İstanbul Turuncu Eşya Depolama


İstanbul Turuncu Eşya Depolama


İstanbul; tarihi dokusu, doğal güzellikleri, balığı, böreği ve daha nice özellikleriyle İstanbul’un en nadide semtlerinden biridir. Eşya depolama ise İstanbul’da ev, villa ve iş yeri taşıma dendiğinde akla ilk gelen firmadır. Eşya taşımacılığı ve evden eve nakliyat konusunda eski bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan firmamızla çalışarak sorunsuz bir taşınma süreci geçirebilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetimiz dışında; şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı, kurumsal firmaların taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, piyano taşımacılığı ve VIP taşımacılık hizmetleri de vermekteyiz. Ekspertiz hizmetinden, eşyaların paketlenmesi ve taşınacağı yerde yerleştirilmesine kadar geçen süreçte uzman ve hızlı bir ekiple eşyalarınızı sigortalayarak çalışıyoruz. Taşınma işleriniz için bize lütfen telefon, e-mail ya da whatsapp üzerinden ulaşıp bilgi alınız.

 

İstanbul eşya depolama fiyatları

Fiyatlar 300₺’den başlamaktadır.Evden eve nakliyat sırasında eşyaların ayrı ayrı kolilere konması gerekmektedir. Antika eşyalar, cam eşyalar, mutfak eşyaları, elektronik eşyalar, giysiler gibi farklı farklı eşyalara sahibiz. Bu eşyaların zarar görmemesi için de ayrı ayrı paketlenmesi gerekir. Ümraniye eşya depolama , taşınma işinde en önemli ve en dikkat edilmesi gereken konulardan biri olan marangozluk konusuna çok önem verir. Dolaplar, karyolalar, yatak başları ve bazalar, portatif mobilyalar ve çekmeceler özel ambalajlara sarılarak ayrı ayrı taşınır. Eşyalarınız yeni adresinize taşındığında, marangoz ekibimiz parçaları birleştirerek eski halinde size teslim etmektedir. Ayrıca avize ya da aplik gibi aydınlatma eşyalarınızı ekibimiz yine son derece dikkatli bir biçimde eski adresinizde söker, muhafazalı bir şekilde ambalajlar ve yeni adresinizde kurulumunu gerçekleştirir.

 

Ofis Depolama

İstanbul Ofis eşyası depolama firması olarak, ileri teknoloji içeren asansörlü araçlarımız, zengin ekipmanımız, işimizin gerektirdiği belgelerimiz ve mesleki konuda özel eğitimli tecrübeli çalışanlarımız ile taşımacılık sektöründe sizlerin memnuniyeti tek hedefimiz. Ofis eşyası, tekstil, konfeksiyon, hazır giyim ve fuar eşyası gibi sanayi üretimi yapan müşterilerimize de profesyonel nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek.