Türkiyenin En Kaliteli ve Üretken Ekibi ile Tanışın


2018 yılının Ekim ayında yayın hayatına başlayan Makaleyaz.NET ‘in, 3 yıl içerisinde kendi bünyesinde oluşturduğu “en kaliteli “yazarlardan oluşan ekibini gelin beraber tanıyalım:

 N.K. (FxTrader )

Makaleyaz’ın en kıdemli ve en kalite yazarlarının başında gelen FxTader, ürettiği içerikler ve vermiş olduğu editörlük hizmetleri ile Makaleyaz’ın müşteri tarafından en çok tercih edilen ekip üyelerinden biridir.  Ekibin, dinamosudur.

Kendisi ekonomi başta olmak üzere, sektörel ve blog içerikleri konusunda neredeyse “her konuda “ yazabilmektedir. Sahip olduğu site yönetimi tecrübesi ile, ekip ile beraber bireysel olarak 6 sitenin de sahibidir. Kendisine vereceğiniz her siparişten %100 memnuniyeti göreceğinizden emin olabilirsiniz.

 O. A. ( Onur2019 )

Makaleyaz özel ekibine seçilen herkesin eğitimi veren Onur2019, başta teknoloji içerikleri olmak üzere, blog sitesi sahiplerinin aradığı kalitenin tam adresidir. Sahip olduğu editörlük deneyimleri ile beraber, iş disiplini ve titiz çalışması ile Makaleyaz’ın 1000 satış rekorunu halen elinde tutan özel ekip üyelerinden birisidir. Ciddiyeti, titiz çalışma stili ve üretkenliğiyle Makaleyaz’ın özel ekibi içerisinde 2019 senesinden bu yana görevlerini başarıyla tamamlamaktadır.

Y. B.( Çaytiryakisi)

Makaleyaz’ın yayın hayatına başladığı ilk günlerden beri hem üyesi hem de özel ekibin en deneyimli ekip üyelerinden birisi. Editörlük, sektörel içerik tecrübesi, özellikle sipariş usulüne göre zamanında ve en iyi kalitede sipariş teslimatı ile Makaleyaz’ın halen rekoru geçilemeyen sipariş canavarlarından biridir. Kendisi ile çalışan neredeyse her müşteriyle özellikle tüm detayları belirlemesi, titizlikle işi takip etmesi ile oldukça beğenilen ve tercih edilen özel ekip üyelerinden birisidir. Çaytiryakisi için içerikte sınırlama neredeyse yok. Özellikle sektörel içerik deneyimi ile onlarca farklı kategoride şu ana kadar onlarca firma ile sorunsuz çalışmış özel ekip üyesi arkadaşlarımızdan biridir.

 S.Y. ( Heyselik)

Makaleyaz’ın özel ekibi ilk kurulduğunda, çekirdek ekip ile bugünlere kadar gelen Heyselik, Türkçe ve İngilizce olarak içerik hizmeti sunmaya devam etmektedir. Özellikle sektörel alanda kendini en iyi derecede geliştiren arkadaşımız, şu an yurtiçi – yurtdışı içerik hizmetini sitemiz içerisinde müşterilerine %100 memnuniyet ile sunmaktadır. Kendisinin içerik üretkenliğinin yanı sıra, seri iş alabilme ve zamanında iş yetiştirebilme kabiliyeti ile hem ekibimiz hem de müşterilerimiz arasında bolca takdir edilmektedir. Kendisi için “kalite ve iş disiplini “ilkesi, Makaleyaz’ın özel ekibinin ilk zamanından beri değişmeden bugünlere gelmektedir.


 A.G.(Ayselgozey)

Makaleyaz’ın özel ekibi ilk kurulduğundan bugüne, ekibin en üretken ve üst seviye içerik üretimi özelliği ile sitenin en çok tercih edilen yazarlarından birisidir. Türkçe ve İngilizce alanında ürettiği içerikler ile hem blog hem de sektörel anlamda Makaleyaz bünyesinde kaliteyi sunmaya devam etmektedir. Ekibin en uzun süreli editörlük hizmeti veren üyelerinden biri olan Ayselgozey, özellikle makale yazım tekniğine verdiği önem ile başta haber siteleri olmak üzere tecrübelerine tecrübe katmaya devam etmektedir.

O.K. (süvaribey)

Makaleyaz’ın özel ekibi ilk kurulduğundan bugüne, üretkenliği , tecrübesi, titizliği ve kalitesine rağmen göstermiş olduğu sempatiyle ekibin ve müşterilerin her zaman takdirini kazanan süvaribey, ekibin en tecrübelilerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Sektörel alan başta olmak üzere, blog içerikleri konusunda neredeyse yazamayacağı kategori yoktur diyebiliriz. İçerikleri genellikle kısa sürede index almakta ve kendisi sitesinden dahi daha kaliteli işleri müşterilerine sunmasıyla en çok tercih edilen özel ekip üyelerinden biridir. Sahip olduğu editörlük ve site yönetim panelleri tecrübesi ile neredeyse her türlü (Farklı panellere sahip) web sitesine içerik girebilmektedir.


