Sadece bir haber sitesi değil - OkuHaber

                                                      


" Haber siteleri hep aynı format, haber siteleri hep aynı haberleri döndürüyor, haber siteleri sadece belirli bir kitleye hitap ediyor. "

Belki de bu fikirlerin günden güne yaygınlaşması ile bu tip görüşler , monoton bir imaj olarak kaldı haber sitelerinin üzerinde. Fakat, sizde bu fikirlere sahip olanlardan biriyseniz - sizi bu yazıdan sonra fikrinizi değiştirecek bir site ile tanıştıracağız.  Hazır mısınız?

OkuHaber - Haber Okutmuyor, Hayatı Yazıyor! 

Belki alan adı biraz çelişkili gelebilir. " Nasıl olur da bu fikirleri aşacağını iddia ettiğiniz bir sitenin alan adında " haber " kelimesi geçiyor? " dediğiniz duyar gibiyiz. OkuHaber, size haber okutmaz - hayatı yazar! Ülkemizde, dünyamızda milyarlarca insanın en çok dikkat çeken gündemini, en çok ilgi duyulan içeriklerin özgün ve akıcı Türkçe ile yansımasını size iletir. Haber okumaktan çok daha fazlasını sunar.

Yazdığı hayat; kimi zaman teknoloji meraklılarının , kimi zaman kadınların, kimi zaman çocukların ilgisini çekecek yüzlerce ilginç konudan ibarettir.

Size onu şöyle anlatalım :

Siz siteye bir sağlık konusunu merak ederek girdiniz. Konuyu o kadar ilginç buldunuz ki, önce o kategorideki diğer başlıklara göz attınız. Ama o da ne? Meğer aradığınız konu kadar enteresan gelen birçok başlık var. Sağlık kategorisinde nasıl olur da aklımıza gelmemişken, hayatımızda gözden kaçırdığımız bu kadar konu olabilir diye düşündünüz!

Sonra birden Bilim ve Teknoloji konularına gözünüz takıldı. "Henüz mağazalarda görmediğiniz ürünler hakkında verilen böyle detaylı bilgiler olabilir mi? " diye tekrar sordunuz kendinize. Zira, teknolojiye olan merakınız depreşti, ve o kategorinin diğer yazılarına da göz attıkça gerçekten farkı anlamaya başlıyorsunuz yavaş yavaş...

Kültür ve Sanat , Eğitim ve Güncel Haberler derken, OkuHaber' in size nasıl oluyor da bir hayatı baştan yazdığını anlıyorsunuz! Gezegenimizin sırlarından , bitkilerin dünyasına, aşk ve cinsel hayatın hiç dillendirilmeyen dünyasından, astrolojinin merak uyandıran gelişmelerine kadar; aslında yaşamınızın çok ötesinde hayatlara eriştiriyor sizlere.

"Böylesine zengin bir yelpazeyi ancak o çok bilinen ve en çok ziyaret edilen popüler web siteleri oluşturabilir." İşte bir ön yargıyı daha yıkacak OkuHaber. Ziyaretinizin hemen başında, dolu dolu konuları , ilgi çeken kategorileri ile; beklediğinizden fazlasını bulacağınız konusunda bir eminiz.


OkuHaber'in bir diğer özelliği ne biliyor musunuz? Sizi de bu dünyanın parçası olmaya davet ediyor. Sizde , enteresan ve ilgi çekiciliğine inandığınız yazıları, haberleri, videoları , görselleri OkuHaber sayesinde binlerce insanla paylaşabiliyorsunuz. Üstelik daha bitmedi.

Haber sitelerini geçiyoruz, gündelik hayatımızda farklı konseptlerde internette görebileceğimiz birçok interaktif özelliği de tek bir çatı altında buluşturmayı başarmış OkuHaber.

Günlük Burç yorumları, harita üzerinden canlı trafik durumu , nöbetçi eczaneler, spor severler için canlı maç sonuçları ve daha nicesi...

Haklıymışız , değil mi? Size haber okutmaz, hayatı yazar!
Bu , siz gibi milyarlarca insanın hayatı üstelik. Dili, dini, rengi farklı milyarlarca insanın hayatı... Çünkü, OkuHaber aynı zamanda İngilizce yayında yapıyor :)

Bu kadar artısının yanında , hiç bir eksi yanı yok. Biz puanlama yaparken, neredeyse tüm standartları değerlendirdik. Ve, sadece bir puan kestik. 

O da , OkuHaber içeriklerine daldığımızda geçirdiğimiz onlarca dakika yüzünden bizi işimizden alıkoymasından ötürü.

10 üzerinden 10 puanlık bir siteye haksızlık yapmayalım, size umduğunuzdan fazlasını verecek ziyaret deneyimleri için hemen şimdi OkuHaber'i ziyaret edin! Üstelik, Bundle Haber uygulamasından da anında OkuHaber'i takibe alabilirsiniz. Zarif ve şık mobil tasarımı sayesinde, site üzerinden de tüm gelişmeleri günün her saati takip edebilirsiniz. Tarafsız ve güncel bilgi platformu açlığı çekenlere duyurulur :)