Yeni Canlı Destek Sisteminiz - SiDestek


Birçok web sitesinde artık, müşteriler ve ziyaretçilerle gerçek zamanlı etkileşimler için canlı destek alanları görülmeye başlandı. Canlı Desteğin en büyük faydalarından birisi, şüphesiz karşınızda gerçek bir sorumlunun olduğunu bilmek ve güven içerisinde site içi faaliyetlerinize devam edebilmektir.

Bu alanda, ülkemizdeki yerli yazılım firmalarından biri olan SiDestek Yazılım Hizmetleri büyük bir ihtiyacın giderilmesinde firmalara eşsiz bir yazılım deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. SiDestek isimli bu yazılım ile, site içerisindeki her müşteri ve ziyaretçinizin soru ve sorunlarına anında müdahale edebilir, rahat etkileşim seçenekleri ile onlara hizmet sunabilirsiniz.

Özellikle e-ticaret siteleri başta olmak üzere,  ürün ve hizmetler hakkında müşteriler açısından daha detaylı bilgi almak veya yanıt aradıkları sorular için bir sorumlu ile rahatlıkla görüşmek mümkün hale geliyor. Canlı destek yazılım hizmetini üstelik bir süreliğine ücretsiz olarak deneyebileceğiniz gibi, uygun fiyatlı aylık ve yıllık hizmet bedelleri ile sahip olabilirsiniz.


Bunun için, yazılımın tanıtım sitesinde tüm detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ücretli sürümlerin özelliklerini karşılaştırabilir, ihtiyacınıza en uygun paketi satın alabilirsiniz.