3

Takipçi

2 / 37

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2020-05-12
  • Şehir : İstanbul, İstanbul

Yazar Hakkında

Merhabalar ben Meltem. Karadeniz Teknik Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü öğrencisiyim. Teknoloji, yazılım, big data, iş analistlği, internetten para kazanmak, kripto para piyasası vb. alanlarda yazılar yazmaktayım. Bilgi verirken araştıran, öğrenirken haz alan biriyim. Burada bilgilerimi sizlere aktarmak ve az da olsa sizlere fayda sağlamak istiyorum. Beğenmediğim bir şeyi başkalarına sunmak benim prensibim değildir. Titizlik ve özenle çeşitli konularda bilgiler vermek için çalışmaktayım. Kendi görüş ve düşüncelerimden ziyade az ve öz şekilde kaliteli bilgiler vermek isterim. Daha iyisi için her zaman takipte kalın.. ♦ https://youtu.be/s2rl2DbBgAI ♦


İlgi Alanları

makale yazmak kültür ve sanat spor ve fitness sağlıklı beslenme yazılım uygulama geliştirme kodlama dilleri teknoloji big data derin öğrenme kripto para piyasası mobil oyunlar pc oyunları FPS oyunları internetten kazanma nasıl yapılır uygulama tanıtım


Yazar Yorumları (4)

Noname3455
29-06-2020 09:16:03 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Diskpart Aracı İle USB Biçimlendirme Nasıl Yapılır? (209 kelime)

Elinize sağlık güzel sade ve anlaşılır resimli anlatım

Yazar Cevabı: Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince açıklamaya çalıştığım bir konuydu. Daha iyi işlerde görüşmek dileğiyle..

HediyeniYolla
28-06-2020 21:10:15 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Evdekordizayna Özel İçerik (738 kelime)

Yazı düzeninize hayran kaldım. Daha yazıyı okumadan yazı ben burdayım bu konuları bende bulacaksın diyor. Dolu dolu çok kaliteli bir çalışma olmuş. Ayrıca aldığınız notlar için de ayrıca tebrik edeyim gözümden kaçmadı :))))

Yazar Cevabı: Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Yazımı beğenmeniz beni ayrı bir mutlu etti. Her yazıda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bu gelişimde olumlu sonuçlar almak beni yazmaya yeniden bağlıyor. Daha iyi işlerde görüşmek dileğiyle..

A.Gözey
25-06-2020 17:33:09 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: Kolay Diyet Listesi Özel İçerik (504 kelime)

Merhabalar, Regl Ağrısına İyi Gelen 11 Besin konusunda oldukça açıklayıcı bir liste içerik hazırlamışsınız. Liste içerik konusunu çok güzel anlamış ve uygulamışsınız. İçeriğinizin anlatımı oldukça akıcı idi fakat anahtar kelime kullanımında eksikleriniz bulunuyor. Bunu da çok kolay bir şekilde çözeceğinizden eminim. Örneğin seçtiğiniz anahtar kelimeyi içeriğinize göre 1 ile 1.5 arasında geçirmelisiniz. Ayrıca içeriğinize yardımcı anahtar kelimeler seçmeyi de unutmayınız. Çok daha başarılı olacağınızdan eminim. Yazılarınızın devamını bekliyor olacağım.

Yazar Cevabı: Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Aysel Hanım. İçeriği beğenmenize sevindim. Bahsettiğiniz hususlara dikkat edeceğim. Başka işlerde görüşmek dileğiyle..

Makale Deposu
17-05-2020 12:29:40 - Verilen puan: 4

Makale Başlığı: Google Meet Nedir, Nasıl Kullanılır (Okul ve İş için) (311 kelime)

Merhabalar, teknoloji yazarları kısmında farklı kişileri görmek son derece mutluluk verici. Makalenizi inceledim bazı problemler ile karşılaştım. Öncelikli olarak aynı cümle içerisinde ve , için kelimelerini iki defa geçirmeyin. Bazı yerlerde ciddi cümle bozuklukları mevcuttu. Ayrıca özgünlük kısmında da sorun vardı. İçeriğinizin yüzde yüz özgün olması gerekmektedir. Bunun için blog kısmında yer alan yazıları okuyabilirsiniz. Anahtar kelime seçiminde sorunlar yaşamışsınız fakat ilk yazılarınıza göre oldukça iyi bir makale denilebilir. Umarım önerilerimi dikkate alırsınız. İyi günler dilerim.

Yazar Cevabı: Yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim. Sizin yorumlarınız benim için önemli. Daha iyisini görene kadar takipte kalın. Teşekkürler.