9

Takipçi

15 / 6

Hazır Makale

4 / 73

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-08-02
  • Şehir : ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ

Yazar Hakkında

Makale yazarlığı konusunda deneyimi olmayan ancak bu konuda elinden geleni yapmaya çalışan kendi halinde bir yazarım. Hayata pozitif pencereden bakmayi seven biriyim. Muhasebeci olsam da kendi işim dışında çok iş alanında tecrübe edinmiş bir vatandaşım. Türkiye sosyo-ekonomik yapısı diyerek burada konuyu es geçelim :) Evet gülmek diyelim mesela... Tebessüm gerekli hayatlarımızda, okuduklarımızda ve hayallerimizde. Ben derim ki; yazalım ve şu hayatta gülemediğimiz konuları kağıt üstünde de olsa yenelim. Kısacası biraz mutlu olmayı deneyelim. Ben mutlu olmak için yazacağım dedim ve 2018 den bu yana yazarak mutlu olmayı gerçekten denedim. Baktım maddi manevi kurtarıyor, o halde yola devam dedim. Her yazımda dilerim ki; okuyucular zevk alarak okusunlar, başa dönsünler bir daha okusunlar... Siz okudukça, ben de yazılarımın beğenilerek okunduğunu gördükçe sevineyim isterim. En azından hayatta bunu başarabilelim değil mi :) Önce güven diyerek başlayabilmek önemlidir her işimizde. İnsanların; işlerini teslim ettiğini, aynı zamanda güvenmek durumunda olduklarının farkında olarak işimi layıkı ile yapmaya çalışmaktayım. Siparişini teslim aldiğim her ilan sahibi bana güvenle isini teslim etsin isterim. Teslim aldiğim her siparişi elimden gelen dikkatle ve özenle hazırlayarak teslim edebilirim. Tabi eksik ya da hatalı olduğum noktalarda da canli destekten bilgi verilmesi halinde noksanlarımı tamamlayarak daha basarili islere imza atabilirim. Dilerim ki çok güzel islerde uzun sure aile sicakliginda, hep birlikte calisalim. Bircok konuda icerik uretebilirim. Siz konuyu belirtin benim icin yeterli. Siparis uzerine istenilen yazilar tam vaktinde tarafiniza en iyi sekilde iletebilirim. Konuda sinir kesinlikle tanimiyorum. Muhasebeciyim demiştim. Hesap kitap islerinin arasinda yazi yazarak fikir uretmeyi ve zihnimi calistirmayi seviyorum. Bilgi sahibi olmadigim konularda dahi arastirma yaparak icerik uretebilirim. Önce guven sonra tam surat is diyenlere her zaman hoşgeldiniz derim. Her daim iş konusunda en iyisine talibim.


İlgi Alanları

saglik hukuk psikoloji ekonomi ticaret kitap ozetleri turizm tarih sektorel icerikler aile egitim astroloji edebiyat guncel haberler sosyal yasam tanitim is ve kariyer kisisel gelisim spor organizasyon kadin dunyasi genel kultur dekorasyon din anne ve cocuk sinema doga tarim aile yemek tarifleri nasil yapilir gezi_seyahat ve buna benzer bircok konuda icerik uretebilirim.


Yazar Yorumları (31)

nakliye
10-12-2019 12:32:49 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Maltepe eşya depolama

Çok güzel bir makale olmuş .Özgün ve kaliteli bir yazı. Elinize sağlık

Yazar Cevabı: Teşekkür ederim yorumunuz için. Daha güzel çalışmalara daha güzel içeriklerimiz olsun inşallah :)

evdekortadilat
10-12-2019 12:11:56 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: villa tadilatı işleri

Teşekkür ederiz baya güzel yazı oldu ellerene saglık. Resimler gerek yok teşekkür ederiz. Ben orijenal ve daha once yaptık işleri risimler koyorum. Sizinle çalışması güzel. İnşallah ileride güzel olacak. Siz baya tercube olyorsunuz makalleler yazınca. Makaleler çogü okuyunca tam ben düşündum gibi oluyor, profisianala verse okadar güzel yazamaz çünkü biz kulanıci açişinda bakiyoruz ve siz yazılarını bi sıcaklık veriyorsunuz, bu sıcaklık ben hissedebilyorum. Ellerene saglık. Görüşmek üzeri.

Yazar Cevabı: Öncelikle yorumunuz için gönülden teşekkür ederim. İçerik üretmeye başladığım ilk zamanlar geldi aklıma. Sıfırdan başladım yaza yaza seo dahil yazılarım gelişti. Bugün sizden bu yorumları almak beni çok sevindirdi gerçekten. Yazarken çok yönlü incelemeye çalışıyorum olayı bunu yazıma yansıtabilmişsem ne mutlu bana:) Görüşmek üzere. İyi çalışmalar dilerim:)

evdekortadilat
07-12-2019 12:06:43 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: butik dükkan tasarımları

Buda çok güzel ve anlamlı yazısı. Size daha motivasyon için yakın 5 gün onca paylaştık sizin yazılan yazı Komple Ev Tadilatı İçin Yardım İstiyorum Şimdı Google da 1 sayfa 6 sırada Turkiye için, İzmir için 1 sayfa 5 sırada . Çoğu siz yazdınız yazılar 1 2 sayfada. Ellerene saglık. Görüşmek üzeri.

Yazar Cevabı: İnşallah daha güzel yazılar yazmak nasip olur. Çok daha başarılı çalışmalarda görüşmek üzere. Çok teşekkür ederim.

evdekortadilat
07-12-2019 12:04:29 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Dekorasyon firmaları

Bu yazı çok beyendım ellerene saglık. Tam 100 seo uyumlu ve anahtar keleme başlıklarda kulanması çok onemli seo için. Yazı tam bizim firma anlatıyor ve dikat edemeli konular çok onemli. Bize çok arayan var tadilat başlatı başka firmada sonra tadilat istedı gibi olmadı veya daha kötü uygun fiyatta anlaşiyorlar sonra işler yarım bırakiyorlar, milet bizi ariyor nereye şikayet edecem soruyor veya siz gelirsınız düzeltırsınız. Malesef düzeltırmek işi biz almiyoruz bu sil baştan yapmak daha kolay. Başka firma ne nasıl kulandı belli degil sonra biz sorumlu ve garanti vereces için başka firma yarım braktı işler almiyoruz. Pyasada çok dolandırici var malesef. Tekrar teşekkür ederiz. Görüşmek üzeri.

Yazar Cevabı: Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Seo uyumlu içerik hazırlamak için her gün yeni bilgiler edinme gayretindeyim ve bunun uygulamada sonuç verdiğini sayenizde mutlulukla izliyorum. Yazı içeriğine gelince; yazıyı sadece yazmak yeterli değildir. şimdiye kadar aldığım hiç bir siparişte rastgele bir yazım tercih etmedim etmem de. Olabildiğince araştırma yapıp o konuda hangi sıkıntılar yaşanır nasıl sorun çözümler bulunur ince detayına kadar bakarım. Bu sayede yazıların kapsamında; sanki yazan kişi o işi yapan kişiymiş gibi daha doğal görünüyor. Yazılarımın şeklen seo ya uymasının yanında gerçek özgünlük noktasında da takdir görmesi benim için gerçekten güzel bir duygu. Çok teşekkür ederim.

evdekortadilat
05-12-2019 16:12:23 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: cafe dekorasyon maliyeti

Merhabalar. Yazılarınız herzamanki güzel ve anlamlı olmuş ellerene saglik. Oğlun için geçmış olsun. Zamanızı olursa telyaf edersınız hiç problem yok, saglık daha onemli. Teşekkür ederiz. Görüşmek üzeri.

Yazar Cevabı: Anlayışınız için çok teşekkür ederim. Görüşmek üzere, iyi çalışmalar dilerim.

evdekortadilat
02-12-2019 14:33:20 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: banyo tadilatı fiyat 2019

Harika olmuş bize vakit ayırıyorsunuz teşekkür ederiz. Ellerinize sağlık. Görüşmek üzere.

Yazar Cevabı: Estağfurullah, elimden geldiğince siteniz için en iyi içeriği hazırlamaya çalışıyorum. Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim.

evdekortadilat
02-12-2019 14:11:38 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: iç mimar izmir (Ölmez Dekorasyon haber sitesi için tanıtım yazısı )

Buda güzel bir tanıtım yazısı olmuş. Ellerinize sağlık. Görüşmek üzere.

Yazar Cevabı: Normalde esprili biriyimdir. Yazarken de konuşma özelliğim var gibi :) Tanıtım yazıları yazarken de biraz zorlanıyorum aslında ciddiyeti sağlamak adına :) İnşallah çok daha güzel yazılar hazırlamak nasip olur diyelim :) İyi çalışmalar dilerim.

evdekortadilat
02-12-2019 14:07:23 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: İzmirde konut tadilat firması

Buda harika olmuş. Ellerinize sağlık. Görüşmek üzere.

Yazar Cevabı: Harika olan yazılar değil esasında; bizler için sizin gibi değerli makale alıcıları ile çalışma imkanı sunan makaleyaz.net ! Çok uzun süredir sitede içerik üreterek satışa sunmaktayım. Sağladığı bu imkan ve sizin tanışma fırsatı yakaladığım için site yönetimine de teşekkür ederim :)

evdekortadilat
02-12-2019 14:02:30 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: İzmir de işyeri dekorasyon

Merhabalar. Bu yazı tam istedık gibi olmadı daha çok dekorasyonu degil tadilatta kaçmışsınız. Biraz düzeltecem sonra kulanırım. Ellerine saglık.

Yazar Cevabı: Selamlar. Tadilat ve Dekorasyon konusunda tam ayrımına varmadığımdır doğrudur. İkisi bazen öyle iç içe geliyor ki anlatırken içinden çıkamıyorum. Konu kolay gibi görünse de düşündürücü :) Umarım sizi ilk ve son uğraştırdığım yazı olur :) Görüşmek üzere.

evdekortadilat
02-12-2019 14:00:46 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: İzmir Karabağlar Banyo Tadilat Dekorasyon Tasarımı

Merhabalar. Güzel yazı. Ellerinize sağlık. Görüşmek üzere.

Yazar Cevabı: Merhabalar. Yazılarımın siteniz için severek kullanılması yazarken daha da adapte olmamı sağlıyor gerçekten. Yorumunuz için teşekkür ederim:)