Yetita - Biz sevdik, siz de umarız seversiniz!

Herkese selam,

Geçtiğimiz zamanlarda çokça haber gördünüz, " %100 yerli arama motoru hebele hubele test yayınına başladı." , " İrlanda'nın Google'ı varsa, Türkiye'nin de toti bobi'si var :) " gibi birçok haber çıktı.

Birçoğu 10 $'lık yazılımlar olduğu haberleriyle olduğu yerde kaldı, kimisi "Devlet bize bakmıyor!" diyerek protesto mektubuyla yayınını durdurdu.

Fakat, ülkemizin gerçekten ihtiyacı olan bu alandaki ihtiyacına, genç girişimci ve bilgisayar programcısı Hamza EROL ve ekibi nihayet bir proje ile yanıt vermeye çalışacak. Sürekli geliştirilen yapısı, günden güne bünyesine kattığı binlerce web sitesini sizler için kendi Yetita botları ile tarayan ve aramalara en iyi sonuçları vermeye çalışan Yetita, bu alanda ülkemizin umut veren arama motoru projeleri arasında en göze batan olarak bizlerin de beğenisine nail oldu.

Şuan bir Google olmasa da, özellikle genç internet kullanıcılarımızın " arama " yaparak destek olmasıyla, yakın zamanda çok ve büyük işler yapacağı kanısındayız. Bu amaçla gelişimine devam eden Yetita ve ekibini can-ı gönülden kutlar, başarılarının daimi olmasını dileriz.

Tüm üye ve ziyaretçi arkadaşlarımızı da , Yetita'yı daha çok kullanarak, tarayıcılarının sık kullanılanlar bölümüne ekleyerek desteklemesini tavsiye ederiz.

Sevgilerimizle,

Makaleyaz.Net Ekibi.