2

Takipçi

2 / 1

Hazır Makale

0 / 1

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-10-19
  • Şehir : Sultangazi, İstanbul

Yazar Hakkında

Ekonomi öğrencisiyim, Küçük yaşlardan beri yazar, çizer, söyler, insanlara hitap ederim. Bir şeyler üretmeyi severim. Arkadaşlarım arasında sözlük görevi görürüm, araştırmaya üşendikleri şeyleri bana sorarlar. Hem bildiğimi düşündüklerinden hem de bilmesem bile onu mutlaka araştıracağımı bildiklerinden. Hangi alanda olursa olsun bilmediğimi öğrenmeyi, öğrendiğimi aktarmayı severim. Daha çok edebi, kişinin kendi yorumunu gerektiren yazılar yazsam da, araştırmayı ve öğrenmeyi seven kişiliğim ile yazmaya olan tutkum birleşince ortaya güzel makaleler çıkacağına inanıyorum. Bu siteyi kendimi test etmek için kullanmaya karar verdim. Acaba kendi kendime hobi olarak yaptığım bu işte sadece bir amatör olarak mı kalacağım yoksa bu iş ilerde bana maddi yönden de profesyonel bir kapı aralayabilir mi bunu merak ediyorum. Bu yüzden her türlü eleştirinize açığım. Eksiklerimi görmeden tamamlayamam, eleştiri almadan eksiklerimi göremem. Sonuna kadar sabırla okuduysanız teşekkür ederim :)


İlgi Alanları

Tarih din sanat siyaset edebiyat müzik psikoloji teknoloji ekonomi sağlık eğitim spor astroloji doğa


Yazar Yorumları (1)

Fikir_SİZ_de
29-10-2019 21:43:36 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Mandela Etkisi

İstemiş olduğum gibi alt başlıklar halinde yazılmış ve örneklemelerde resimler eklenmiş.Çok güzel bir çalışma olmuş, elinize sağlık

Yazar Cevabı: Sitedeki ilk iş deneyimim olduğu için memnuniyetiniz çok önemliydi. Memnun kalmanıza sevindim, ne mutlu bana :)