Hadi Biraz Yarışalım 1 - İlk yarışmamız başlıyoorr!

Selam herkese,


İlk ayımızı doldurmaya yaklaştığımız bu günlerde, hem sitemizin makale stoklarınızı arttırmak hemde yazar arkadaşlarımızı motive etmek için bir yarışma düzenlemeye karar verdik.

Yarışma, Makaleyaz.Net'e üye olup sadece "Yazar" olan kullanıcılarını kapsamakla beraber, diğer katılım bilgileri ve koşullar aşağıdadır : 


Katılım Bilgileri : 

1 - Site yazarları arasında ; 05.11.2018 - 30.11.2018  ( 00:00 - 00:00 saatleri arasında ) tarihleri arasında geçerli olacak bir yarışmadır.
2 - Siteye, en çok geçerli makale ekleyen ilk 3 kişi ödüllendirilecektir. ( Makalelerinizin geçerli sayılması için lütfen buraya gözatın! )
3 - Birincilik Ödülü : 50 TL , İkincilik Ödülü : 30 TL , Üçüncülük Ödülü : 20 TL olarak belirlenmiştir.
4 - Satıştan kazandıkları bakiyeler hariçtir.  O kazanç bakiyeleri 20 TL'yi geçtiğinde zaten hesaplarına yansıtılacaktır.
( Onlar kazanılmış hak olduğundan, konuyla alakası yoktur. Bu yarışma sadece " En Çok Makale Ekleyen " kapsamındadır. )


Koşullar : 

* Makaleyaz.Net yazarı olmak.
* Yazar Kılavuzu sayfasında yer alan bilgileri eksiksiz yerine getirmiş olmak. ( Eksiksiz Profil ve Banka Hesabı Bilgileri vs... )
* Özgün , Türkçe Yazım ve İmlâ kurallarına uygun makaleler eklemiş olmak.
* Sitenin sosyal medya hesaplarının tamamını takip ediyor olmak. ( Facebook, Twitter , İnstagram )


Not : Yarışma süresince, uygunsuz tavır ve faaliyetleri tespit edilen üyelerin; uyarılara rağmen tekrarı halinde üyeliği silinecek, makaleleri kaldırılacaktır. Yarışmaya katılma hakkı re'sen iptal edilecektir.

Not 2 : Zaman aralığında, Yazar'ın satılan makaleleri de sayıma dahildir.

Kazananların ödülleri, 3 Aralık 2018 Pazartesi gün içerisinde hesaplarına iletilecektir. ( Hesaplarınızın mutlaka profil bilgileriniz içerisinde güncel olarak eklenmiş olmasına dikkat ediniz. )


Duyuru kısmında, ara sıra güncel olarak bilgiler paylaşılacaktır. Tüm yazar arkadaşlarımıza başarılar dileriz :) 

İyi olan kazansın,

Makaleyaz.Net Ekibi