Sitemizde kayıtlı olan üye ve yazarlarımız - sitedeki nick ( isim ) ve mailleri ile üye olmalılar.

Merhaba

Herkese selam. Adım Erkan. Yaş ortalamasını yükselten bir üye olduğumu sanıyorum. 51 yaşındayım. Kendi web sitelerim için yazıyorken, bir de buraya üye oldum. Günlük bir tane makale göndermeye çalışıyorum. Bu sabah da ilk makalem satılmış. Bu işi yaparak çok para kazanmak gibi bir gayem yok ama makale satılınca müthiş bir manevi haz duydum.

Maden Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanıyım. Başta tatlısu akvaryumları olmak üzere tüm hayvanları çok severim. Elimden geldiğince, her konuda herkese bilgim dahilinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Sevgiler, saygılar...

Yorumlar

• @GUNE Merhaba,

Erkan bey öncelikle hoş geldiniz aramıza. 2018 senesinden bu yana, başta yazarlarımızın desteği, geliştirme istekleri olmak üzere kullanıcıların taleplerine göre gelişim gösterdikçe en son halimizi aldık. Şuan 1000 üzerine yazarımız ile Türkiye'nin en büyük hazır içerik deposu haline geldik diyebiliriz. Sizlerle beraber, daha güzel gelişmelere sahne olacak Makaleyaz =)

Tekrar hoş geldiniz.

• İngilizce konusundan bahsetmeyi unutmuşum. Bu dilde de makale yazabilirim.

• Tabi ki, hazır içerik kategorileri arasında ingilizce de yer almaktadır.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .