İnternet alışverişlerinizde yeni alışkanlığınız - İade.Com


Ülkemizi ve Dünya'yı etkileyen pandemi sonrasında, internet ortamından alışveriş tercihlerimizde hızla değişti. Öyle ki, kendimizi korumak ve çok fazla temas kurmamak için neredeyse en basit gıda ve benzeri ihtiyaçlarımızın tamamını artık internet üzerinden giderir hale geldik.

Bu durum, bazı pazarlama ve satış stratejilerinde de farklı girişimlere sebep olmaya başladı. Bunlardan birisi de, son kullanıcı yani müşterilerin avantajlı alışveriş deneyimi yaşayabilmeleri için , iade.com tarafından sunulan " Ödeme Sonrası Promosyon İadesi Alma " hizmetidir. 

Sistemin amacı, kendi anlaşmalı alışveriş siteleri ve şirketlerinden oluşan portföyü ile, kişilerin alışveriş aksiyonlarını arttırmak ve daha çok alışverişe teşvik ederek bir nevi ödül sistemine aracılık etmektir. Yani, şuan portföydeki tüm alışveriş siteleri ile arasındaki anlaşmalar neticesinde, platforma üye olan ve sitelere yönlenen herkesten belirli tutardaki kazancı yine kullanıcıları ile paylaşmaktadır.

Bu sistemden sizin kazancınız nedir?

Sistem, üye olduktan sonra sizlere portföyündeki siteleri kendi avantajlı servisi ile kullanma olanağı sunar. Öncelikle, sisteme üye olmanız istenmektedir.
Ardından, hesabınıza giriş yaptıktan sonra, rutin internet alışverişlerinizi sitedeki portföyde bulunan büyük ve güvenilir e-ticaret sitelerinden yapabilirsiniz.
Her e-ticaret sitesi için, harcama toplam tutarından iade edilecek yüzdelik oran sitede gösterilmektedir. Bir diğer sizin açınızdan kazanç yolu ise, çevrenizdeki, sosyal medya hesaplarınızdaki tüm tanıdık veya tanıtımlarınızdan, referans bağlantınız ile sisteme üye olan ve üyeliğini tamamlayan kişi başına 3 TL gibi bir ödül kazancı elde etmeniz.

Tabi, bu oranlar iade.com'un yayın politikalarına göre değişiklik gösterebilir.


Peki, nasıl üye olacak ve alışverişlerinizden kazanmaya başlayacaksınız?

* Öncelikle, sisteme üye olmanız gerekiyor. Üye olmak için, bizim referans bağlantımızı tercih etmenizi özellikle rica ediyoruz.
* Ardından, GSM numaranız ve şifreniz ile üye olduktan sonra, kendi panelinizden hem referans bağlantınızı bulabilir, hem de istatistiklerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz.
* Sonrasında, sistemin arayüzünden ( ana sayfasından ) , portföy sitelerinin logolarına tıklayarak , yönlendirileceğiniz özel adres üzerinden alışverişlerinize başlayabilirsiniz.

Dahası ?

Site panelinize girdikten sonra, hem yardımcı sayfalar hem de site panelinizdeki açıklamalar ve menülerle, aklınıza takılan tüm konularda bilgi edinebilir, site yönetimi veya editörleriyle irtibat kurabilirsiniz. Tüm detaylar, değişiklik gösteren haberler ve duyurularda ayrıca hesabınıza giriş yaptığınızda panel üzerinden sizlere iletilmektedir.