1

Takipçi

22 / 7

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-12-26
  • Şehir : sarıyer, istanbul
  • 100 Kelime Fiyatı : 1,50
  • Son Giriş Tarihi : 2021-02-25 15:16:53
  • Ceza Puanı : 1
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Öncelikler Merhaba,

Yaklaşık 1 seneye yakın bir zamanda makale yazarlığı yapan bir siteye kayıt oldum. Standart yazarlığa geçiş yaptım. Hala bu statüde devam ediyorum.SEO uyumlu yazılar çkartmaya başladım. İstenilne anahtar kelimeyi cümle içerisinde kullanıyorum. Fazla kitap okumamdan kaynaklı kelime harcım oldukça gelişti. Buda makale yazarlığımda ortaya güzel cümlelerin çıkmasına neden oldu. Yazarlık alanında gelişim sağlamaya başladım. 

Kocaeli üniversitesi, işletme mezunuyum, Aöf işletme mezunuyum. Liseyi bilgisayar bölümü üzerine okudum. Öğrecilik hayatımda edebiyatı çok sevdim. Şiir, kompozisyon vb. yazılar yazmaya başladım. Bilgisayar konusunda kendimi geliştirerek, hızlı klavye kullanmasını öğrendim. Yazı yazma yeteneğimin yazarlık hususunda oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.

 

Sipariş tekliflerinde aktif olarak almaya hazırım. Makale yazarlığı alanında sektörel olarak istenilen konuda içerik üretimi ve özgün yazı yazmaktan keyif alıyorum. Bu yazılar arasında:

* Nakliyat

* Sağlık

* Teknoloji

* Temizlik

* Zemin kaplama

* Hasta yatakları

* Ürün ve reklam tanıtımı

vb. gibi talep edilen işi detayına kadar hesaplayarak hazırlıyorum. Müşterilerin taleplerinin doğrultusunda firma ağızından ya da tanıtıcı içerik hazırlıyorum. Bu alanda profesyonel olmak için çabalıyorum. Güzel işler çıkartacağıma inanıyorum. Her türlü konu hakkında yazı yazmaya hazırım.


İlgi Alanları

Kitap okumak spor yapmak müzik dinlemek tracking yapmak şiir yazmak dergi okumak film izlemek vb.


Yazar Yorumları (2)

Fikir_SİZ_de
16-02-2021 23:58:08 - Verilen puan: 1

Makale Başlığı: Hasta Yataklarında En Fazla Tercih Edilen Modeller (999 kelime)

Çalıntı içerik. https://www.hurriyetmedikal.com/en-cok-tercih-edilen-hasta-yataklari.html buradan birebir kopyalanmış. Ücret iadesi talep ediyorum. Yönetim Mesajı : Yazara 1 ceza puanı uygulanmış ve kazanç silinmiştir. Alıcıya, kredisi iade edilmiştir.

Yazar Cevabı: Çok özür dilerim bu yazıyı başka yerde paylaşmıştım ve buraya diğer yazı yerine bunu koymuşum. Güncel olarak yenisini koyuyorum. Tekrardan hem sizden hem de müşteriden özür dilerim..

ALFA
24-01-2021 19:21:38 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Nakliyatın günümüzde ki önemi (993 kelime)

Teşekkürler. Yazınızı beğendim.

Yazar Cevabı: rica ederim yenı yazılarımı da öneriyorum. Daha güzelleri olacaktır. Teşekkürler