Genç Girişimciler İçin Bir Uzman Yardımı ŞartÜlkemizde ciddi anlamda yüksek bir genç girişimci potansiyeli var. Bu potansiyeli, fikir ve hırslarıyla siz genç girişimciler, biz de tecrübe ve titizliğimizle uzmanlar büyük bir güce çevirebiliriz.
Bu gücü, öncelikle devletin sunduğu teşvik ve hibe programları ile, hem maddi açıdan hem de sonrasındaki ekipman desteği ile avantaja çevirmek; yolun başındaki girişimler için adeta bir ölüm kalım meselesidir.

İşin ciddi boyutları, her girişimin büyük bir heves ve heyecanla başladıktan sonra, henüz 1. yılını doldurmadan sektör sahnesinden silinince karşımıza çıkıyor. O yüzden, bu işi en başında sıkı tutmak istiyorsak; mutlaka bir uzman desteği şart.

İzmir'de faaliyet gösteren ve alanında birçok girişimciye hibe ve destek programlarındaki tecrübesi ile hizmet veren İsmail Erdem OK, bu açıdan girişimcilerin alabileceği her türlü danışmanlık, iş takibi, yasal başvuru ve şirket kurulumu hizmetlerinde uzman desteği sunmaktadır.

Web sitesinde, birçoğu bu alanda hizmet veren meslektaşlarına kıyasla bilgi ve yönlendirmeleri cömertçe paylaştığını sizler de görebilirsiniz.

Başlıca; Genç Girişimcilere Sunulan Teşvik ve Muafiyetler , KOSGEB Girişimciliği Geliştirme Destek Programı ve Muhasebe, Şirketler Açısından Hangi Konularda Vazgeçilmezdir? başlıklarında, tecrübesi ile sizlere çok değerli kılavuzlar sunmaktadır.


İzmir ve ilçelerinin yanı sıra, iletişim kanalları ile daima ulaşılabilirsiniz. Fikir aşamasında, yatırım aşamasında, faaliyette olup gelişme aşamasında ve daha birçok prosedür konusunda danışmanlık ve fiziksel destek alabilirsiniz.

Girişimci zaten ‘düş’e doğru yürüyüşte olan kişidir.
Bahiste itibarını ortaya sürebilen ve kalıplarla önceden kurulmuş dengeleri kırıp, çok daha elverişli olanları yaratacak gerçekliği değiştirmeye gücü olan bir isyancıdır.
Birkaç adamı bir araya getir, onlardan sorumlu ol, onlara şevk ver, kendi düşünle onları esinle; bütün bunlar girişimciliğin belirleyici nitelikleri diye adlandırılabilir. Aslında bunlar, insanın sorumluluk merdiveninde en üst basamaklara erişmeni sağlayacak özellikleridir.   "  Dreamer  "