51

Takipçi

0 / 133

Hazır Makale

4 / 323

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2019-08-02
  • Şehir : ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ

Yazar Hakkında

Makale yazarlığı konusunda deneyimi olmayan ancak bu konuda elinden geleni yapmaya çalışan kendi halinde bir yazarım. Hayata pozitif pencereden bakmayi seven biriyim. Muhasebeci olsam da kendi işim dışında çok iş alanında tecrübe edinmiş bir vatandaşım. Türkiye sosyo-ekonomik yapısı diyerek burada konuyu es geçelim :) Evet gülmek diyelim mesela... Tebessüm gerekli hayatlarımızda, okuduklarımızda ve hayallerimizde. Ben derim ki; yazalım ve şu hayatta gülemediğimiz konuları kağıt üstünde de olsa yenelim. Kısacası biraz mutlu olmayı deneyelim. Ben mutlu olmak için yazacağım dedim ve 2018 den bu yana yazarak mutlu olmayı gerçekten denedim. Baktım maddi manevi kurtarıyor, o halde yola devam dedim. Her yazımda dilerim ki; okuyucular zevk alarak okusunlar, başa dönsünler bir daha okusunlar... Siz okudukça, ben de yazılarımın beğenilerek okunduğunu gördükçe sevineyim isterim. En azından hayatta bunu başarabilelim değil mi :) Önce güven diyerek başlayabilmek önemlidir her işimizde. İnsanların; işlerini teslim ettiğini, aynı zamanda güvenmek durumunda olduklarının farkında olarak işimi layıkı ile yapmaya çalışmaktayım. Siparişini teslim aldiğim her ilan sahibi bana güvenle isini teslim etsin isterim. Teslim aldiğim her siparişi elimden gelen dikkatle ve özenle hazırlayarak teslim edebilirim. Tabi eksik ya da hatalı olduğum noktalarda da canli destekten bilgi verilmesi halinde noksanlarımı tamamlayarak daha basarili islere imza atabilirim. Dilerim ki çok güzel islerde uzun sure aile sicakliginda, hep birlikte calisalim. Bircok konuda icerik uretebilirim. Siz konuyu belirtin benim icin yeterli. Siparis uzerine istenilen yazilar tam vaktinde tarafiniza en iyi sekilde iletebilirim. Konuda sinir kesinlikle tanimiyorum. Muhasebeciyim demiştim. Hesap kitap islerinin arasinda yazi yazarak fikir uretmeyi ve zihnimi calistirmayi seviyorum. Bilgi sahibi olmadigim konularda dahi arastirma yaparak icerik uretebilirim. Önce guven sonra tam surat is diyenlere her zaman hoşgeldiniz derim. Her daim iş konusunda en iyisine talibim.


İlgi Alanları

saglik hukuk psikoloji ekonomi ticaret kitap ozetleri turizm tarih sektorel icerikler aile egitim astroloji edebiyat guncel haberler sosyal yasam tanitim is ve kariyer kisisel gelisim spor organizasyon kadin dunyasi genel kultur dekorasyon din anne ve cocuk sinema doga tarim aile yemek tarifleri nasil yapilir gezi_seyahat ve buna benzer bircok konuda icerik uretebilirim. Makaleyaz.net Forum Tartışma Konularım İle Yeni Gelecek Arkadaşlara Bazı Konularda Dikkat Çekmeye Çalıştım. Özel Ekip Eğitim Koçu ve forum moderatörü olarak bütün arkadaşlarımıza severek yardımcı olacağımı ifade etmek isterim. www.makaleyaz.net/forum/discussion/47/oezel-ekibe-katilmak-istiyorum-ama-uygun-muyum#latest https://www.makaleyaz.net/forum/discussion/18/oezel-ekibe-katilmaya-ne-dersiniz#latest https://www.makaleyaz.net/forum/discussion/94/seo-uyumlu-icerik-ueretme-ve-editoerluek-hizmeti-ile-sizlerle-nasil-bir-caliC59Fma-yueruetebiliriz#latest https://www.makaleyaz.net/forum/discussion/104/kaliteli-yazar-hazir-makale-ile-sipariC59F-icerigi-arasinda-hangi-farklardan-soez-edebilir#latest Sevgi ile Kalın :)


Yazar Yorumları (206)

nakliye
01-06-2020 12:59:20 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Mutfak Kırılacak Eşyaları Nasıl Taşınmaktadır (230 kelime)

Teşekkür ederim .Güzel bir yazı olmuş.

