Sitemizde kayıtlı olan üye ve yazarlarımız - sitedeki nick ( isim ) ve mailleri ile üye olmalılar.

Hemingwayapp - Okunabilirlik Testi Servisi ++

Aralık 2022 düzenlendi kategorisi Yazım Teknikleri Paylaşımı

Adres: https://hemingwayapp.com/

Kullanım Amacı ve Kullanılışı:

İçerik yazarları açısından, okunabilir içerikler en az alıcıların dikkat ettiği kadar önemli bir konu. Bu servis sayesinde, özellikle okunabilirlik, edilgen cümle yapısı, cümle uzunlukları, kelime sıklığı, alt başlık kullanımı vb. gibi birçok SEO uyumlu makale standartını anında sizlere gösterebilmektedir.

İçerikte, özellikle kullanıcı deneyimi ( ziyaretçiler açısından ) daha dikkat çekici ve akıcı içerik oluşturmak önemlidir. Yazılan içeriği, editöre olduğu gibi yapıştırabilirsiniz. İçeriğinizi standartlara göre puanlayabildiği gibi size var olan eksikleri veya uygulamanız gereken tavsiyeleri de anında belirtiyor.

Tavsiye :

En Uygun Makale Yapısı bağlantımızda yer alan standartlarla beraber, mutlaka bu uygulama üzerinden içeriklerinizi kontrol edin. Bu sayede, hem sitemiz hem de farklı platformlarda aranan yazarlar arasında olacağınızdan eminiz.

Her yazar için bir başucu uygulaması diyebiliriz.

Yorumlar

• Ben bu yazıyı gördükten sonra kullanmaya başladım bu uygulamayı. Çok değişiklik yapmıyorum genel olarak ama güzel bir ipucu olduğunu söyleyebilirim.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .