11

Takipçi

75 / 391

Hazır Makale

1 / 15

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-05-13
  • Şehir : Çarşamba, Samsun
  • 100 Kelime Fiyatı : 1,60
  • Son Giriş Tarihi : 2021-03-06 21:22:58
  • Ceza Puanı : 1
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

Ben Mithat, Hacettepe Üniversitesi - Biyoloji Bölümü mezunuyum. Profesyonel olarak taekwondo ve kickbox sporlarıyla ilgileniyorum. Sağlık, zayıflama, spor ve özellikle Biyoloji konulu içeriklerim başta olmak üzere beni tercih etmeniz farkımı anlamanıza yetecektir, kendimi övüp durmayı önemsiz buluyorum. İçeriklerimin beğenilmemesi ya da eksik bulunması durumunda 1 saat geçmeden gerekli düzenlemeleri yaparak bu içerikleri tekrar alıcılara ulaştırabilirim. Profilimi inceleyen tüm kullanıcılara teşekkürler.  


İlgi Alanları

Biyoloji teknoloji kişisel gelişim kültür tarih dövüş sanatları bilim dinler siyaset kick box taekwondo judo


Yazar Yorumları (18)

vuraul
22-02-2021 22:25:38 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Ticaret Sicil Gazetesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gayet güzel bilgilendirici. Teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Adaletli ve abartısız yorumunuz için özellikle ben teşekkür ederim.

A.Gözey
05-02-2021 01:40:53 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: Vitaminsizlik Belirtileri Nelerdir? Vitamin Eksikliğinde Neler Olur? Vitaminsizlik Nasıl Giderilir? Vitamin Eksikliğine Ne İyi Gelir? (649 kelime)

Merhabalar, öncelikle faydalı bir konuda yazmış olduğunuz içerik için teşekkür ederim. İçeriği satın alırken 700 küsür bir yazıyı aldığım için çok mutlu olmuştum ki yazının içinde her başlıkta fazladan başlık eklendiğini gördükten sonra hayal kıkıklığına uğradım. vitaminsizlik içeriğinde odak kelime olarak vitaminsizlik almanız, sitemi rekabet edilemeyecek bir kelimede uğraşmaya neden olacaktır. Bu noktada tek kelimelik anahtarları tercih etmemenizi ve başlıklarla kelime şişirmemenizi rica edeceğim. Ayrıca yazınızı bitirdikten sonra Microsoft Word dokümanınızda sol kısımda görünen başlık ve içerik organizasyon bölümünden, başlık ve içeriğinizi doğru şekilde organize ettiğinizden emin olmalısınız. Aksi halde içeriğinizi panele eklediğimizde neredeyse birçok yerinde metin olması gereken yerler başlık olarak karşımıza çıktı.

Yazar Cevabı: Merhaba. İçerikte 1 adet h1, 6 adet h2 ve 6 adet h3 başlık bulunuyor. Bu başlıklardan sadece bir adet h2 başlık, birçok olarak yorumladığınız üzere, az rastlanan bir dikkatsizlikten dolayı metin olarak değil de başlık olarak mevcut. Bu tabii ki bir hatadır. Fakat başlıklarla kelime şişirme yorumunuza katılmıyorum. Sağlık konularında paylaşımlar yapan pek çok siteyi yönettiğinizi, hakkınızdakileri okuyarak öğrenmiş oldum. Bu tür konularda bilgi sahibi olduğunuz şüphesiz fakat pek çok sağlık konusu birbiriyle bağlantılıdır. Yani sadece organik ziyaretçileri düşünerek sağlık içerikleri hazırlarsak, içeriğin yararlılığı ve ilişkili olduğu diğer konularla bağlantısı olumsuz etkilenir. İçerik konusunda haklı eleştirilerde bulunuyor olabilirsiniz fakat benim içerik hazırlarken dikkat ettiğim ilk nokta doğru ve doyurucu bilgiler verebilmektir. Örneğin bir anahtar kelimeyi aratanlar, onla alakası olmayan başka şeyleri de onunla birlikte aratabiliyorlar. Doğru görünen anahtar kelimelerin hepsini kullansak bile bunun içerikteki bütünlüğün tamamını meydana getirmeyeceği görüşündeyim. Dolayısıyla sadece semantik uyumluluğun kaliteyi yansıtmadığını düşünüyorum. Söz ettikleriniz mutlaka dikkate alınacak, bildiriminiz için teşekkürler.

Makale Deposu
28-10-2020 19:14:29 - Verilen puan: 3

Makale Başlığı: LG Q52 Tanıtıldı! LG Q52 Özellikleri Nelerdir? LG Q52 Fiyatı Ne Kadar Olacak? (239 kelime)

Makalenizi inceledim. Ne yazık ki profesyonelce hazırlanmış bir içerik değil. Özellikle anahtar kelimeye ek verilmesi oldukça ilginç. Umarım hatanızı görür ve en kısa süre içerisinde yazılarınızı düzeltirsiniz. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Yazar Cevabı: İlginizi çekebildiğime sevindim. Bildirim için teşekkürler.

