3

Takipçi

57 / 93

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-05-13
  • Şehir : Çarşamba, Samsun

Yazar Hakkında

1996da Samsunda doğdum. Doğal güzelliklerin içinde büyüdüğümden dolayı doğaya ve canlılara olan merakım gittikçe arttı... Hacettepeden mezunu olduğum Biyoloji Bölümünü tercih etmemde ise köy hayatının, hayvan ve bitkilerin yeri büyüktür. Örneğin küçükken, kertenkelelerin kopan kuyruklarının yerine yenisinin çıkması beni en çok etkileyen doğa olaylarından yalnızca biriydi... 14 yaşından beri judo ve kick-box ile uğraşıyorum. Pazarlanmak için oluşturulan SEO uyumlu içeriklerin üretiminde ise tecrübeme güveniyorum. Araştırmaktan, öğrenmekten oldukça zevk aldığım konulardan bir diğeri de yemek tarifleridir... Bu ise 5 yıldır yalnız yaşamamın bir sonucudur. Cahilin parası, bilenin kafasından değersizdir sözü ise en sevdiğim sözdür.


İlgi Alanları

Biyoloji pratik bilgiler teknoloji kişisel gelişim kültür tarih dövüş sanatları bilim dinler siyaset


Yazar Yorumları (6)

A.Gözey
14-07-2020 11:54:41 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: Kolay Diyet Listesi İçin Özel İçeriktir (623 kelime)

Üst bölgeye kilo almak konusunda güzel bir içerik hazırlamışsınız. Emeğinize sağlık. İlk cümlede anahtar kullanımınız çok iyi. Alt başlıklarda anahtar kullanmamışsınız. Kuralımız en az 1 H2 ve 1 H3 başlığında anahtar kullanmak şeklindedir. Ayrıca 500 kelimede 3 kez anahtar kelime kullanmışsınız. Onu da 5 -6 civarına çıkarmanızı öneririz. Son bir ricam yazı içerisindeki başlıklarınızı sadece baş harfi büyük şeklinde yazmanız olacak. Tamamı büyük şekilde kullanamıyoruz. Paragraf uzunlukları anlatımdaki akıcılık çok güzeldi. Teknik kısımları da tamamladığınızda mükemmel bir yazım diliniz olacak.

A.Gözey
09-07-2020 11:15:07 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Burcualem İçin Özel İçeriktir (610 kelime)

Mithat Bey Merhabalar. Öncelikle detaylı bir içerik hazırladığınız için teşekkür ederim. İçeriğinizi hazırlarken bir noktada kafanız karışmış gibi görünüyor. Ana anahtar kelimenizi H1 başlığı dışında yazıda sadece 1 kez geçirmişsiniz. Yardımcı anahtar seçiminde başarılı olmuşsunuz. Fakat onları da semantik yapı içerisinde kullanabilirdiniz. Yani semantik başlıkları ya da başka bir deyişle Google semantik kelimeleri maalesef ki içerikte yok. 616 kelime içerisinde 5 - 6 adet ana anahtar kelimeniz olmalıydı. Yardımcı anahtarları ise h2 başlığı ve ilgili başlığın hemen altında cümle başında kullanmışsınız. Onları da içerikte birer kez daha kullanmanız faydalı olurdu. Yazıyı bu şekilde maalesef ki kullanamıyoruz. Düzenleme imkanınız olursa çok seviniriz.

Yazar Cevabı: Haklısınız. İlgili işlemler yapılacaktır.

Noname3455
05-07-2020 10:42:42 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Office Dosyalarının Dili Nasıl Değiştirilir? (368 kelime)

Elinize sağlık resimlerle açıklayıcı bir şekilde yazılmış güzel bir çalışma

Yazar Cevabı: Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

okuhaber
27-06-2020 14:29:41 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: Öldükten Sonra Vücuda Neler Olacak? (405 kelime)

Merhabalar, konu seçiminiz çok güzeldi. Fakat anahtar kelime eksikleriniz vardı. Örneğin konunuz Öldükten Sonra Vücuda Neler Olacak? şeklinde idi. Bu içerikte öldükten sonra , öldükten sonra ne olur, öldükten sonra ne oluyor ve öldükten sonra ilk gece kelime gruplarını kullanabilirdiniz. Size önerim, kullandığınız anahtarları bold yani kalın yapmanız. Ellerinize sağlık.

Fikir_SİZ_de
30-05-2020 02:04:55 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Dijital Ebeveynlik Nedir? (626 kelime)

Makaleniz Seoya uygun ve akıcı bir dil ile hazırlanmış, elinize sağlık. Sizden tek ricam yazınızda sarı ile metin vurgulaması yapmamanız. Çünkü bu makaleler web sitelerinde yayınlanıyor ve biz bunları her seferinde düzeltmek zorunda kalıyoruz ;)

okuhaber
25-05-2020 21:23:48 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: Türkiye ile Yunanistan Arasında Yeni Bir Kriz (480 kelime)

İçeriğiniz anlatım ve akıcılık yönünden çok etkili olmuş. Başlıklandırmalarınız yerli yerindeydi. Eksik olduğunuz nokta ise anahtar kullanımı. İçeriğinizde en az 1 ana anahtar 1 de yardımcı anahtar bulundurursanız, güncel içeriklerin daha uzun süre gündemde kalması sağlanabilir. Ayrıca içeriklerinizde uzun cümlelerden kaçınmanızı öneririz. İyi çalışmalar dilerim.