Sitemizde kayıtlı olan üye ve yazarlarımız - sitedeki nick ( isim ) ve mailleri ile üye olmalılar.

Yabancı Diller için ikinci hesap

Nisan 2023 düzenlendi kategorisi Soru - Yanıt ve Yardım Konuları
Hayırlı Ramazanlar saygıdeğer makaleyaz.net yazarları ve yöneticileri, benim ufak bir sorum olacak.

Türkçe diline hakim olduğum kadar İngilizce diline de hakimim ve İngilizce makale yazmak istiyorum. Yabancı yerlere de başvuru yapıyor olmakla birlikte bu sitede de böyle bir girişimde bulunmak istiyorum.

Özellikle Amerika merkezli makale yazma sitelerindeki fiyatlardan az buçuk haberdarım. Normalde (Türkçe makale yazarken) aldığım ücret bu sitelerde satılan makalelerin ücretine kıyasla çok düşük kalıyor. Bu yüzden sadece İngilizce makale yazmak için ayrı bir hesap açmak istiyorum. Mevcut hesabımı ve İngilizce makale hesabımı aynı banka hesabına bağlamam bir sıkıntı teşkil eder mi? Yoksa farklı banka hesaplarına açmam mı gerekir?

Beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum. 
Etiketlendi:

Yorumlar

• @alp3rkum selamlar,

Evet, farklı dillerde içerik satışı yapmak için 2. bir hesap açılabilir. Burada önemli olan farklı iletişim bilgileri kullanmanızdır.
    Tek hesapta 100 kelime ücreti belirdiğinizde, tüm satıştaki içerikleri o fiyata göre otomatik fiyatlandıracağı için yabancı dilde içeriklerde bundan etkilenecek. O yüzden, 2. bir hesap kullanabilirsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .