4

Takipçi

6 / 3

Hazır Makale

1 / 29

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-08-02
  • Şehir : ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ

Yazar Hakkında

Makale yazarlığı konusunda deneyimi olmayan ancak bu konuda elinden geleni yapmaya çalışan kendi halinde bir yazarım. Hayata pozitif pencereden bakmayi seven biriyim. Muhasebeci olsam da kendi işim dışında çok iş alanında tecrübe edinmiş bir vatandaşım. Türkiye sosyo-ekonomik yapısı diyerek burada konuyu es geçelim :) Evet gülmek diyorduk... Tebessüm gerekli hayatlarımızda, okuduklarımızda ve hayallerimizde. Ben derim ki; yazalım ve şu hayatta gülemediğimiz konuları kağıt üstünde de olsa yenelim. Kısacası biraz mutlu olmayı deneyelim. Ben mutlu olmak için yazacağım dedim ve 2018 den bu yana yazarak mutlu olmayı gerçekten denedim. Baktım maddi manevi kurtarıyor, o halde yola devam dedim. Her yazımda dilerim ki; okuyucular zevk alarak okusunlar, başa dönsünler bir daha okusunlar... Siz okudukça, ben de yazılarımın beğenilerek okunduğunu gördükçe sevineyim isterim. En azından hayatta bunu başarabilelim değil mi :) Önce güven diyerek başlayabilmek önemlidir her işimizde. İnsanların; işlerini teslim ettiğini, aynı zamanda güvenmek durumunda olduklarının farkında olarak işimi layıkı ile yapmaya çalışmaktayım. Siparişini teslim aldiğim her ilan sahibi bana güvenle isini teslim etsin isterim. Teslim aldiğim her siparişi elimden gelen dikkatle ve özenle hazırlayarak teslim edebilirim. Tabi eksik ya da hatalı olduğum noktalarda da canli destekten bilgi verilmesi halinde noksanlarımı tamamlayarak daha basarili islere imza atabilirim. Dilerim ki çok güzel islerde uzun sure aile sicakliginda, hep birlikte calisalim. Bircok konuda icerik uretebilirim. Siz konuyu belirtin benim icin yeterli. Siparis uzerine istenilen yazilar tam vaktinde tarafiniza en iyi sekilde iletebilirim. Konuda sinir kesinlikle tanimiyorum. Muhasebeciyim demiştim. Hesap kitap islerinin arasinda yazi yazarak fikir uretmeyi ve zihnimi calistirmayi seviyorum. Bilgi sahibi olmadigim konularda dahi arastirma yaparak icerik uretebilirim. Önce guven sonra tam surat is diyenlere her zaman hoşgeldiniz derim. Her daim iş konusunda en iyisine talibim.


İlgi Alanları

saglik hukuk psikoloji ekonomi ticaret kitap ozetleri turizm tarih sektorel icerikler aile egitim astroloji edebiyat guncel haberler sosyal yasam tanitim is ve kariyer kisisel gelisim spor organizasyon kadin dunyasi genel kultur dekorasyon din anne ve cocuk sinema doga tarim aile yemek tarifleri nasil yapilir gezi_seyahat ve buna benzer bircok konuda icerik uretebilirim.


Yazar Yorumları (2)

Noname3455
30-09-2019 21:22:27 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Chatbot Nedir?Nasıl Çalışır? (302 kelime)

Yazar Cevabı: Verdiğiniz puan için çok teşekkür ederim. ilerleyen dönemlerde daha kaliteli, daha profesyonel içeriklerle çalışmaya devam edelim isterim.

Fikir_SİZ_de
28-09-2019 12:03:31 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Sagopa Kajmer Yeni Şarkısı “Avutsun Bahaneler” i Youtube Üzerinden Yayınladı! (221 kelime)

Eski ismi ile carpediem. kaliteli ve profesyonelce yazılarınıza abone olmuştum. Yine aynı kalitede ve profesyonelce hazırlanmış makaleniz için teşekkürler. Yazılarınızın artarak devam etmesini dilerim

Yazar Cevabı: Merhabalar Fikirsiz.net çok uzun zamandır sizinle severek çalışıyorum.Ve artık çay tiryakisi ismi ile beraberiz. Çok daha güzel, çok daha başarılı yazılarda buluşmak dileğiyle. Elimden geldiğince hatasız içerik ile karşınıza çıkmaya çalıştım bir kusurum olmuşsa da affola. Nezaketiniz için ayrıca minnettarım. Daha dikkatli daha verimli bir yazı yılı diliyorum kendime :) Yorum için çok teşekkürler:)