Özel İçerik ve Editörlük Hizmetleri - icerikyaz.NET


Türkçe içerik konusunda, ülkemizde çok kısa sürede milyonlarca kelime katkısıyla fark yaratan makaleyaz.NET'ten yeni bir hizmeti; icerikyaz.NET

En başından beri sahip olduğu " kaliteli içerik üretme " prensibini, artık daha özel niteliklerde sahip olmak isteyen müşterilerin deneyimine sunan makaleyaz.NET, icerikyaz.NET ile sizlerin bu özlemine son vermeyi hedefliyor.
Kendi özel ekibi bünyesinde,  kalitesiyle şimdiye kadar yüzlerce müşteride " %100 memnuniyet " yaratan 11 kişilik ekibiyle özel içerik siparişleriniz de ve editörlük ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır.

Özel İçerik Siparişi

3 farklı özel içerik siparişi seçeneği ile, Semantik ve LSİ tekniği ile oluşturulmuş uzman içerik çözümleriniz de, tam da istediğiniz kalite burada! Hemen paket seçimini yapar, sonra istediğini başlıkları , istediğiniz uzunluk ve anahtar kelimeleri panelinizden belirleyebilirsiniz. Sonrası bizde!

Editörlük Paketleri

Aylık bazda, 3 farklı seçeneği ile sitesini seven ve sürekli ilgilenilmesini isteyen müşteriler için harika bir hizmet daha. Paketleri inceleyerek, sizde en uygun editörlük paketini satın alabilir ve sitenizin uzman ellere bırakabilirsiniz.

Hazır Makale Satışı

Hazır makale satışlarında, aradığınız hazır makale kalitesi icerikyaz.NET'in bünyesinde! Semantik yapıda, Google arama motoru için paha biçilmez bir niteliğe sahip içeriklere sahip olmak ister misiniz? O halde, hemen göz atın ve sizler için en uygun içerikleri beklemeden satın alın.


Canlı destekten anında iletişime geçebilir, teknik konularda bilgi edinebilirsiniz. Kredi kartı ve havale & eft ile anında ödeme yapabilirsiniz. Tüm ilerlemeden panelinizden anında haberdar olursunuz ve iş sonlarında sizlere SMS ile anında bilgi verilir. Güven, kalite ve %100 müşteri memnuniyeti için yeni adresiniz icerikyaz.NET!