MarketAgent ile global anketlere katılın, uygun ödüller kazanın!

Herkese selam,

Sitemizin blogunda , bu konuda bir kategori açma gereği duyduk. Zira, birçoğumuz gelirini araştırarak, yazarak, serbest zamanlı işler yaparak arttırma hedefinde olan insanlarız. İnternet, bu açıdan birçok imkân sunmaktadır. Biz elimizden geldiğince, artık bu kategori altında bu tip fırsatlardan bahsedeceğiz sizlere arkadaşlar. Tabi, yine aynı şekilde güvenilirliliği açısından sizleri tatmin edecek araştırmaları yapacağız.

Bu kategorinin ilk konusu olarak, Market Agent adlı bir araştırma ve değerlendirme platformunu tanıtacağız.

Almanya menşeili bu araştırma şirketi, özellikle dünya genelinde bilindik firma, marka ve ürünler için çevrimiçi anket ve gei bildirim formları yayınlayarak kullanıcılarından, o marka, ürün ve hizmetler hakkında bilgi edinmek amacında.

Sitelerinde yayınladıkları bilgilere bakacak olursak, 1.3 milyon gibi hatrı sayılır bir üye portföyüne sahipler. Üye sayılarına da ortalama günlük 1.000 kadar yeni kayıt almaktalar.

Amaçları; yukarıda da bahsettiğimiz üzerine tamamen araştırma ve anket.

Sizler sitelerine üye olduktan sonra, önce profil bilgilerinizi istemekteler. Bunlar genelde cinsiyet, yaş, yerleşim yeri, aylık geliriniz vs. gibi bilgiler. Sonrasında, ön bilgilerinizi içeren ( davranış, günlük kullanım,ürün yatkınlığı vs.. ) basit anketleri yanıtlamanızı istiyorlar.

( Bu ön bilgilere göre, sonrasında site üzerinden aktif anketlere katılımınız için davet alacaksınız. )Yukarıda logosunu görüyorsunuz. Sizde gerekli araştırmaları internet üzerindeki Türkçe  kaynaklardan sağlayabilirsiniz.

Öncelikle yapacaklarınızı adım adım sıralayacak olursak :1 - Öncelikle bir hesap oluşturmalısınız. ( Burada kendi referans kodumuzu kullanarak bağlantı verdik. Sebebini konu içerisinde anlatacağız. )

2 - Hesabınızı oluşturduktan sonra, profil bilgilerinizi doldurmalısınız. ( Her soruya samimi yanıtlar vermeniz, sitede yayınlanacak aktif anketlerin daha sık karşınıza çıkmasına neden olacağından  buna dikkat etmelisiniz. )

3 - Ön bilgilerinizi siteyle paylaşacak ufak anketlere katılmalısınız. ( Bu ufak anketlere katılımlarınızda da, size ufak puanlar aktarılıyor.)

4 - Hesabın size ait olduğuna dair doğrulama işlemleri istenecek. E-posta doğrulaması, GSM no'su doğrulaması vs. ( Bu sayede, sizinle sürekli iletişim halinde olmayı istiyor site. Yeni anketler veya diğer gerekli bildirimler bu sayede sizlere ulaştırılacak. )

İlk 4 adımı tamamladıktan sonra, artık aktif anketleri beklemeye koyulabilirsiniz.  Anket başına 2-8 Euro arası kazanç sağladığını bulduk biz araştırmalarımızda .

Dediğimiz gibi, sizde mutlaka aklınıza takılan konularda araştırmalarınızı yaparak katılım sağlayın.

Şuan 170 puanımız var. Sitede yazıldığına göre, 800 puan ve üzerinde para çekimi yapılabiliniyor. Para çekimi için şuan Skill kullanılmakta. Skill üzerinden hesap açarak, ödemelerinizi oraya çekebiliyorsunuz.

Skill hesabı nasıl açılır? diye arattığınızda da , birçok bilgi bulabiliyorsunuz =) 

Herkese bol şans.

Not : Sistemde puan kazanmak için anketlere yanıt verebileceğiniz gibi, arkadaşlarınızı da davet ederekte kazanç imkanınız var. 
Bizde bu kadar araştırma ve paylaşım sonrası, sizleri davet ettiğimizi sanıyoruz :) 

Davetimize icabet edersiniz değil mi ? O halde tıklayın :)