Hazır Makale ve Makale Siparişi

Hazır Makale Ve Makale Siparişi

Evde kalmamız gereken bu zamanlarda, dışarıya çıkmadan para kazanmanın yollarını da arar olduk. Hazır makale satışı yaparak para kazanabileceğiniz sitemizde, ayrıca oluşturmuş olduğunuz yazar profiliniz ile alıcıları etkilemeniz halinde makale siparişi alarak da kazancını arttırabilirsiniz.

Sitemizde çoğu kategoride hazır makale ekleme imkânına sahipsiniz. Hazır makaleleriniz özgünlük testinden çıktıktan sonra kısa sürede satışa koyulur. Ayrıca bir hazır makale sattıktan sonra ya da teklifiniz kabul olup makale siparişi aldığınızda mail yolu ile bilgilendirilirsiniz.

İçerik satışı yaparak para kazanabileceğiniz sitemizde, ayrıca hazır makale satın al ve makale siparişi ver gibi özellikler sayesinde içerik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kategori bakımından zengin ve yazar bakımından kalite bir topluluğa sahip olmaktan gurur duyuyoruz ve sizleri de bir an önce aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Hazır Makale Neden Satın Alınmalı?

Hazır makale neden satın alınmalı ve güvenilir mi diye aklınızda birtakım sorular olabilir. Sitemizde çok sayıda kategori ve içerisinde yüzlerce hazır makale mevcuttur. Eğer bir site sahibi iseniz ve acil bir içeriğe ihtiyacınız varsa, sitemizdeki çeşitlilik sayesinde hızlı bir şekilde içerik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yüklenen içeriklerin onaylanması için bazı kuralları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu kurallardan biri ise istisnalar dışında içeriklerde  %10 üzerinde kopya ya da alıntı tespit edilirse o içeriklere onay verilmemektedir. Bu yüzen hazır makale alımlarınızda gönlünüz bu konu da ferah olabilir.

Aynı zamanda sitemiz, diğer hazır makale satışı olan siteler arasından sizlere daha avantajlı bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetimizin adı özel kategori hizmetidir. Özel kategorilere eklenen içerikler, sadece sitemizde ki özel ekipte bulun yazarlar tarafından eklenebilmektedir. SEO kurallarına uygun ve özgün içeriklerin eklendiği bu kategorilerden aldığınız hazır makaleler siteniz için fark yaratacak seviyededir.

Bunun yanında site sahipleri ihtiyacı olan içerikleri birebir belirtmekte olup,  onlara özel içerikler hazırlanmaktadır. Özellikle kurumsal firmalar ve web siteler için çok başarılı bir hizmettir.

Yazarlar İçin Hazır Makale Eklerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sitemiz üzerinden hazır makale satışı yaparak, ister evinizde ister ofisinizde rahatlıkla para kazanabileceğinizi söylemiştik. Fakat bu kazançların sürekli hale gelmesini istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.

Öncelikle içeriğinizi hazırlarken özgün ve seo kurallarına uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Anahtar kelime analizini ve başlık seçiminizi doğru yapmalısınız. Başlık seçimi alıcıların ilk gördükleri kısım olmasından dolayı etkileyici ve tam isabet dediğimiz konular olması son derece önemlidir.

Sitemizde hazır makale ekleme bölümü 4 parçadan oluşmaktadır.  Bu parçalar başlık, açıklama, etiket ve kategoridir. Ekleyeceğiniz içeriğin başlığını yazdıktan sonra içeriğin kapsamıyla ilgili bilgi vermek amaçlı açıklama kısmını özenle doldurunuz. Ayrıca etiket bölümüne kullanılan anahtar sözcükler eklenebilir. Son olarak yazınıza uygun kategorileri seçerek, içeriğinizi satış a onay verilmesi için gönderebilirsiniz.

Tüm yazarların dikkat etmesi gereken konulardan biri de bazı yasak olan konularda içerik üretilmesidir. +18 ve bahis gibi konularda kesinlikle hazır makale satışı yapılmamaktadır. Aynı zamanda da bu konularda makale sipariş alınmamaktadır.

Hazır Makale Satın Alırken Ve Sipariş Verirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hazır makale satın al  ve  makale siparişi ver  gibi işlemlerde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Sitemizdeki yazarlar, profilinde kendilerini rahatlıkla anlatabilecekleri gibi verdiği hizmetleri de kolayca tanıtabilme imkanına sahiplerdir. Yazar profillerinde, satmış oldukları hazır makalelerin ve teslim etmiş oldukları siparişlerin yorumları bulunmakta ve bunlara göre ortalama puanı gözükmektedir.

Hazır makale  satın alırken veya sipariş verirken dikkat etmeniz gereken yazar profilleridir. Yazarlar satışı için son derece önemli olan bu profiller, alıcılar içinde büyük önem arz etmektedir. Alıcılar yorumları kötü olan yazarlar sipariş verirken bir kez daha düşünmeli, hazır makale alırken de ekleyen yazarın profiline göz gezdirmeyi ihmal etmemelidir.

