Yazarlarımızın kaleminden - Ne düşünüyorlar?

Herkese selam,

İlk yarışmamızın 2.cisi olan Carpediem ( Yasemin Bilge ) , yarışma ve makaleyaz.net hakkındaki duygu ve düşüncelerini noktasına , virgülüne dokunmadan sunmak istedik." Makaleyaz.net ekibinin düzenlediği yarışmada üyeliğim de yarışmacılığım da amatörce oldu.   Bu yarışma ile makale yazma işinde bir adım değil 3 adım öne geçtiğimi düşünüyorum. Çünkü hem yarışmanın verdiği eğlenceli çekişme ortamı hem de daha fazla üretebilme isteği beni daha fazla konuda bilgi edinmeye ve hafızamı daha iyi kullanmama sevk etti.

Makale yazmak kazanç itibari ile bana neler kazandırır diye düşündüğümde ilk etapta çok uçuk rakamlar tabiî ki söz konusu değil… Burada maksat üretkenliği arttırmak ve satışa aktif halde ileteceğiniz daha fazla yazınızın olmasıdır. Benim gördüğüm kadarı ile makaleyaz.net  site yönetimi de bu konuda yardım amaçlı elinden geleni ardına koymuyorJ(özellikle Efe Bey’ e bu konuda minnettarım )

Burada varım ve yazmaya devam edeceğim. Yazılarımla satışa hazırım ve herkesin bu noktada vazgeçmeden çaba sarf etmesi gerektiğini düşünüyorum. Emek olmadan kazanç olmaz. Kazancın da büyüğü küçüğü… Başarısızlığı getiren karşımıza çıkan fırsatı küçümseme halidir. 5-10-15 dersiniz sonra bir bakmışsınız attığınız adımca size koşuyorlar. Edinilmiş çaresizliğimizi üstümüzden atarak hep birlikte kazanabileceğimiz bir fırsata sahibiz. Neden en çok kazanan biz olmayalım değil mi? Ben bu fırsatımakaleyaz.net’ te yakalayabileceğimi düşünüyorum. Hepimiz için geçerli daha fazlası neden olmasın?

Şahsım adına, yarışmaya dâhil olma amacım öncelikle kendimi yazar olarak iyi şekilde tanıtmak ve ne kadar geniş bir yelpazede yazabileceğimi gösterebilmekti.  Umarım bu hedefime ulaşmışımdır. Kesinlikle çok eğlendiğimi de belirtmek isterim.  Yarışma 1.’si Doğan Bey’in profesyonelliğini ayrıca takdirle izledim.  Makale yazarlığı konusunda kendisini de örnek alacağım kesindir. Son yaptığı hamlede özellikle yarışmada fark atması benim için efsane atak olduJ tebrik ederim kendisiniJ

Evet hedefi on ikiden vurdum diyebileceğim diğer konu ise; yazarlıktaki kazancım oğlum içindi. Yarışmadaki 2.lik ödülü de onundur. Eşim ve oğlum adına canı gönülden dâhil olduğum bir atmosferdi. Teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla…

YASEMİN BİLGE "

Çok teşekkür ederiz kendisine :)