Sitemizde kayıtlı olan üye ve yazarlarımız - sitedeki nick ( isim ) ve mailleri ile üye olmalılar.

Ceza ve Duyurular

Mayıs 2020 düzenlendi kategorisi Ceza ve Duyurular

Bölümün amacı , sitedeki etik olmayan & kurallara aykırı faaliyet ve davranışlarından ötürü ceza alan ( ceza puanı hariç - direkt üyelik silimi ) üyelerin paylaşımları ve bilgilendirmesi yapılacaktır.

Ayrıca, geneli ilgilendiren tüm gelişmeler , duyurularda burada paylaşılacaktır.

Moderatörler : @çay tiryakisi , @Fxtrader , @kızılkadın1 , @aslan309

Etiketlendi:

Yorumlar

• Bu bölümü sevdim. Elinize sağlık. ?️

• Mart 2020 düzenlendi

Artık bu bölüme moderatörlerin yağmur yağdırmasının zamanı geldi diye düşünüyorum haddim olmayarak. Kolay gelsin.

• Talebiniz nedir? Sıkıntılı gördüğünüz konuları dile getirebilir ve forum içerisinde tartışma konusu açabilirsiniz. Amacımız işimizi en iyi şekilde başarıya ulaştıracak çözümlere ulaştırmaktır. Bu noktada geliştirici ve mantık çerçevesinde olan her fikre açığız :))

• Ben daha önce bu forum açılmadan siteye bir talepte bulunmuştum. Cevabını da sağ olsun Efe bey bizzat kendisi verdi. Ama yinede teşekkür ederim. Siteyi düzenli olarak inceliyorum bir sıkıntı görürsem ilk sizin haberiniz olacak emin olun. İyi çalışmalar.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .