Çok uygun fiyata kurumsal web sitesi - Sitemia
Web sitesi sahibi olmanın vakti geldi geçiyor, değil mi? Birçok firma dolaştınız, araştırdınız onlarca farklı paket ile kafanız karıştı. Kimi tam istediğiniz gibi, ama fiyatı yüksek. Kimi idare edebilir özelliklerde, ama özel taleplerde ekstra ücretler isteniyor. Birde bazıları var ki, evet uygun fiyatlı ve cazip özellikleri var gibi görünüyor, lakin Fİ tarihinden kalma! Ne mobil uyumu var, ne de Google alt yapısına uygun bir sistemi.

Sitemia ile artık aradığınızı buldunuz. Müjdeler olsun!

Sitemia, tamamen milli bir AR-GE çalışmanın ürünü olarak, internet üzerinde özellikle kurumsal kimliğinde web sitesinin önemini bilen bir ekip tarafından kuruldu. Üstelik, akıllara takılan birçok prosedüre tepki olarak! Yazılımcıya ihtiyacınız yok, ekstra sürpriz ödemelere yer yok. Ayda 49 TL gibi gayet uygun bir ücret karşılığında, ister kurumsal firmanıza uygun, ister bireysel ve hatta dilerseniz e-ticaret sitenize hemen bugün sahip olabilirsiniz.

Tema Seçenekleri Göz Kamaştırıcı

Birbirinin aynı çizgisinde giden, sadece renk değişimi ile sizlere sunulan sıradan tema ve modüllerin aksine Sitemia'da herşey tek panel üzerinden , aklınıza dahi gelmeyecek konu ve yayın politikalarına uygun bol tema seçenekleri ile tamamen sizin kontrolünüzde.

İster binlerce takipçiye ulaştıktan sonra artık bir web sitesi sahibi olmanın zamanı geldi diye düşünen bir Youteber olun, isterseniz şirketinizin ilçenizin, şehrinizin hatta ülkenizin dışına çıkma vakti geldi diye düşünen bir patron

Hatta, bireysel fikrinizle bile çalıştığınız işletmelere ciddi teknik katkı sağlayacak sıradan bir çalışan. Çünkü, Sitemia'da herkesin ihtiyacına yanıt verebilecek çeşitte bol tema seçeneği var!


Tek panel, ister mobil ister masaüstü!

Sitenizi düzenlemek, yeni ürünler yada içerikler eklemek istediğinizde kimseyi beklemek zorunda değilsiniz. Anında ister mobil cihazınızdan , ister masaüstü veya laptop'dan panelinize giriş yaparak sitenizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Resimler, videolar, sunumlar, raporlar ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi anında satışa sunabilirsiniz. İnanabiliyor musunuz? Bunların hepsi üstelik tek bir panelden mümkün!

Mobil uyumlu sistem alt yapısı sayesinde, web sitenizi yayına aldığınız andan itibaren her cihazdan ziyaretçileri karşılamaya başlayabilirsiniz.

Alt alan adı veya kendinize özel bir alan adı ( domain ) ile kullanma avantajı da Sitemia'da.

Web sitenizde, herhangi bir sınırlamaya takılmadan dilediğiniz ekstra sayfaları ekstra ücret ödemeden oluşturabilirsiniz. Ziyaretçi analizlerini panelinizden takip edebilirsiniz. Google'da üst sıralara çıkmanız için gereken tüm teknik konuları , sizler için Sitemia mühendisleri çözmüş bile! Google algoritmalarına uyumlu ve güncellemeler neticesinde geliştirilen yapısı ile, Sitemia sayesinde Google'da çok kısa sürede yerinizi alın.

E-ticaret sitesi mi gerekli?

Sitemia'da onunda çözümü var. Kurumsal, bireysel, ücretsiz web sitesi ihtiyaçlarının yanı sıra anında e-ticaret sitenizi de açabilirsiniz. Üstelik, sitenizi açmak 2 dakikanızı alacak! E-ticaret siteleri için gerekli sepet uygulaması, kapıda ödeme seçeneği, havale ve eft bilgilerinin gösterilmesi ve hatta online kredi kartı tahsilatı bile Sitemia alt yapısı ile mümkün. Üstelik, işlem başına %5 gibi çok cazip rakamlarla!

Üstelik, yıllık ödemelerinizde 2 ay Sitemia'dan! Dilediğiniz zaman kullanımı durdurabilirsiniz. Yıllık taahhüt, ekstra hizmet ödemeleri kesinlikle yok! Kullandığınız süre kadar ödeyin, hesabınızı bilin!

Sitemia'yı hemen keşfedin!


Hemen web sitesini ziyaret edin ve kaydınızı gerçekleştirin. Sitenin tüm alt sayfalarında, hem görsel , hem videolu hem de yazılı olarak tüm detaylar mevcuttur. Aklınıza takılan her konuda , site üzerindeki iletişim kanalları ile Sitemia ekibine ulaşabilirsiniz.


( Sitemizdeki tanıtım içerikleri, Sitemia tanıtım sitesinden kaynak alınarak paylaşılmıştır. Detayları, web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. )