qrolustur.com.tr - Hızlı, pratik ve güvenilir!


Hayatın mobil cihazlar üzerinde daha seri, hızlı ve pratik biçimde şekillendiğini artık inkâr eden yoktur herhâlde? Mobil cihazlar için geliştirilen ve sonrasında birçok ticari ve gündelik amaçlara hizmet eden qr kod vazgeçilmezler arasında yerini almaya hızla devam ediyor.

qrolustur.com.tr bu açıdan basit, pratik ve hızlı çözümler arayan işletme ve bireylerin qr kod oluşturma ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Site üzerinden, farklı amaçlarda kullanılmak üzere birçok alternatif qr kod oluşturma seçeneği mevcut.

Oluşturacağınız kolay üyelik sayesinde, 30 gün ücretsiz deneme hakkı kazanın! Beğenirseniz, size en uygun paketleri neredeyse 1 fincan kahve bedeline sahip olun.


Site Adresinizi QR Kod Oluşturun


İster web ister gündelik hayatınızda, kısa yoldan müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin web sitesini ziyaret etmesini istiyorsanız tam size göre bir seçenek. Web sitenize özel oluşturacağınız qr kod ile tarama yapan herkesi saniyeler içinde web sitenize yönlendirebilirsiniz. Web sitesi qr kod site üzerinden sadece 1-2 adımda kolayca oluşturuluyor ve istediğiniz şekilde kişiselleştirilebiliyorsunuz.

VCard QR Kod Oluşturun

Kartvizitin dijital şekli! VCard qr kod sayesinde, artık müşterilerinize, iş ortaklarınıza ve tüm portföyünüze kısa sürede ulaştırabilirsiniz. Özel bilgilerinizi girin, site üzerinden kişiselleştirme fonksiyonları ile tamamen size özel bir VCard oluşturun. Üstelik birkaç adımda. Tarama sonrası tüm kartvizit bilgileriniz, aynı anda karşıdakine ulaşsın. Bu kodları, web sitenizde, e-mail kutunuzda, cep telefonunuzda veya baskılı tüm evrak ve ürünlerinizde kolaylıkla ve rahatça kullanabilirsiniz. Kesinlikle geçerliliğini kaybetmez, silinmez.

Düz Metinlerinizi QR Kod Oluşturun

Yazacağınız metinlerin dahi, qr kod oluşturma sayesinde kısa sürede dijital hale geleceğini biliyor muydunuz? Qrolustur.com.tr ile artık bu da mümkün! Kısa veya uzun metinleri dosyalar aracılığıyla değil, birkaç saniyede oluşturacağınız qr kod ile istediğiniz her yere ulaştırabilirsiniz.

E-Posta QR Kod Oluşturun

Sabit e-postalar almak ister misiniz? Örneğin iş başvurularında, duyuru ve tanıtımlarda size ulaşılmasını istediğiniz hazır e-posta şablonu gibi oluşturacağınız qr kod ile istediğiniz yerden hazır e-posta şablonu oluşturarak her yerde yayınlayabilirsiniz. Size sadece mesaj içeriğini atsınlar, uğraşmadan- pratik ve hızlı şekilde.


SMS QR Kod Oluşturun

Sabit mesaj almak isteyenler için harika çözüm. Oluşturacağınız hazır sms qr kodu ile size erişimi kolaylaştırın, her yerde istediğiniz şekilde paylaşın. Hızlı, pratik, kolay!


Kablosuz İnternet WiFi QR Kod Oluştur

İşte işletmeler için harika bir çözüm daha! Cafe, restoran, bar ve tüm açık-kapalı işletmelerde müşterilerinize artık tek tek Wifi kodu paylaşmak zorunda değilsiniz. WiFi qr kod sayesinde, anında müşterilerinize internet hizmeti sunun. Hemen giriş yapın, bilgilerinizi girin ve Qr kodunuzu alarak her masaya, menüye sabitleyin. İşte hepsi bu!

 

Ücretsiz üyeliğinizi hemen oluşturun, pratik ve hızlı şekilde oluşturacağınız qr kodlar sayesinde işinizi, çevrenizi, siparişlerinizi ve müşterilerinize keyifli hizmetin ayrıcalığını yaşatın!