4

Takipçi

5 / 16

Hazır Makale

0 / 4

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-06-13
  • Şehir : Esenyurt, İstanbul

Yazar Hakkında

Erzurumda doğup büyüdüm. Malatya da lise eğitimimi tamamladıktan sonra Giresun Üniversitesinde öğrenim hayatıma devam ettim. Halen bu üniversitede Sınıf Öğretmenliği bölümünde öğrenim görüyorum. Yazmak veya yazarlık, okuduğum bölümden apayrı ayrı bir alan. Fakat çocuk sevgisi ile beraber içten gelen bir dürtüdür benim için yazmak. Elbette ki kusursuz bir yazar olduğumu iddia etmiyorum, insan kusurulu bir varlıktır, bu yüzden insan elinden çıkanın tam anlamıyla mükemmel olması beklenemez. Fakat özgünlük ve kaliteli içerik oluşturma yazarın kalemine bağlıdır. Özellikle tarih, güncel olaylar ve din ilgi alanımdır. Bunun dışındaki alanlarda da araştırma ve bilgi edinme sürecinden sonra özgün ve kaliteli yazı yazamayacağım alan yoktur.


İlgi Alanları

Tenis ve Basketbol oynamayı çok severim Futbol ise bu ikisine oranla daha az fakat oynamaktan hoşlanırım. Kitap okumayı yeni bir şeyler ögrnemeyi de çok severim.


Yazar Yorumları (12)

A.Gözey
10-07-2020 00:24:59 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Kolaydiyetlistesi Editörlük İlanıdır ( Gkeren24 )

Yine çok başarılı bir hafta geçirdik. Hem iş ahlakı hem de çalışkanlığı ile çok çok iyi bir takım arkadaşısınız. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Teşekkür ediyorum, her zaman için elimden geleni yapmaya devam edeceğim :))

A.Gözey
06-07-2020 23:52:45 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Burcualem özel (1137 kelime)

Eskişehir Gezi Rehberi yazınız için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Gerçek anlamda araştırılmış ve çalışılmış bir yazı ile karşı karşıya kaldık. Sadece liste içerik düzenin h3 başlığı da kullanmanız gerekiyor. Bu noktada h1 de kulandığınız başlığı giriş paragrafının hemen ardından kullanabilirsiniz. Ardından kısa bir giriş yaparak h3 başlıklarınıza geçebilirsiniz. Yazınızın son hali aşağıdaki linkteki gibidir.İncelediğinizde düzenlenmiş kısımları görebilrisiniz. Anahtar oranınız ve anlatımınız gayet başarılı idi. Ellerinize sağlık. https://burcualem.com/9-adimda-eskisehir-de-gezilecek-yerler/

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim güzel yorumunuz için, h3 başlık konusuna özen göstereceğim bundan sonra, h3 ü ilk kez kullandım sanırım, o yüzden bundan sonraki yazılarda, daha da oturacaktır inşallah :))

A.Gözey
03-07-2020 23:24:25 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: gkeren24 için haftalık editörlük siparişidir

Mükemmel bir ekip çalışması, son derece uyumlu bir tavır ve öğrenmeye çok açık tarzınız ile bütün projelerimde sizinle çalışmak isterim. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Çok iyi bi ekip liderisiniz, sizlerle çalışmak çok keyifli ve eğlenceli. Teşekkür ederim:))

HediyeniYolla
28-06-2020 21:13:56 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: yasemince özel (1145 kelime)

SEO uyumlu gayet kaliteli dolu bir içerik . Elinize emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Ben teşekkür ederim:))

HediyeniYolla
28-06-2020 21:07:26 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: yasemince özel (1086 kelime)

Yazılarda keyifli bir anlatımınız var. Seo haricinde aslında kendi yazılarımda aradığım ivme beni yakalaması.Okurken alıcıyı elde tutacak içerik kalite demektir. Bu çizginizden ayrılmamanız dileğiyle.

Yazar Cevabı: Bu yolda devam inşallah, teşekkürler:)

HediyeniYolla
28-06-2020 21:02:54 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: yasemince özel (1130 kelime)

Yeni Doğan Bebeğe Ne Hediye Alınır konulu yazım için erkek yazar ilk etapta düşündürmüştü. Ancak dolu dolu anlatımla işin hakkından gelmişsiniz. Elinize emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Bende başta biraz tereddüt ettim ama yazmaya başlayınca gerisi geldi, teşekkür ederim guzel yorumunuz için:)))

A.Gözey
27-06-2020 14:37:17 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Gkeren24 Isimli Yazar Icin Haftalik Editorluk Ilanidir

Gökhan Bey hem çok hızlı öğreniyorsunuz hem de çok azimle çalışıyorsunuz. SEO kurallarına hakim, tam bir takım arkadaşı ve çok iyi bir çalışansınız. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim:)

okuhaber
26-06-2020 19:46:17 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Felak Suresi Hakkında Bilinmesi Gerekenler (1048 kelime)

Satın aldığımız en kaliteli dini içeriklerden bir tanesi. Mükemmel bir anlatım vardı. Semantik başlıklar ve tüm yardımcı anahtarlar homojen bir şekilde kullanılmış. Tebrik ederim. Dini içeriklerinizi takip ediyor olacağız.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim:) Elimden geleni yapıyorum, inşallah her yazıda daha da güzel içerikler gelmeye devam edecek.

okuhaber
23-06-2020 13:06:44 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Sezaryen Doğum Hakkında Bilinmesi Gerekenler (1481 kelime)

Sizden aldığımız ilk yazılardan birinde böyle detaylı ve çok güzel organize edilmiş bir içerik ile karşılaşacağımızı düşünmemiştim. Semantik bütün başlıklar ( eksiksiz ) girilmiş. Anahtarlar hem başarılı hem de ayarında kullanılmış. Tebrikler. Başarılarınız daim olsun.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim guzel yorumunuz için , elimden geleni yapmaya çalışıyorum:)

evdekordizayn
19-06-2020 12:50:31 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: evdekordizayna özel festival nedir (1142 kelime)

Derinlemesine araştırılmış ve alınmış bir konu.... Akla gelmeyecek noktalardan yakalanmış ve içerik olarak sunulmuş. Çok başarılı, yazılarınızı daha da geliştireceğinizi ve çok başarılı olacağınızı düşünüyorum. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ediyorum güzel yorumunuz için.