0

Takipçi

2 / 8

Hazır Makale

0 / 0

Makale Sipariş

Genel Yorum Puanı

Yazar Bilgileri

  • Üyelik Tarihi : 2021-03-24
  • Şehir : selçuklu, konya
  • 100 Kelime Fiyatı : 1,50
  • Son Giriş Tarihi : 2021-09-26 14:32:50
Kardeş Projemiz - Yorum & Görev Yap- Yaptır!

Yazar Hakkında

merhabalar, ismim Faruk. Üniversite öğrencisiyim. Araştırmacı bir kişi olduğum için son zamanlarda karşıma çıkan makale satış sitelerini inceledikten makale yazmaya karar verdim. Sizler için SEO uyumlu, özgünlüğü olan ve imla kurallarına uygun makale yazmak için hazırım. 


İlgi Alanları

güncel haber kişisel gelişim spor ekonomi iş kariyer eğitim araştırmak


Yazar Yorumları (1)

yazgez
08-09-2021 23:33:36 - Verilen puan: 1

Makale Başlığı: baş ağrısını ilaçsız tedavi etmenin 10 yolu (845 kelime)

(baş ağrısını ilaçsız tedavi etmenin 10 yolu) Diye Başlık Atmışsınız ve bir ilaç kullanmayı tavsiye etmemişiniz direk (magnezyum alın) demişsiniz doktor olmadan ilaç yazmak ne demek bu makale yüzünden birisi magnezyum alsa birşey olsa ne olacak. o kadar işimi bırakip eleştiri yazıyorum birde makaleyaz.net paramın iadesini istiyorum ben !!!!!!!!! Yönetim Mesajı : Merhaba, bu tip bir sebeple iade işlemi kesinlikle yapılmaz. Bazı durumlarda, yazarların emeğini ve alıcının haklı olduğu konuları ele alarak, bizler inisiyatif kullanır ve alıcıya iade işlemi yaparız yazardan kesinti yapmadan. Ama böyle bir durumun, haklı gerekçesi yoktur.

Yazar Cevabı: merhabalar, Magnezyum vücutta bol miktarda bulunan bir mineraldir ilaç değil. Makale içeriğinde sindirim sistemini etkilediği ve dikkatli kullanılması gerektiği de belirtilmiştir. İyi günler.