Hazır makale satın al  işleminizi gerçekleştirmeden önce ilk olarak sitemizdeki özel kategorilere göz atmanızı tavsiye ederiz. Özel ekip tarafın eklenen ve özenle hazırlanan bu içerikler, içerik ihtiyacınızı istediğiniz kalitede karşılayacağından emin olabilirsiniz. İçerikleri aldıktan sonra yorum yapmanız, diğer alıcıların alım işlemlerinde yazar seçerken ki işlemlerini kolaylaştıracaktır.

Makale siparişi ver  bölümünde istediğiniz konuda içeriklerinizi yazarlara hazırlatma imkânınız bulunmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda, belirlediğiniz konularda açacağınız siparişlere yazarlar teklif verebilmektedir. Bu teklifleri değerlendirirken yazar profillerini incelemeniz önemlidir. Yazar profili tam not almış kişilere sipariş vermeniz içeriğinizin kalitesini etkilemektedir.

Yazarların Özel Ekibe Alımları Nasıl Olur?

Yazarların özel ekibe dâhil olmaları için forum üzerinden başvuru alınmaktadır.  Başvuran hesaplar belirli bir süre takibe alınır. Bir yazarın sahi olması gereken nitelikleri bilmeli ve bir içerik üretirken nelere dikkat edilmeli gibi kısımlar özen göstermeleri yeterli olacaktır. Başvuru yapmayan kişilerin de genel gidişatını izlediğimizden emin olabilirsiniz.

Özel ekip harici yazarların,  hazır içeriklerini özel kategorilere satışa çıkartma gibi bir avantajları yoktur. Bu kategorilerin ne gibi bir faydası var diyorsanız, bu kategorilerin alıcıları ve içerik ihtiyaçları bellidir. Bu yüzden hazır makale  satışlarınızda iki kat artış görmeniz sizi şaşırtmasın. Bunun dışında grup içinde iletişim kuracağınız kişilerden özel sipariş alabilir, kazancınızı iki kata kadar arttırabilirsiniz. Platformumuza özel olan bu hizmetin asıl amacı, alıcıların içerik ihtiyaçlarını sürekli ve hızlı bir şekilde karşılamaktır.

Satışlarınızda ve profilinizde olumlu ilerlemeler olması halinde sizinle telefon ya mail yoluyla iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz. Bu yüzden yapmanız gereken tek şey kaliteli içerikler üretmek ve sabırlı olmaktır. Bu şekilde ilerlediğinizde kendinizi özel ekipte bulmanız an meselesidir.

Makale Siparişinin Faydaları

Makale siparişinin faydalarıhem alıcılar için hem de yazarlar için bir hayli fazladır. Makale sipariş vermek alıcılar için istedikleri yazarlar kendi belirlediği konularda içerik imkânı sunarken, satıcılar ise hazır makale satışına göre daha fazla kazanç sağlama imkânı tanır. Sitemiz bünyesinde hemen hemen her konuda içerik oluşturacak yazarlar mevcuttur. Alıcılar için büyük bir avantaj olan bu durum, içerik ihtiyaçlarını karşılama konusunda fayda sağlamaktadır.

Makale siparişi ver bölümünde istediğiniz konu başlığı ve kelime sayısını girerek sitede sipariş oluşturabilirsiniz. Oluşturulan siparişe yazarlar teklifini sunmakta olup, açıklama kısmında hizmetlerini tanıtırlar. Bu seviyeden sonra gelen tekliflere göre istediğiniz yazarı seçersiniz ve siparişleriniz başlamış olur.  Bu işlemin en büyük avantajlarından bir tanesi oluşabilecek sorunları en az indirerek hızlı bir şekilde içerik ihtiyacınızı karşılamış olmanızdır.

Forum Sayfamız Artık Hizmetinizde

Geçtiğimiz günlerde açılan forum sayfamız hem yazarların satışlarını arttırmak ve alıcıların yazarlara ulaşma fırsatını elde etmeleri için kullanıma hazır hale gelmiştir. Buradan alıcılar ihtiyacı oldukları konuları bu platform üzerinde dile getirebilir ve yazarlara da bu fırsatta içerik çıkabilir.

Alıcı ve satıcı arasında iletişimi güçlendiren forum sitemiz, ilk günden itibaren yazarlara ve alıcılara kolaylık sağlamıştır. Sizde hemen sitemizde üye iseniz kullanıcı adınızla foruma üye olabilir ya da yeniden hesap oluşturarak kaydolabilirsiniz. Sitemiz hakkında bilgi alabileceğiniz bu forum sitesinde istediğiniz soru başlıklarında konular açabilir, bu sayede istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Forum sitemize bu linkten anında ulaşabilirsiniz.