SEO Yarışması Son Dönemeçte

22 Ocak tarihinde başlayan SEO Yarışması hız kesmeden devam ediyor. 31 Mart da sona erecek olan yarışmada 55 domain kıyasıya yarışıyor. Google sıralamada her gün değişiklikler olduğunu yakından takip ediyor olmamızın sebebi ise ekibimizin yazarlarından FxTrader, wemseo.com ile bu yarışma da yer alıyor.

SEO Yarışması, İçerik Kraldır Sözünün İspatı Olacak!

SEO teknikleri her geçen gün değişiyor, gelişiyor hatta her SEO uzmanı kendine has teknikler ile yola devam ediyor. Ancak teknik ne olursa olsun SEO da içerik kalitesinin listenin en başında yer aldığını hiç kimse inkar edemez.

Özellikle semantik özellikleri içerisinde barındıran, SEO uyumlu makale kalitesi SEO yarışması için belirleyici etkenlerden bir olabilecek mi? Bu sorunun yanıtını SEO yarışması sonucu ortaya koyacak diyebiliriz.

SEO Yarışması Ödülü Ne Kadar?

SEO Analiz Facebook aracılığı ile hayata geçirilen SEO yarışması ödülleri ise oldukça cazip. Birinci sırada yer alacak olan yarışmacı 10 Bin TL nakit ödülü dışında özel şampiyonluk kupası, hosting, domain ve SEO kitabı gibi ödüllerinde sahibi olacak.

Yarışmanın sponsorları arasında ise sektöre imzasını atmış, SEO ve dijital pazarlama alanında tanınan kişilerden oluşmaktadır. Ana sponsor MORADAM dışında Ayhan Karaman, Güzel Hosting, Hosting.com.tr, ZOHİ.net Vagonsoft, Dijitanya gibi isimleri görmek oldukça umut verici.

SEO Yarışmasına Tam Destek

FxTrader nicki ile Makaleyaz.net yazar ekibimizde yer alan Nalan Kaya, wemseo.com sitesinde ki makale kalitesi ile pek çok yarışmacı SEO uzmanını geride bırakmış durumda. SEO yarışması için Google sıralamalarını kontrol ettiğimizde yarışmacıların yarıya yakınının ilk 100 içerisinde dahi yer almadığını görmek mümkün.

WemSEO.com ise yarışmanın hedefi olan “SEO Analiz Google sıralama yarışması” anahtarı sorgulamasında sıralamalar sürekli değişim gösteriyor olsa da ilk 15 sıra içerisinde kalma başarısını sürdürüyor. Sürekli olarak güncel ve özgün makale girişleri ile sitesini destekleyen yazarımızı makaleyaz.net ekibi olarak destekliyoruz.

Siz de kendisine destek olmak isterseniz https://wemseo.com/2022-seo-analiz-google-siralama-yarismasi/adresinden ulaşabilirsiniz. Yapacağınız her yorum ya da sosyal medya paylaşımlarınız ile kendisine destek olabilirsiniz.

“İçerik Kraldır!”

Haydi sen de katıl ve destek ol!

SEO Yarışması