Yerli Kripto Para Tabanlı Girişim - OM Lira ile Tanışalım

 


Kripto para projelerini takip edenler bilirler ki; birçok projenin real yani gerçek hayata adaptasyonu projelerin vaadleri düşünüldüğünde mantıken bayağı bir havada kalıyor. İmkansız değil, ama ciddi bir atılım göstermeden, Roadmap ( Yol Haritası ) beyanlarındaki vaatleri havada kalabiliyor. OM Lira, bu işi en baştan "ayakları yere basan" bir proje imajı ile sağlama almış görünüyor.

Peki OM Lira nedir?

Öncelikli olarak bu projeye verilen ismi, OM Lira'yı tanımamız gerekiyor. ERC20 Ethereum ağında çalışan bir proje olarak, kripto para birimidir.  Madencilik mantığı dışında, genel token ( para biriminin genel adı ) üretimi, kullanıcıların yatırımları, airdrp ( referans sistemli kazanç sistemi ) ve işletme / kullanıcı aksiyonları üzerinden üretimi ve dolaşımı sağlanmaktadır.

Genel Kullanım Alanı ve Projenin Genel Amacı

OM Lira, ülkemizde ve dünyada neredeyse sonsuza kadar sürecek olan bir alan olan gıda sipariş sistemi üzerinde faaliyet göstermeyi hedeflemektedir. Yemek siparişi alanında, kendi oluşturacakları platform ise, proje genelinin en can alıcı noktası diyebiliriz. Bu sayede, şuan ön satış ve air ile beraber kullanıcı / işletme yatırımlarıyla oluşturulmuş para hacminin iş dolaşımda, ticari faaliyetler içerisinde kullanımı hedeflenmektedir. 

Projenin yol haritası hedefleri arasında en can alıcı noktalardan birisi ise, OM Lira'nın OM Kart ve OM Cüzdan ile beraber OM Platform hedefidir. Bu argümanlar ile beraber, proje tam anlamıyla tamamen kendi varlıkları ile kullanıcı ve işletmelere hizmet verecektir.
Düşük komisyon oranları, ERC-20 Ethereum tabalı transfer işlemleri ile hızlı ödeme yapma / alma ve OM Temettü ile, şuanki air ve ön satış yatırımcılarına kazanç dağılımı yapacak olmasıdır.

Web Sitesi ve Tüm Proje Detayları


Şuan aktif olarak yayında olan web sitelerinde, aslında ekipten - çözümlere kadar, kullanılan teknolojiden - yol haritasına kadar tüm detaylar kullanıcılar içine n anlaşılır biçimde verilmiştir. projenin ana sitesine ulaşabilirsiniz. Şuanki Air faaliyeti 2020'nin son gününe kadar devam edecektir. Sizde projeyi inceledikten sonra, Air Dro p'a katılabilir ve şuan itibariyle 8 gün sonra son bulacak ön satışından faydalanabilirsiniz. ( 03.11.2020 tarihi itibari ile )

Ön satıştan faydalandığınızda, kendi Ethereum cüzdanınıza kısa sürede OM Lira'ları çekebilirsiniz. İleride, projenin hayata geçireceği borsalarda işlem görme seanslarında da bu OM Lira'ları borsalara transfer ederek al-sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm detayları , web sitesinde ve WhitePaper ( Beyaz Sayfa ) içerisinde bulabilirsiniz. İnceleyin ve bu projede yerinizi almaya karar verdiğinizde, zaman kaybetmeyin!


Hemen Sizde Katılın - Projeye Göz Atın
Kayıtta Kullanmanızı Rica Ettiğimiz Referans Koduc504c49b
AirDrp  ve Proje Ön Satış Katılım Bağlantısı
https://omlira.com/


( Adresi Seçin ve Tarayıcı Çubuğu Adres Kısmına Yapıştırın )


Not : Proje tanıtımı tamamen bilgilendirme amaçlı yapılmıştır