Özel Ekip Üyesi
Yazar Nicki: çay tiryakisi

90

Takipçi

0 / 146

Hazır Makale

0 / 610

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-08-02
  • Şehir : İnternet Çeken Her Yer, Çalışma Yeridir
  • 100 Kelime Fiyatı : 10,00
  • Son Giriş Tarihi : 2022-05-02 21:52:10

Yazar Hakkında

***Rahatsızlığım Sebebi ile Uzun Bir Süre Çalışamayacağımı Belirtmek İsterim***

 

SEO Tekniğini Gerçek Yorum Özgünlüğü ile

Harmanlamak Çay Tiryakisi Profesyonelliği

İster!

Bir işin gerçek başarısının teknik ile beraber gerçek özveri ve sahiplenme eşliğinde nirvanaya ulaşacağına inanan biriyim.

Ben ÇAY TİRYAKİSİ… 2018 yılında ek iş olarak yazarlık yapmaya başladım. Aslında muhasebeciyim. Yazarlık yapmaya başladığım günden beri; beni içerisine çeken, sürekli güncellenen ve yeniliğe adapte hızının çok önemli olduğu bir bilgi ağı ile karşılaştım.

2018 den bu yana SEO uyumlu içerik konusunda sürekli okuyarak, bu işte gerçekten başarısını ispatlamış ustaların projelerini takip ederek kendimi geliştirmeye çalıştım. Ama en önemlisi SEO konusunda sadece teknik öğrenmedim. Bir tekniğin konuyu anlama, yorumlama ve organizasyonunun tam olması halinde Google için tam puan aldığını gördüm.

ÇAY TİRYAKİSİ olarak amacım; sizlere her standart içerik yazarının sunduğu basit SEO kurallarının çok ötesinde, gerçek yazar yorumu ile gerçekten sevilerek keyifle okunan içerikler hazırlamaktır.

Bu doğrultuda her yazımın; okuyan kesime nokta atış bilgilerle hitap etmesini, aynı zamanda yazımı tavsiye edilir içerikler sıralamasında ilk sıralarda gelmesini önemserim. Çünkü ben Google ı severim o da beni… Biliyorum ki, Google farklı olanı sever, orjinale müpteladır!

O halde siz de ÇAY TİRYAKİSİ ile Google 1. Sayfada sıralama alacak en keyifli içeriklerle buluşmaya hazır olun. Buyurun tanışalım

1- ÇAY TİRYAKİSİ | Profesyonel Deneyimler

1 yılı aşkın süredir okuhaber.com sitesinde haber editörü ve köşe yazarı olarak çalışmaktayım. Bunun haricinde 2018 den bu yana birçok kurumsal projede editör olarak yer aldım. Sektörel içerikler konusunda faaliyet alanı fark etmeksizin en teknik konularda dahi ustaca içerikler hazırlayıp teslim ettim.

Blog içeriklerde özellikle onedio tarzı liste içerikler konusunda oldukça profesyonel içerikler üretmekteyim. Kendime ait web sitelerimde de aynı başarımı sürdürmek üzere yola çıktım.

Aynı zamanda E ticaret panel kullanımı, Woocommers ile ürün yönetimi konusunda da bilgi sahibiyim. Bu noktada editörlük hizmeti de vermekteyim.

Wordpress ve PHP alt yapısında hazırlanan tüm web sitelerde rahatlıkla editörlük hizmeti verebilecek bilgi donanımına sahibim.

2- SEO Uyumlu Hazır Makale Teknik Kullanımı

Elbette işimiz hazır makale ise yazıları alacak kişilerin ilk sorgulayacağı husus yazılardaki teknik aksam olacaktır. Bu nedenle tüm yazılarımda;

1- SEO uyumlu anahtar kelime ve yardımcı anahtar analizinin yapıldığı,

2- Google Trends araştırması ile güncel konuların ustalıkla işlendiği,

3- Semantik Başlık kullanımı noktasında özellikle sektörel içeriklerdeki ayrıma dikkat edip, başarılı bir ara başlık seçiminin yapıldığı,

4- Semrush ile rakip ve rekabet analizi sonucunda doğru anahtarlar üzerinden yazının taslağı ile kurulu bir tekniğin kullanıldığı içerikler teslim etmekteyim.

Yazılarımda tek anahtarlı içerik ile beraber konunun kapasitesine göre 2-3 odak anahtarlı bir SEO örgüsü de kullanabiliyorum. Bu sayede yazılarımın tamamında hızlı yükseliş kalıcı sıralama gözlenmektedir, bunu da rahatlıkla ifade edebilirim.

Sonuçtan tüm samimiyetimle memnun kalmadığım hiçbir işe imza atmak istemediğim için, gönül rahatlığı ile her yazıma kefil olabilirim. Yazıma, kalemime, yorumuma ve teknik bilgime olan güvenimle sizlerle çalışmaya hazırım.

Çalışmaktan Büyük Memnuniyet Duyacağım

Alıcılarda Olması Gereken Özellikler !

Hazır makale sitelerinde genelde alıcılar işine göre yazar seçer. Ama bana göre yazarın da alıcı seçme hakkı vardır. Bu noktada benim tüm çalışmalarımda işine değer veren, parayı öncelik görmeyen ve sürekli para hesabı yapmayan, işinin kalitesine önem verip uzun vadede ciddi işlere imza atmak isteyen alıcılar önceliklidir. Kesinlikle iş disiplini olan, işini canı gönülden seven kişilerle çalışmak büyük onurdur.

Şimdiye kadar kısa vadeli çalışmalarım olmadı bu vakitten sonra da çalıştığım her site sahibinin işime ve dürüstlüğüme güvenerek işini emanet etmesini isterim. İşi konusunda gayet samimi işini özümseyen ve kendi sitesiymiş gibi benimseyip o minvalde ilerleyen kendi halinde bir yazarım. Çok güzel işlerde çok başarılı adımlar atmak üzere görüşmek dileğiyle, hoşçakalın…


İlgi Alanları

.• Sağlık • Onedio Tarzı Liste İçerikler • Ekonomi • Edebiyat • Dekorasyon • Din • Yemek Tarifleri • Gezi Seyahat Yazıları • Sektörel İçerikler • Aile • Astroloji • Psikoloji • Nasıl Yapılır Konuları • Kültür& Sanat • Yaşam&Aile • Tarım gibi konuların tamamı ilgi alanıma girdiği için bu başlıkların tümünde severek içerik üretebilirim.


Yazar Yorumları (267)

TarkanDogan
26-04-2022 20:54:29 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: çay tiryakisi özel sipariş

Sitemizin içerik organizasyonunu ve seo çalışmalarını başarılı şekilde yürüttüğünüz için teşekkür ederiz.

TarkanDogan
26-04-2022 20:54:13 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: çay tiryakisi özel sipariş

Sitemizin içerik organizasyonunu ve seo çalışmalarını başarılı şekilde yürüttüğünüz için teşekkür ederiz.


29-03-2022 15:46:31 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Çay Tiryakisi İçin Editörlük İlanıdır

İçeriklerini ilmek ilmek bilgi ile işliyor. Sıralama odaklı çalışmalarda en iyilerden.


29-03-2022 15:44:32 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Çay Tiryakisi İçin Editörlük İlanıdır

Sektör deneyimi yüksek, kaliteli içerikler sunan ve işini takip eden bir editör / yazar. Emek konusunda çok cömert. Teşekkürler.

TarkanDogan
28-03-2022 21:50:21 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: çay tiryakisi özel sipariş

Uzun süreli çalışmalarımızda sizle devam...

TarkanDogan
28-03-2022 21:48:41 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: çay tiryakisi özel sipariş

Çalışmalarınızdaki titizlik için çok teşekkürler.

TarkanDogan
28-03-2022 21:48:02 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: çay tiryakisi özel sipariş

Elinize sağlık, tüm işlerimizde güvenle çalışıyoruz ...

mpehlivanoglu
11-11-2021 13:58:56 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Yasemin Hanım ofisostim.com

Yasemin hanımla çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu denli özverili çalışıp kaliteli işler çıkarttığınız için teşekkür ederiz.

Yazar Cevabı: Çok zorlu bir projenin üstesinden gelmek inanın benim için de meşakkatliydi. Çok teşekkür ederim.

naviera48
06-11-2021 16:45:07 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Tanıtım yazı ücreti + içerikler

her zaman tercihimiz kendisi olmuştur..

Yazar Cevabı: Çok teşekkür ederim:)

SevaReklam
05-11-2021 13:04:31 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: İcerik

yasemin hanım kaleminize emeğinize sağlık .. çok memnun kaldım çok içten çok samimi ve işini zamanında hatta daha erken teslim ettiği oldu. biz çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ediyorum. kesinlikle pişman olmazsınız. çok profesyonel işinde çok titiz ...bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz.

Yazar Cevabı: Perihan Hanım sizinle çalışmak büyük keyifti... Sunduğunuz çalışma imkanı için ben teşekkür ederim.