Yazar Cevabı: Rica ederim :)

nakliye
01-06-2020 12:59:08 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Mobilyalarımın Monte ve Demontesi Nasıl Yapılmaktadır (160 kelime)

Teşekkür ederim .Güzel bir yazı olmuş.

Yazar Cevabı: Rica ederim :)

nakliye
01-06-2020 12:58:57 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Üçeller-Eşya Depolama Hakkında Bilinmesi Gerekenler (702 kelime)

Teşekkür ederim .Güzel bir yazı olmuş.

Yazar Cevabı: Rica ederim :)

nakliye
01-06-2020 12:58:48 - Verilen puan: 5

Makale Başlığı: Üçeller Volkan Bey Özel- Evden Eve Nakliyat (515 kelime)

Teşekkür ederim .Güzel bir yazı olmuş.

Yazar Cevabı: Rica ederim :)

brkerk1
30-05-2020 20:10:47 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 300 Kelimeden 10 Adet Ürün Açıklaması Gerekiyor

Toplamda 3 bin kelime ile web sitemizin gözde ürünleri hakkında yaptığınız çalışma çok başarılı. Hızlı teslimat sayesinde müşterilerimiz ile ürünlerimizi hızlı bir şekilde buluşturabiliyoruz. Yazım tarzınız hakkında yorum yapmaya bile gerek yok, çok başarılı. Elinize sağlık.

Yazar Cevabı: Benim için başarı karşılıklı güvenle gelir. Bu kadar zamandır sürdürdüğümüz çalışmamız inşallah çok daha başarılı olur. Çok teşekkür ederim.

brkerk1
30-05-2020 20:09:42 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 1000 Kelimelik Kategori Yazısı

Normal şartlarda kategori yazıları hakkında çalışmalar yaparken 1000 kelime olsun ama bu kategori için ne yazılabilir ki? diye düşünüyoruz. Siz bu düşünceyi aklımızdan çıkardınız. 5 bin kelime de olsa oldukça olağan şekilde içerikleri hazırlıyorsunuz. Elinize sağlık, çok başarılı.

Yazar Cevabı: Ne yaparsan yap aşk ile yap demişler :)))) Konu zor da olsa elimizden en kaliteli şekli ile çıksın önemli olan budur benim için. Ne mutlu bana ki amaca ulaşmışız:))

brkerk1
30-05-2020 20:08:27 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 500 Kelimelik Ürün Açıklaması

Makale siparişlerimize teklif verdiğiniz takdirde direkt olarak sizinle çalışmayı beynimize kazıdık :) Elinize sağlık. Yine çok başarılı bir içerik.

Yazar Cevabı: Sizin işlerinize her zaman severek teklif veririm kaçmaz :)))))

brkerk1
30-05-2020 20:06:58 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 1000er Kelimeden 2 Adet Blog Yazısı

Bizim için çok önemli içeriklerdi. Ürünlerimiz ile eşdeğer bir blog yazısı çıkarmak durumundaydık ve her zamanki gibi ilk olarak sizinle çalışmak istedik. Artık, bu içeriği semantik yazabilir misiniz? demek gerekmiyor. Siz zaten en iyi şekilde yazıyorsunuz.

Yazar Cevabı: Her zaman beni bir adım öne taşıyacak işlere talibim. Daima en iyiye yürümek şartı ile çalışmak beni çok mutlu ediyor. Eğer bu konuda sizin rıza notunuz tam ise ne mutlu bana. Çok teşekkür ederim.

brkerk1
30-05-2020 20:05:32 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: 10 Adet Ürün Açıklaması Yazdırılacaktır

E-ticaret sitemizdeki neredeyse tüm ürün içerikleri ve kategori içerikleri için sizinle çalışıyoruz. Hem hız, hem seo odaklı işler yaptığınız zaman bizlere yalnızca keyifle yazıları okumak kalıyor. Sayısız kelime yazdınız bu zamana dek, hiç de şaşmadı içeriklerdeki kalite. Teşekkürler.

Yazar Cevabı: Benim için işin çok olması değil kalitesinin iyi olması çok önemli. Bu konuda daima pür dikkat olacağım konusunda her işimin başında sözümü verip o şekilde işe başlarım. Başında da size söz verdiğim düzende yola devam :):)))

brkerk1
30-05-2020 20:03:59 - Verilen puan: 5

Sipariş Başlığı: Çay Tiryakisi İçin Makale Siparişi

Elinize sağlık, çok başarılı bir içerik olmuş.

Yazar Cevabı: Teşekkür ederimmmm :))))))