı taraf ile iletişiminizi sağlayabilirsiniz.