Neden Makaleyaz sitesini tercih edeyim?

Merhaba,

Bu sefer , bazı arkadaşlarımızın ( Yazar veya Alıcı farketmeksizin ) kafalarında halen soru işareti vardır diye düşünerek yazıyoruz.

Bir yazar, neden Makaleyaz.Net'i tercih etmeli?

- Topluluğun gücünden faydalanın. Bir pazaryeri ( Marketplace ) olarak, bu tip platformlar; satışını yapmak istediğiniz içerikler için, ihtiyaç sahibi olarak burada bulundukları bir yerdir.

- Fiyatlandırmaları standart, komisyonu düşüktür. Şuan 100 kelimesi minimum 1,5 TL en ideal sektör fiyatlarından biridir. Yapılan komisyon kesintisi ise, şuan en idealidir.

- Blog içeriklerinde, birçok yardımcı yazı vardır. Şuan kafanıza takılan başka bir sorun dahi olsa, blog sayfamızda kısa bir araştırmayla mutlaka yanıtı bulursunuz. Aynı şekilde, sitemizin altında yer alan sabit sayfalar sayesinde, teknik konulardan önerilere kadar birçok bilgiye rahatlıkla ulaşırsınız.

- Bilinen en düşük para çekme limitine sahiptir. Şuan hiçbir platformda 50 TL alt para çekme limiti olarak uygulanmaktadır. ( Çoğu zaman, sadece yazarlarımızı teşvik etmek için, bu sınıra ulaşmasalar bile; ara sıra yaptığımız sürpriz ödemeler ile tüm hakedişler sistemde kayıtlı banka hesapları olan tüm yazarlara yapılır. Bu konuda, iddialıyız. Hiçbir platform da böyle uygulama bulamazsınız.)

- Canlı Destek veya Yardım & Destek farketmeksizin, bizlere ulaşan tüm yazar ve üye arkadaşlarımıza en kısa sürede yardımcı olmaya çalışırız.

- Kampanya ve indirim & promosyon uygulamalarında, hakedişler bir sonraki gün hesaplara geçer. Aynı şekilde, komisyon oranları da düşürülür.

- Her konuda bilgilendirme yapmayı ihmal etmeyiz. Bildirim sistemi olarak; e-bülten, sms, onesignal, sosyal medya hesaplarımızı kullanmaktan çekinmeyiz. Bunlar her ne kadar bizlere maddi külfet getirse de.

- Siparişlerde, hazır içeriklerde bir sorun ya da içerisinde çıkamadığınız durumlar olduğunda, gerekiyorsa biz de sizle beraber o işi üstlenir ve elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

- Her ay aktif olmayan yazarları sistemde standart üyeye döndürürüz. Bu şekilde, bu işi ciddiye alan arkadaşlarımızın rekabet güçlerini arttırmaya çalışırız. Bize kızmayın, pasif yazar arkadaşlarımız belki şanslarını daha sonra deneyebilir :)

- Özellikle hazır içerik satışlarını arttırmak için; reklam çalışmalarına ve alım yapan arkadaşlarımıza hediye kredi uygulamaları ile sürkilasyona olabildiğince katkı sunarız. ( Platformda o yüzden, hazır içeriğiniz olabildiğince çok olması gerekiyor. )

- Standart üyeler ( Alım yapan arkadaşlarımız ), neden Makalayaz.Net'i tercih etmeli ? 

- Bu platform, işini ciddiye alan serbest zamanlı yazar arkadaşlarımızdan oluşan bir pazaryeri ( marketplace ) platformudur. İçerik açısından, hem hazır olarak hem de sipariş verip teklif usulü birçok ihtiyacınızı kısa sürede karşılarsınız.

- Sistemsel hatalar oluşması halinde, ne sizi ne de yazar arkadaşlarımızı elimizden geldiğince madur etmemeye çalışırız. Birçok alım yapan arkadaşımıza, kredi iadeleri ( Üye hesaplarına ) , ekstra kredi hediyeler gibi uygulamalarımız olmuştur. Olmaya devam edecektir. Tabi, imkânlarımız el verdikçe :) Aynı zamanda, aldığınız makalalerde kopya içerik tespit edilirse, alınan içerik kredisini iade ediyoruz!

- Siparişleriniz sisteme yüklendiğin de hem e-mail hem de sms ile bilgilendirilirsiniz.

- Sorun yaşadığınız her teknik konuda , genellikle aynı saat çözüm yaratırız.

- Canlı Destek ve Yardım & Destek sayfamızdan her zaman bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yerimiz, yurdumuz, telefonumuz belli ve sizler için her zaman açık :)

- Site üzerinden yazarlar ile anlık haberleşebilirsiniz. Detayları iletebilir, yönlendirme yapabilirsiniz. Profiller herkese açıktır.

Arkadaşlar, bu platformun arkasında sadece bireysel imkân ve çabalar var. Suistimale yer vermeden, adaleti göz ardı etmeden siz varolduğunuz sürece biz de buradayız.

O halde , var mısınız beraber daha güzel işler yapalım ? :)