Hadi biraz yarışalım 2 - Heyecan başlıyorrr!
Herkese Merhaba,

İlkini bayağı bir zaman önce yaptığımız yarışmanın, ikincisi ile karşınızdayız. Bu yarışmamızda, yazarlarımızı kendi aralarında tatlı bir rekabete sokmak, platformdaki hazır içeriklerin sayısını arttırmak ve alıcılara daha kaliteli içeriklerle farklı kategorilerde daha çok alternatif üretmek temel amaçlarımızdır.

Şimdiden, katılan ve sıralamaya girmeye hak kazanan tüm yazar arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz =)


Yarışma Şartları :

* Yarışma; 12.11.2019 Salı 00:01'de başlar - 30.11.2019  Cumartesi 23:59'da biter.
* Öncelikle, yarışmamıza katılabilmeniz için makaleyaz.net sitesi yazarı olmanız gerekmektedir. 
* Yarışma dahilinde, tüm içerikler yine özgünlük testine tabi tutulacak , sadece geçerli olan içerikler sayıma dahil olacaktır.
* Herhangi bir konu, kategori şartı yoktur. Sadece hazır makale sayfamızda yer alan kategorilere uygun olan içerikler yeterlidir.
* Yarışmaya her yazar katılabileceği gibi, sadece yarışma süresi boyunca 25 makale ve üzerinde ekleme yapmış olanlar sıralamaya alınacaktır.
( 25 makale ve üzerinde ekleme yapan yazarlarımız, sıralamaya dahil olacaktır. Altında kalanlar, sıralamaya dahil edilmezler.)
* Tüm katılımcı yazarların içerikleri, yarışma süresi içerisinde satılsa dahi sayıma dahil olacaktır.


Kurallar : 

* Yarışma sonrasında, eklenen içeriklerin yazar tarafından kaldırıldığı sonuç açıklanmasından önce tespit edilirse, sayımları geçersiz olacak ve diskalifiye olacaktır.
* Sonuçlar ( Sadece 25 makale ve üzeri ekleme yapanların listesi ), yarışma süresince duyuru sayfamızda ara ara ilan edilecektir. Oradan takip sağlanabilir.
* Platform kurallarına aykırı davranış sergileyen yazarlar, yarışmaya dahil olma hakkı kazansalar dahi ( Sıralamada geçerli. ), diskalifiye olacaktır.


Ödüller :

İlk 3 yarışmacı ödül hakkı kazanacaktır.

1. olan yazar : Yıl sonuna kadar % 0  komisyon ile satış yapma hakkı. Ayrıca, 100 TL birincilik ödülü.
 ( Yarışma sonucunun açıklanması tarihi itibariyle, 31.12.2019 tarihine kadar; kampanyalar, siparişler, fırsat saatleri dahil tüm satış ve sipariş hakedişinden komisyon kesilmeyecektir. )

2. olan yazar: 50 TL ikincilik ödülü

3. olan yazar : 30 TL üçüncülük ödülü


Herkese şimdiden bol şanslar, bol kazançlar dileriz.

Makaleyaz.Net Ekibi

Not : Başvuruya gerek yok, yarışma tarihleri arasında tüm işleyiş tarafımızdan kontrol edildiği için; yazar olarak ister istemez katılmış oluyorsunuz zaten :) Sadece , amacınız sıralamaya girerek derece elde etmekse, daha farklı konularda - daha farklı kategorilerde elinizden geldiğince içerik eklemeniz olmalıdır.