8

Takipçi

2 / 86

Hazır Makale

0 / 15

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2018-11-18
  • Şehir : seyhan, adana

Yazar Hakkında

Yaş oldu 37.. Geçtik mi yolun yarısını? Evet.. Bu yaşa kadar makale sektöründe ne yaptık peki? Rakamlarla konuşmak gerekirse 100.000den fazla makale yazdık teslim ettik. İsteyenin sitesine ekledik. Acemilik dönemlerinde bile olsa müşteri ya da müşteri potansiyeli taşıyan bireylerle hiç tartışmadık. Şöyle bir laf vardır Müşteri Her Zaman Haklıdır dedik ve öyle yaptık öyle yaşadık. Müşterilerle öğrendik onlarla profesyonel olduk. Gel zaman git zaman bakmışız ki bir kaç ay sonra profesyonel bir makaleci olmuşuz. Ukalaca gelebilir ama resmen Aranan Adam olmuşuz. Prensip sahibiyiz. Müşterilerimizin site isimlerini kimseye vermeyiz. Şu an hali hazırda sadece ama sadece iki adet büyük sitenin makalelerini yazıyor ve sitelerine özenle ekliyorum. Bu siteler kendi alanlarında zirvede. Kısacası number one dediklerimizden. Önceki yıllarda onlarca müşteri ile uğraşıyordum. Zor oluyordu. Ehh baktık durumu toparladık sağlam olsun bir iki müşteri olsun dedik ve öyle de yaptık. Maşallah 5 senedir düzenli olarak sabit birkaç müşterimle çalışıyorum. Yetiyor. Buraya neden geldin diyebilirsiniz. Çok basit hep aynı türde makaleler yazmaktan sıkıldım. Tabiki şuanki müşterilemle devam ediyorum. Ama ara ara farklı farklı insanlarla çalışmayı özlüyorum. Bu özlemi gidermeye geldim.


İlgi Alanları

Hobileriniz? İlgi Alanlarınız? Ne desek buraya.. Hobimizde ilgi alanımızda internet dünyası. Öyle olmasa burada ne işimiz var? Ama yinede sordunuz madem karalayalım birşeyler.. Kitap okumayı sevmem. Kitap okuyacaksam ya dini kitap okurum ya da bilimsel şeyler içeren kitaplar. Diğer türlü romanlar hikayeler bana göre değil. Araba kullanmayı severim. Traktör kullanmayı severim. Hoplaya zıplaya güzel oluyor. Deniz severim. Fırsat varsa gezmeyi de severim. Ehh sizlerden biraz daha para kazanırsam sizin adınıza da gezerim belki ne dersiniz ? :)


Yazar Yorumları (6)

Yeni Döngü
26-03-2020 22:33:04 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Araştırma editörü

Karanlık Enerji ile ilgili makalen çok hoşuma gitti. Anlatım tarzın harika.Deneyimli birisi olduğun belli.Emeğine sağlık

MrX
15-03-2020 23:24:50 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Çocuk Ceket Modelleri (195 kelime)

Harika olmuş elinize sağlık.

Yazar Cevabı: Beğenmenize Sevindim. Teşekkürler. Hayırlı İşler.

A.Gözey
13-03-2020 10:03:44 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Corona Virüsü Düşmanı Dezenfektan Sıvısı Nasıl Kullanılır? (666 kelime)

Çok kaliteli bir içerikti. Ellerinize sağlık.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Kolay gelsin.

okuhaber
06-03-2020 00:57:17 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Çölyak Hastalığı Nedir (780 kelime)

Ellerinize sağlık. Kaliteli bir içerik olmuş.

Yazar Cevabı: Teşekkürler beğenmenize sevindim. Hayırlı İşler Üstad.

PDFkitaplar
15-12-2019 02:11:09 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: en iyi erkek parfümleri

En iyi erkek parfümleri konulu siparişim için çok iyi bir çalışma çıkarmışsınız. ellerinize sağlık

Yazar Cevabı: Beğendiğinize sevindim. Hayırlı işler.

PDFkitaplar
25-04-2019 11:49:45 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: 2019 Damatlık Modelleri (203 kelime)

Resimlerle de desteklense çok daha iyi olacakmış.Teşekkürler

Yazar Cevabı: Sitenizde moda kategorisine uygun içerikleriniz çok ise elimde her resim ayrı ayrı isimlendirilmiş halde resim arşivim var. Çok fazla sayıda. Dilerseniz gerekenleri verebilirim. Dilerseniz küçük ücretlerle moda konularınıza galeriler ekleyebilirim. Kolay gelsin.