Dördüncü Kampanya - 100 Kelimesi 1.30 TL ve Dahası

Herkese selam,

Daha önce defalarca ön bildirisini yaptığımız efsane olacak " Makaleyaz.Net İndirimleri" , dördüncü kampanyamızla devam ediyor :)

01.04.2019 ( Saat = 00:00 ) itibariyle, sadece hazır makale satışlarında geçerli olacak indirim şu şekildedir :

100 Kelimesi 1,30 TL 

Başlangıç : 01.04.2019 ( 00:00 )
Bitiş : 15.04.2019 ( 23:59 )
Komisyon : %15 ( Sadece yazarlara uygulanacak orandır. Alım yapacaklar etkilenmez.)

( Yazar kazançları, kampanya süresince 20 TL ve üzerine ulaştığı an, aynı gün hesaplara yapılacaktır. )

Makale Alımı Promosyonu:

* Tek seferde 200 TL ve üzeri kredi kartı / eft / havale veya Papara ödemelerinde geçerli , müşterinin sosyal medya hesaplarına sadece takipçi gönderimi yapılacaktır. 

Sadece
bir sosyal medya hesabına , seçeneklerden biri uygulanacaktır. Yardım & Destek alanından, gerek bilgileri bize ulaştırabilirler.

Takipçi Adetleri:

İnstagram : 1500 Adet ( Türk & Yabancı Karışık )
Twitter :  500 Adet ( 
Türk & Yabancı Karışık )
Facebook : 100 Adet ( Türk & Yabancı Karışık )

veya

Tanıtım Yazısı :

Sitemizin blog kısmında, yayın hayatımız boyunca yayınlanacak; 1 anahtar kelime + link çıkışı ile 300 kelimelik bir tanıtım yazınız yayınlanacaktır. ( Tanıtım yazısı , tarafımızca yazılacaktır.)

veya

Ekstra Kredi :

Tek seferde 200 TL ve üzerinde yüklenen her kredi için , %10 kredi hediyesi.( Promosyonlardan sadece biri seçilebilir. Faydalanmak istediğiniz promosyonu, canlı destek veya yardım&destek sayfamızdan bizlere bildirebilirsiniz. )

Şartlar :


* Makaleyaz.Net üyesi olmak.
* Sadece hazır makale alımı yapmak ( Siparişlere verilen teklifler, tamamen yazarlarımızın inisiyatifindedir. Ayrıca, sipariş teslimleri 1-3 gün arasında olduğu için, komisyon oranı farkı yaratabilir.)

Hem standart üyelerimize, hem yazarlarımıza bu dördüncü
 kampanyanın hayırlı olması dileğiyle...

Not : Devamı , daha avantajlı seçenekler ve fiyatlarla gelecektir. Sosyal medya hesaplarına ve e-bülten kaydına mutlaka katılın. Başlangıç öncesinde, e-bülten ve sosyal medya üzerinden tüm yazar & standart üyelerimize bildirilecektir.