Özel Ekip Üyesi

82

Takipçi

0 / 145

Hazır Makale

1 / 556

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-08-02
  • Şehir : ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ
  • 100 Kelime Fiyatı : 5,00
  • Son Giriş Tarihi : 2021-09-26 16:02:25
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

SEO Tekniğini Gerçek Yorum Özgünlüğü ile

Harmanlamak Çay Tiryakisi Profesyonelliği

İster!

Bir işin gerçek başarısının teknik ile beraber gerçek özveri ve sahiplenme eşliğinde nirvanaya ulaşacağına inanan biriyim.

Ben ÇAY TİRYAKİSİ… 2018 yılında ek iş olarak yazarlık yapmaya başladım. Aslında muhasebeciyim. Yazarlık yapmaya başladığım günden beri; beni içerisine çeken, sürekli güncellenen ve yeniliğe adapte hızının çok önemli olduğu bir bilgi ağı ile karşılaştım.

2018 den bu yana SEO uyumlu içerik konusunda sürekli okuyarak, bu işte gerçekten başarısını ispatlamış ustaların projelerini takip ederek kendimi geliştirmeye çalıştım. Ama en önemlisi SEO konusunda sadece teknik öğrenmedim. Bir tekniğin konuyu anlama, yorumlama ve organizasyonunun tam olması halinde Google için tam puan aldığını gördüm.

ÇAY TİRYAKİSİ olarak amacım; sizlere her standart içerik yazarının sunduğu basit SEO kurallarının çok ötesinde, gerçek yazar yorumu ile gerçekten sevilerek keyifle okunan içerikler hazırlamaktır.

Bu doğrultuda her yazımın; okuyan kesime nokta atış bilgilerle hitap etmesini, aynı zamanda yazımı tavsiye edilir içerikler sıralamasında ilk sıralarda gelmesini önemserim. Çünkü ben Google ı severim o da beni… Biliyorum ki, Google farklı olanı sever, orjinale müpteladır!

O halde siz de ÇAY TİRYAKİSİ ile Google 1. Sayfada sıralama alacak en keyifli içeriklerle buluşmaya hazır olun. Buyurun tanışalım

1- ÇAY TİRYAKİSİ | Profesyonel Deneyimler

1 yılı aşkın süredir okuhaber.com sitesinde haber editörü ve köşe yazarı olarak çalışmaktayım. Bunun haricinde 2018 den bu yana birçok kurumsal projede editör olarak yer aldım. Sektörel içerikler konusunda faaliyet alanı fark etmeksizin en teknik konularda dahi ustaca içerikler hazırlayıp teslim ettim.

Blog içeriklerde özellikle onedio tarzı liste içerikler konusunda oldukça profesyonel içerikler üretmekteyim. Kendime ait web sitelerimde de aynı başarımı sürdürmek üzere yola çıktım.

Aynı zamanda E ticaret panel kullanımı, Woocommers ile ürün yönetimi konusunda da bilgi sahibiyim. Bu noktada editörlük hizmeti de vermekteyim.

Wordpress ve PHP alt yapısında hazırlanan tüm web sitelerde rahatlıkla editörlük hizmeti verebilecek bilgi donanımına sahibim.

2- SEO Uyumlu Hazır Makale Teknik Kullanımı

Elbette işimiz hazır makale ise yazıları alacak kişilerin ilk sorgulayacağı husus yazılardaki teknik aksam olacaktır. Bu nedenle tüm yazılarımda;

1- SEO uyumlu anahtar kelime ve yardımcı anahtar analizinin yapıldığı,

2- Google Trends araştırması ile güncel konuların ustalıkla işlendiği,

3- Semantik Başlık kullanımı noktasında özellikle sektörel içeriklerdeki ayrıma dikkat edip, başarılı bir ara başlık seçiminin yapıldığı,

4- Semrush ile rakip ve rekabet analizi sonucunda doğru anahtarlar üzerinden yazının taslağı ile kurulu bir tekniğin kullanıldığı içerikler teslim etmekteyim.

Yazılarımda tek anahtarlı içerik ile beraber konunun kapasitesine göre 2-3 odak anahtarlı bir SEO örgüsü de kullanabiliyorum. Bu sayede yazılarımın tamamında hızlı yükseliş kalıcı sıralama gözlenmektedir, bunu da rahatlıkla ifade edebilirim.

Sonuçtan tüm samimiyetimle memnun kalmadığım hiçbir işe imza atmak istemediğim için, gönül rahatlığı ile her yazıma kefil olabilirim. Yazıma, kalemime, yorumuma ve teknik bilgime olan güvenimle sizlerle çalışmaya hazırım.

Çalışmaktan Büyük Memnuniyet Duyacağım

Alıcılarda Olması Gereken Özellikler !

Hazır makale sitelerinde genelde alıcılar işine göre yazar seçer. Ama bana göre yazarın da alıcı seçme hakkı vardır. Bu noktada benim tüm çalışmalarımda işine değer veren, parayı öncelik görmeyen ve sürekli para hesabı yapmayan, işinin kalitesine önem verip uzun vadede ciddi işlere imza atmak isteyen alıcılar önceliklidir. Kesinlikle iş disiplini olan, işini canı gönülden seven kişilerle çalışmak büyük onurdur.

Şimdiye kadar kısa vadeli çalışmalarım olmadı bu vakitten sonra da çalıştığım her site sahibinin işime ve dürüstlüğüme güvenerek işini emanet etmesini isterim. İşi konusunda gayet samimi işini özümseyen ve kendi sitesiymiş gibi benimseyip o minvalde ilerleyen kendi halinde bir yazarım. Çok güzel işlerde çok başarılı adımlar atmak üzere görüşmek dileğiyle, hoşçakalın…


İlgi Alanları

.• Sağlık • Onedio Tarzı Liste İçerikler • Ekonomi • Edebiyat • Dekorasyon • Din • Yemek Tarifleri • Gezi Seyahat Yazıları • Sektörel İçerikler • Aile • Astroloji • Psikoloji • Nasıl Yapılır Konuları • Kültür& Sanat • Yaşam&Aile • Tarım gibi konuların tamamı ilgi alanıma girdiği için bu başlıkların tümünde severek içerik üretebilirim.


Yazar Yorumları (254)

ALFA
22-08-2021 00:38:31 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Üçeller Volkan Bey Özel (437 kelime)

Teşekkürler

Yazar Cevabı: Ben teşekkür ederim.

okuhaber
19-04-2021 22:35:11 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Çay Tiryakisi İçin Okuhaber Özel Siparişidir

Tarzıyla fark yaratan bir dili var. Eğlenceli, okunurluğu yüksek ve google aranmalarında üst sıralara çıkacak yazılar hazırlayan bir yazar. Bir çok konuda özellikle onun yazmasını istiyorum. Eline yüreğine kalemine sağlık. Çok Teşekkür ederim...

Yazar Cevabı: Her ne kadar artık eskisi gibi yazma gücünü kendimde bulamasam da sizinle çalışmak benim için ayrı güzel. Keyif alarak ve isteyerek çalıştığım bir yerde yorumum da o derece kuvvetli oluyor. Daima aynı samimiyette çalışmak dileğiyle.. Güveniniz için çok teşekkür ederim.

Fikir_SİZ_de
10-03-2021 15:38:29 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Çay Tiryakisi nickli üyeye özel /fikirsiz.net için editörlük ilanıdır

Snippet dan düşmeyen makaleleri ile ünlü tek yazar kim diye sorsalar kesinlikle Çay Tiryakisi derim. Yasemin, trend ve aranma potansiyeli yüksek konu başlığı bulma uzmanlığını hazırladığı semantik makaleler ile sürekli olarak yukarıya taşıyor. Emeğine ve yüreğine sağlık diyor o müthiş makalelerinin devamını bekliyorum.

