Sitemizde kayıtlı olan üye ve yazarlarımız - sitedeki nick ( isim ) ve mailleri ile üye olmalılar.

Makaleyaz.NET Hakkında ( Düşünce ve Talepler )

Merhaba,

13 Ekim 2018 tarihi itibariyle yayına başladığımız ilk günden bu yana, hem yazar hem de alıcılarımızın öneri ve gereksinimlerine göre sistemi geliştirmeye imkan dahilinde devam ediyoruz.

Bundan sonrasında da; " olursa daha iyi olur!" dediğiniz her öneriniz , talepleriniz ve düşünceleriniz için sizlerle forum içinde daha aktif paylaşım içerisinde olacağımızı düşündük.

Öncelikle, tüm taleplerin ve önerilerin imkanlar dahilinde kısa ve uzun vadede hayata geçirildiğini hatırlatmak isteriz. İlk yayın tarihinden bu yana, daha fonksiyonel ve kolay kullanım sağlayan birçok özelliği sistem güncellemeleri ile sizlere sunduk - sunmaya da devam etmek istiyoruz.

Ayrıca konu altında, teşekkür ve eleştirilerinizi de belirtebilirsiniz.

Teşekkür ederiz =)

Etiketlendi:

Yorumlar

• Sayın @efeince sevgilerimi sunarım. Her seferinde tekrar tekrar hatırlatıyor gibi olsam da hazır makale listelemesinin yeniden eskiye doğru yapılmasını rica ediyorum. Ayrıca;

• Takip fonksiyonunun işlevsel olmasını. Takip et/ Takipten vaz geç .Takip edilen yazar makale eklemesi yaptığında takip eden kişilere bildirim gitmesini
    • Ceza puanlarının şeffaf olmasını ve herkese açık görüntülenmesini
    • Profil sayfasında hakkımda kısmında yazı düzeni olmasını
    • Profil sayfasında kişinin daha önce sattığı makale başlıklarının ve kelime sayısının bir listesinin görüntülenmesini
    • Sipariş yükleme sayfasında sipariş başlığının da yer almasını isterdim. Çok sevgiler 
  • Bildirimler için çok teşekkür ederim @Fxtrader . Sistem güncellemeleri planlamasında öncelik bu maddeler olacaktır.

Teşekkürler =)

• @Fxtrader teessüf ediyorum abla en önemlisi ailenin siparişçisinin sorununu dile getirmemişsiniz ? ah ne dertli bir siparişçi bu böyle ? siparişlerimde 9000 kelımelık tek sipariş alıyorum istatistikte 1 siparişi tamamlamış oluyorum. Ancak 200 kelimelik yazı yazıp satan kişi çatır çatır sayı yapıyor. 9000/200 den durumun vehametini benim açımdan bir inceler misiniz sayın yönetim ? yani totaldeki rakamda darma duman etmeliyim istatistiği bu sistem yoluma taş koyuyor ? tüm siparişçi arkadaşlardan destek bekliyorumm nerdesiniz ey ahaliii ?

• Merhabalar @efeince benimde birtakım önerilerim mevcut.

• Profil kısmının rahatça düzenlenebilmesi.
    • Yayınlanan makalelerin linklerini ekleyebileceğimiz bir bölüm.
    • Toplu makale eklemenin kolaylaştırılması.
    • Yazarlar hakkında istatistiğin detaylı olarak alıcılara sunulması. (Örnek: Siparişleri ne kadar sürede teslim ediyor vs)
    • Makale eklendiğinde takipçilere mail hatta SMS gitmesi ki benim için çok önemli bir detay.
    • Rozet sisteminin veya uzmanlık alanı gibi bir bölümün yazarlar sayfasına eklenmesi.
    • Satış yapılan makaleler için mail geliyor. Fakat gelen mailde kimin satın aldığını göremiyoruz.
    • Daha önce yapılan editörlük işlemlerinin profil kısmında görülmesi ve yapılan çalışmalardan müşterilerin memnun olup olmadığı hakkında bilgilerin yer alması. Gelecek editörlük çalışmalarında önünün açılmasını sağlayacaktır.

Benim size önerilerim bu şekildedir. Teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim.

• Öncelikle teşekkür ederim @Onur2019 İsteklerin bir kısmı imkan dahilinde mümkündür. Güncellemeler de bu taleplere öncelik verilecektir. Fakat, bazı durumlar, müşterilerin ( alıcıların ) gizliliği nedeniyle alıcı profil linkleri dahil yayınlanmamaktadır. Ayrıca, sms bildirimide yasal prosedürler gereğince, kısıtlı yapılabilmektedir.

Editörlük çalışmaları da sipariş sistemi üzerinden yürütüldüğü için şimdilik, yorumlama imkanı vardır standart sipariş sisteminde olduğu gibi.

Öneriler için tekrar teşekkür ederiz.

• Merhaba, yine ben ?

Ana sayfada yer alan Son aktiviteler ekranında "xxxx adlı yeni bir makale eklendi." yazısında xxxx üzerine makalenin linki konulabilir mi? Bazı alıcılar bu akış ekranında makale ismini görerek almak istiyorlar ve bunun için hazır makaleler kısmına giderek o makaleyi arayıp bulmaları gerekiyor. Bu şekilde link konulursa alıcılar için alım süreci de hızlanmış olacaktır diye düşünüyorum. ?

Çok teşekkür ediyorum şimdiden ?

• Merhaba @Fxtrader , :)

Makalelerin üzerinde link koysak da maalesef pek işe yaramayacak. Çünkü makalelerin sayfası yok. Yani tamamı liste içerisinde Detaylara bakılarak görülebiliyor. Ama, şöyle olabilir ; ekleyen yazarın profiline link konabilir.

Geri dönüş kayıt edildi. Teşekkürler.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .