Proje Meraklılarına Fırsat - OzelYurtlarRehberiCOM Satılıktır

 


Dijital dünyada, proje bazlı çalışmalar her zaman ileriye dönük yatırımlardır. Bu nedenle, yeni işinizi internete taşımayı düşünüyorsanız size işte harika bir fırsat!

Türkiye’de az bilinen ama ciddi bir hedef kitlesi olan (5000+ üzerinde işletme, 8 milyon öğrenci) özel yurtlar konusunda harika bir rehber projesi olan ozelyurtlarrehberi.comsatılıktır!

Proje özel öğrenci yurtları, rezidanslar, apart veya otelleri öğrencilerle buluşturma amacıyla oluşturulmuştur.

Teknik Özellikleri:

- Tamamen yönetilebilir bir sistemdir.
- PDO & PHP alt yapısıdır. Mobil teması sayesinde her cihazdan aynı kalitede ziyaretçi deneyimi yaşatır.
- 2 tip üyelik vardır. Bireysel olarak öğrencilerin, kurumsal olarak işletmelerin kayıt olmasına olanak sağlar.
- Gelişmiş rehber özelliği sayesinde, işletmelerin tüm görsel, video, yazılı materyallerini profil sayfalarında paylaşmaya olanak sağlar. Bu sayede, tanıtım amacıyla oldukça etkili bir mecra potansiyeline sahiptir.
- Site üyeleri (Bireysel), işletmelere (Kurumsal) mesaj ile site üzerinden ulaşabilmektedir.
- E-posta veya sms ile üyelik doğrulama özelliği vardır. Bu sayede, her kayıt benzersiz ve gerçektir.
- Filtreleme ve kategorileştirme özelliği sayesinde ziyaretçiye büyük avantaj sağlar.
- En iyi interaktif özelliklerinden birisi yurt haritasıdır. Ziyaretçilerin tarayıcılarına gönderdiği konum bilgisi paylaşımı talebi ile anında en yakın yurtları kullanıcıya listelemektedir. Türkiye haritası büyültülebilmektedir.
- Bir diğer öne çıkan özelliği site üzerinde sosyal alanın olmasıdır. Öğrenciler ve ziyaretçiler, merak ettikleri tüm konularda birbirlerine soru sorabilir ve yanıt verebilirler. Ayrıca, işletmeler içinde oldukça hareketli ve ilgi çekici bir özelliktir.
- Kurumsal üyelik alanında özelliklere göre paket seçeneği mevcuttur. Bu sayede, işletme kayıtlarından yıllık bazda kazanç elde edilebilir. Paketler ayarlanabilir, değiştirilebilir. Tamamı yönetim paneli üzerinden kısa sürede oluşturulabilmektedir.
- Blog alanı sayesinde, içeriklerle sitenin ziyaretçi hacmi arttırılabilir.
- Çok gelişmiş görsel reklam sistemi vardır. Bu sayede, ister Google Adsense veya alternatifi tüm reklam şirketleri sistem üzerinde kullanılabilir. Ayrıca, bu özelliği sayesinde işletmelere de ücretli reklam hizmeti sağlanabilir.
- PayTR kredi kartı ödeme sistemi entegredir. Ödemelerinizi kredi kartı ile online alarak anında satın alınan üyelik tipini aktif edebilirsiniz.
- NETGSM ve İleti Merkezi SMS sistemi entegredir. Üyelik aktivasyonlarını ve bildirimleri üyelerinize sms ile kolayca yapabilirsiniz

Devir:

Devir işlemi, satın alma sonrasında (ödeme yapıldıktan sonra) kısa sürede karşı bağlantı veya yönlendirmemiz ile halledilecektir. Hosting ve alan adı devri satın alma sonrasında aynı saat içerisinde yapılır.

Satış Sonrası Destek:

Satış sonrasında, sistem panelinin öğretilmesi için karşı bağlantı ile isteğe göre 1-2 saat eğitim verilebilir. Yazılım alt yapısı konusunda satış sonrası teknik destek için, yazılımcı firmaya direkt yönlendirme yapılacaktır. Tüm hakların (alan adı üzerine lisanslama) devri yazılımcı firma nezdinde de bildirilir. İstenen geliştirmeler veya farklı teknik destek konularında yazılımcı firmadan ücretiyle destek alınabilir.

Ayrıca gelir yöntemleri, içerikler, reklam ve seo işlemleri konusunda danışmanlık şeklinde 1 ay süreyle destek verilecektir.

Ödeme:

Ödeme tutarı olarak 4.000 TL + KDV şeklinde fiyatlandırılmıştır. Ödemeyi kredi kartıyla 12 ay taksite kadar taksitlendirebilirsiniz. 


İLETİŞİM :  0850 305 26 90 ( WHATSAPP)