Yazar Cevabı: Estağfurullah :) Elimden gelenin en iyisini tüm samimiyetimle yapmaya çalışıyorum. Öğrenmeye gelişmeye devam ! Benim için bilginin sonu yok. Hergün iyi olduğumuza dair bir onay daha alınca ne kadar eksik olduğumuzu daha da çok özveri ile çalışmamız gerektiğini görüyorum. Devam devam yazmaya :))) Saygılarımla değerli Fikirsiz :)

Fikir_SİZ_de
09-03-2021 00:31:56 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Çay tiryakisi editörlük

10 Numara bir editörlük hizmetini yaklaşık bir senedir kesintisiz olarak alıyorum. İşinde profesyonel bir makale yazarı ve editör arayışında olanlar için Yasemin Hanım tavsiye edeceğim bir yazardır. Eline, emeğine sağlık

Yazar Cevabı: İki gözümün çiçeği fikirsiz im :))) Fikirsiz için yazdığım ilk yazılarımdan editörlüğe kadar geçen şu kocaman zaman diliminde işinde mutlu olmak tanımını net bir şekilde ifade edebilirim. Çok teşekkür ederim.

makaleyaznetdenetim
26-02-2021 14:59:37 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Çay tiryakisine özel sipariş

Zamanında teslim. Hızlı , düzgün, kaliteli içeriğin ve işin adresi kaldığı yerden devam!

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim takdiriniz için. 2018 den bu yana sizlerle dolu dizgin bir tempoda çalışmaya devam...

A.Gözey
24-11-2020 00:19:10 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Çay Tiryakisi İçin Editörlük İlanıdır ( Burcualem)

Yine çok uyumlu, azimli ve kaliteli bir editörlük çalışmasıydı. Her içeriğinizi takip etmeniz ve tekrar tekrar düzenlemeniz sizi bu alanda ayrıcalıklı hale getiriyor. SEO uyumlu, semantik ve LSİ gerektiren içeriklerde tercih edebileceğiniz gerçek anlamda kaliteli bir yazar. 10 puan üzerinden 10 :)

Yazar Cevabı: teşekkür ederim umarım çok daha iyisini yapmak nasip olur :)))

ALFA
05-11-2020 19:58:31 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Müşteri Memnuniyeti

Teşekkürler.

Yazar Cevabı: Ben teşekkür ederim :)

gizdirik
04-11-2020 18:00:01 - Verilen puan: 4

Sipariş Başlığı: Almanyada önemli günler ve aciklamalari

Elinize sağlık, genel olarak imlaya daha dikkat etmenizi öneririm. Mesela Türkçede haftanın günleri büyük harfle yazılmaz, ayrıca tırnak işaretinden sonra boşluk konulmaz (mesela Almanya ya değil, Almanyaya yazılır).

Yazar Cevabı: Merhablar. Değerli yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim. Yazıyı elimden geldiğince düzenli şekilde hazırlamaya çalıştım. Haftanın günleri için oradaki kasıt Paskalya Pazartesisi özele girdiği için büyük harfle kullanım yaptım. Diğer hatalı olan kısımlar için de kusuruma bakmayın ancak TDK ya göre özel isimlerde içinde bulunma hali ya da ayrılma hali olan ismin -de ve -den hali belirten ekler üstten kesme ile ayrılarak yazılır. Asla bitişik yazılmaz. Ancak kesme işaretinden sonra boşluk bırakmam hususunda haklısınız bunda da şükür TDK nın herhangi bir yaptırımı yok :) Bahsettiğiniz kısmı hemen alta resim linki şeklinde ekledim sonrasında farklı yorumlanmaması için . görüşünüz için tekrar çok teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim. https://prnt.sc/vde35m

ALFA
28-10-2020 15:17:31 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Editörlük Hizmeti

Her daim işini titizlikle yapan ve işi sahiplenme alanında her şeyi göze alan bir arkadaşımızdır. Kendisinden çok memnunuz.

Yazar Cevabı: Elimden geldiğince sizin özen gösterdiğiniz her konuda eksiksiz ilerlemeye çalışıyorum. Karşılıklı güven içerisinde çalışmaktan ben daha çok memnunum ve bunu korumak için elimden geleni yaparım inşallah. Çok teşekkür ederim.

A.Gözey
28-10-2020 10:50:47 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Çay Tiryakisi İçin Editörlük İlanıdır

Özverili, çalışkan, azimli ve işini takip eden bir editör. Yazdım, ekledim bitti demiyor. Yazısının yükselmesi için sürrekli güncelleme yapıyor düzenliyor çabalıyor. Çok teşekkür ederim.

Yazar Cevabı: Düşüncelerimiz karşılıklı. Özveri konusunda sizin hassaslığınız benim de işime yansıyor. Ben teşekkür ederim.