33

Takipçi

4 / 57

Hazır Makale

1 / 159

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-08-02
  • Şehir : ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ

Yazar Hakkında

Makale yazarlığı konusunda deneyimi olmayan ancak bu konuda elinden geleni yapmaya çalışan kendi halinde bir yazarım. Hayata pozitif pencereden bakmayi seven biriyim. Muhasebeci olsam da kendi işim dışında çok iş alanında tecrübe edinmiş bir vatandaşım. Türkiye sosyo-ekonomik yapısı diyerek burada konuyu es geçelim :) Evet gülmek diyelim mesela... Tebessüm gerekli hayatlarımızda, okuduklarımızda ve hayallerimizde. Ben derim ki; yazalım ve şu hayatta gülemediğimiz konuları kağıt üstünde de olsa yenelim. Kısacası biraz mutlu olmayı deneyelim. Ben mutlu olmak için yazacağım dedim ve 2018 den bu yana yazarak mutlu olmayı gerçekten denedim. Baktım maddi manevi kurtarıyor, o halde yola devam dedim. Her yazımda dilerim ki; okuyucular zevk alarak okusunlar, başa dönsünler bir daha okusunlar... Siz okudukça, ben de yazılarımın beğenilerek okunduğunu gördükçe sevineyim isterim. En azından hayatta bunu başarabilelim değil mi :) Önce güven diyerek başlayabilmek önemlidir her işimizde. İnsanların; işlerini teslim ettiğini, aynı zamanda güvenmek durumunda olduklarının farkında olarak işimi layıkı ile yapmaya çalışmaktayım. Siparişini teslim aldiğim her ilan sahibi bana güvenle isini teslim etsin isterim. Teslim aldiğim her siparişi elimden gelen dikkatle ve özenle hazırlayarak teslim edebilirim. Tabi eksik ya da hatalı olduğum noktalarda da canli destekten bilgi verilmesi halinde noksanlarımı tamamlayarak daha basarili islere imza atabilirim. Dilerim ki çok güzel islerde uzun sure aile sicakliginda, hep birlikte calisalim. Bircok konuda icerik uretebilirim. Siz konuyu belirtin benim icin yeterli. Siparis uzerine istenilen yazilar tam vaktinde tarafiniza en iyi sekilde iletebilirim. Konuda sinir kesinlikle tanimiyorum. Muhasebeciyim demiştim. Hesap kitap islerinin arasinda yazi yazarak fikir uretmeyi ve zihnimi calistirmayi seviyorum. Bilgi sahibi olmadigim konularda dahi arastirma yaparak icerik uretebilirim. Önce guven sonra tam surat is diyenlere her zaman hoşgeldiniz derim. Her daim iş konusunda en iyisine talibim.


İlgi Alanları

saglik hukuk psikoloji ekonomi ticaret kitap ozetleri turizm tarih sektorel icerikler aile egitim astroloji edebiyat guncel haberler sosyal yasam tanitim is ve kariyer kisisel gelisim spor organizasyon kadin dunyasi genel kultur dekorasyon din anne ve cocuk sinema doga tarim aile yemek tarifleri nasil yapilir gezi_seyahat ve buna benzer bircok konuda icerik uretebilirim. Dilerseniz ; yaseminbilge@makaleyaz.net mail adresi ile direk irtibata geçebilmemiz mümkündür.


Yazar Yorumları (97)

okuhaber
23-02-2020 01:44:17 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Milgem Projesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler (377 kelime)

Başarılı bir teknik içerik. Ellerinize sağlık. Kısa sürede çok temiz iş çıkardınız.

Yazar Cevabı: Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Çok keyifli bir çalışma oldu benim için. Beğenilmişse ne mutlu bana :))))

nakliye
20-02-2020 18:45:35 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Nakliye Yorumları (169 kelime)

Teşekkürler. Elinize sağlık .Güzel bir yazı olmuş.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederimm:))

nakliye
20-02-2020 18:45:21 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Nakliye Yorumları 3 (177 kelime)

Teşekkürler. Elinize sağlık .Güzel bir yazı olmuş.

Yazar Cevabı: Sizinle çalişmak keyif verici teşekkür ederim.

nakliye
20-02-2020 18:45:08 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Nakliye Yorumları 2 (151 kelime)

Teşekkürler. Elinize sağlık .Güzel bir yazı olmuş.

Yazar Cevabı: yorumunuz için çok teşekkür ederim.:)

nakliye
20-02-2020 18:44:57 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Nakliye Yorumları 4 (140 kelime)

Teşekkürler. Elinize sağlık .Güzel bir yazı olmuş.

Yazar Cevabı: kiymetli yorumunuz için teşekkur ederimm:)

evdekortadilat
17-02-2020 12:03:34 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: izmir boya badana

Yazılarımız harika olmuş ellerine saglık. Her Zamanki güzel anlamlı içirekler sahibi Allah razı olsun. Ama bu yazı yerinde siz İzmir Dekorasyon Mobilya Firmaları yazı yuklemışsınız, karıştırdınız galiba. :) Benim size tavsiyem kendini bildın konuya bi blog açin çok güzel yazı yaziyorsunuz. Blog byudu dan sonra reklamda tanıtım yazında para kazanırsınız. Düşünursunuz ben size yardım ederim. Bizim site sizin sayınde baya yukseliyor çok Teşekkür ederiz. Görüşmek üzere.

Yazar Cevabı: Öncelikle verdiğiniz kıymet için minnettarım. Uzun süredir çalışmamızın vermiş olduğunu güveni görmek çok çok güzel. Blog açmayı düşünüyorum ve bu konuda da ayrıca ilginiz için çok teşekkür ederim. Görüşmek üzere :)

epoksi
15-02-2020 22:30:40 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 3 Boyutlu Zemin Kaplama Malzemeleri

Teşekkür ederim size kaçıncı yazım bilmiyorum ama hakkı ile ve temiz imla kurallarına uyarak yazılan ve siteye ekler eklemez istediğim sonucu alabilmem benim için çok önemli bu yüzden ellerinize sağlık.

Yazar Cevabı: Evet uzun zamandır beraber çalışıyoruz. Ben sizin siparişlerinizi severek hazırlıyorum. İnşallah çok daha başarılı işlerle çalışmaya devam ederiz. Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

nazarca
10-02-2020 23:52:47 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Kalabalık Aileler için Alternatif Ekonomik Tatil İmkanları

Makaleden çok memnun kaldım.Güzel detaylı ve özgün makale için çok teşekkürler. Emeklerİnize sağlık

Yazar Cevabı: Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Çok keyifli bir yazı oldu benim için. İnşallah devamında daha güzel çalışmalarımız olur:)

nakliye
09-02-2020 14:20:59 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Depolama Şirketi Hakkımızda (496 kelime)

Hakkımızda alanında kurumsal bir yazı olmuş. Teşekkürler.

Yazar Cevabı: Ben teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

nakliye
08-02-2020 13:05:19 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Nakliye Müşteri Yorumları (256 kelime)

Her zamanki gibi süpersiniz Hocam. Elinize sağlık

Yazar Cevabı: Estağfurullah elimden geldiğince iyi olsun istedim, siz beğenmişsiniz ne mutlu bana :)