Byzero
27-10-2020 23:46:19 - Verilen puan: 1

Makale Başlığı: One Plus Nord N10 5G Tanıtıldı! One Plus Nord N10 5G Özellikleri Nelerdir? One Plus Nord N10 5G Fiyatı Ne Kadar Olacak? (508 kelime)

makale spinlenmiş kelimeler ve sözcükler anlamsız. ceviri ile mi yapılmış spinlenmişmi cözemedim ama cöp. Yönetim Mesajı : 1 ceza puanı uygulanmış, yazar kazancı iptal edilmiş ve alıcıya kredisi iade edilmiştir.

Yazar Cevabı: Yönetim Mesajı : Yorumlarda, kesinlikle bu tarz bir üslup kullanamazsınız. Her yorum, her alıcının içerikleriniz hakkındaki görüşlerinden ibarettir ve en fazla hem fikir olmadığınızı belirterek geri bildirim olarak kabul edebilirsiniz. Tekrarlamayın!

rasitakyol
01-10-2020 12:03:56 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Mide Botoksu Nedir? Yan Etkileri Nelerdir? (301 kelime)

İyi

Yazar Cevabı: Bu iyi yorumunuz için teşekkür ederim.

A.Gözey
28-09-2020 21:37:18 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Paleo Diyeti Nedir? Yararları ve Zararları Nelerdir? (487 kelime)

Merhabalar, sitenin en üretken yazarlarından biri olduğunuz için sizden ısrarla içerik alıyorum. Yorumluyorum ama bir sonraki yazınızda büyük bir ümitle acaba düzeltmiş mi diyorum. Ama maalesef ki en temel şeylerden eksik kalıyoruz. Anahtar kelimeye yardımcı anahtar kelimeleri kendi kafamıza göre seçiyoruz. Semantik önerilerin hiçbirini kullanmıyoruz. Odak kelime seçiminde doğru yoldayız. Ama yardımcı seçmiyoruz. Seçtiklerimiz de kendi ürettiklerimiz. Emeğinize sağlık.

Yazar Cevabı: Teşekkürler. Yardımcı anahtarlar konusunda daha dikkatli olacağım.

Burake
24-09-2020 12:53:42 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Alman Çoban Köpeğinin Özellikleri Nelerdir? Bakımı Nasıldır? (560 kelime)

Harika bir içerik olmuş, elinize sağlık.

Yazar Cevabı: Kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim.

okuhaber
23-09-2020 16:49:53 - Verilen puan: 2

Makale Başlığı: Beyincik Sarkması Nedir? Belirtileri Nelerdir? Nasıl Tedavi Edilir? (584 kelime)

Merhabalar, öncelikle böyle detaylı bir konuda anlatımı güzel bir içerik oluşturduğunuz için tebrik ederim. Sağlık konusunda özgün içerik çıkarmak konusunda ustalaştığınızı görmezden gelemeyeceğim. Yalnız seo konusunu hala geri planda bıraktığınızı belirtmek zorundayım. 650 kelimelik bir makalede 27 adet odak kelime kullanmışsınız. İçeriğinize direk beyincik sarkması nedir sorusunun cevabı ile başlamışsınız. Her içeriğin bir giriş kısmı olmalıdır ve odak kelime ilk cümlede geçmelidir. Siz ilk cümlede geçirmişsiniz. Hatta ilk kelimede geçirmemek gibi başarılı bir tercihte de bulunmuşsunuz. Fakat giriş paragrafı olmadığı için biz başına giriş paragrafı eklemek zorunda kaldık. Ayrıca anahtar sayısını da düşürmek için çok çaba harcadık. Bu konuya da dikkat etmenizi rica edeceğiz. İyi çalışmalar.

Burake
23-09-2020 14:37:20 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Aksaray Malaklısının Özellikleri Nelerdir? Aksaray Malaklısı ile Sivas Kangalı Arasındaki Farklar Nelerdir? (560 kelime)

Anahtar kelime seçimleri ve alt başlık seçimleri çok iyi. Çok teşekkür ederim, elinize sağlık.

okuhaber
20-09-2020 19:00:44 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: Kabin Memuru Nedir? Maaşları Ne Kadardır? (420 kelime)

Merhabalar, anlatım dili olarak çok akıcı bir tarzınız var. Tebrik ederim. Alt başlık kullanımlarınız da gayet hoş. Seo ve anahtar kullanımı konusunda biraz çalışma yaparsanız çok daha başarılı olabilirsiniz. Başlık kullanımlarında sadece kelimelerin ilk harflerini büyük yazmanız kullanım kolaylığı sağlayacaktır.