 E.S. ( iamezgisezgin)


Ekibe sonradan dahil olan iamezgisezgin, Makaleyaz’daki kısa süreli özel ekip macerasında en hızlı editörlük tecrübesi edinen üyelerinden biri olmuştur. Kaliteli içerik üretimi, disiplinli çalışması ve yazım tekniği ile müşteriler tarafından kısa sürede en çok tercih edilen özel ekip üyelerinden biri olarak ekibe katkı sağlamaya devam ediyor. 

 A.R.Y ( öğretmenyazar)

Ekibe sonradan dahil olan öğretmenyazar, kısa sürede sahip olduğu seri satış ve dış sipariş becerisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Sahip olduğu eğitim tecrübesi sayesinde, içeriklerindeki kaliteyi ilk okunuşunda belli etmektedir. Yazım tekniği konusunda da hızla kendini geliştiren ekip arkadaşımız, ekibin istikrarlı biçimde gelişim göstermeye ve müşterilerimiz tarafından keşfedilmeye devam ediyor.


 B.T. (Bahar GM)

Ekibin en yeni üyelerinden biri olmasına rağmen, iş disiplini ve istikrarlı içerik üretimi sayesinde hızla gelişmeye devam etmektedir. Özellikle Kripto Para kategorisinde ürettiği içerikler, müşteriler tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır. Analiz ve yorumlama kabiliyeti ile Makaleyaz’ın özel ekibindeki katkılarıyla dikkatleri üzerine çeken BaharGM, ekibin hızla gelişim gösteren yazarlarından biridir.

 M.G. ( Nursemerve)

Artık ekibin deneyimli yazarlarından biri sayabiliriz kendisini. Ekibe ilk katıldığı andan itibaren, hızla içerik üretimindeki kalitesini arttırmış, seri satışlar ile dikkatleri üzerine çekmiş ve editörlük hizmetlerinde aranan ekip üyelerinden biri olmuştur. Nursemerve, içerik üretimindeki disiplin ve yazım tekniği ile müşterilerin keşfettiği kaliteli işlere imza atmaya devam ediyor.

 M.T. ( BilgiliKedi)

Ekibin tecrübeli üyelerinden biri olan BilgiliKedi, özellikle blog içerikleri konusunda neredeyse her konuda son derece özenli ve kaliteli içerikler çıkarabilmektedir. Kripto para piyasasının tam da aradığı kalitede olan içerikleri sayesinde, müşterilerin dikkatini kısa sürede üzerine çekebilmiştir.

 M.E.E. ( yazarklavye)

Ekibe sonradan dahil olmasına rağmen, özellikle hırsı ve sektörel alandaki hızlı gelişimi ile dış siparişlerde büyük başarı sağlamıştır. İçerik konusunda, tekniğini günden güne geliştiren Yazarklavye, ekipte istikrarlı biçimde kaliteli içerikler üretmeye devam ediyor.

 M.G. ( Yazar Hanım )

Ekibe sonradan dahil olan Yazar Hanım, özellikle dış siparişlerdeki üretkenliği ve site içerisindeki disiplinli çalışması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sektörel alanda, kısa sürede oldukça farklı kategorilerde edindiği tecrübelere, her gün bir yenisini ekleyerek gelişime son sürat devam ediyor.


 S.C. ( Siranik )

Ekibin artık deneyimli yazarlarından biri olan Siranik, blog içerikleri konusunda son derece kaliteli ve akıcı içerikler üreterek istikrarlı gelişimine devam etmektedir. Kaliteli ve dolu dolu içerikleri ile hem ekip içerisinde hem de site müşterileri tarafından beğeniyle takip edilmeye devam ediyor.

 S.Ş. ( Seher)

Ekibin en yeni üyesi. Eğitim sonrasında gösterdiği hızlı teknik öğrenme kabiliyeti sayesinde Seher, dış siparişlerde ve site içi satışlarda kendini göstermeye devam ediyor. Yakın zamanda, ekip içerisinde ve site müşterilerince sıklıkla takip edileceği şimdiden ispatlamış durumda.


 Ö.K. ( Ozlemnur )

Ekibin en yeni üyesi. Hızlı öğrenme kabiliyeti, içeriklerindeki titizlik ve doyurucu bilgileri sayesinde, özellikle sektörel içerikler konusunda dış siparişler güzel işler ortaya koyan Ozlemnur, ekibin en yeni üyesi olmasına rağmen, en istikrarlı yükseliş gösteren üyelerinden biri olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

C.Z. ( Voharin ) 

Ekibin teknoloji ve teknik web teknolojileri uzmanları arasında yer alan Voharin, içeriklerinde özgünlüğü ve detayları ile dikkat çekiyor. İçerik editörlüğünün yanı sıra, proje bazlı içerik çalışmaları için ekibimizin en üretken yazarlarından birisidir.

İ.K. ( Hemsireyazar)

Ekibin mesleki alanda ( Sağlık ) , deneyimli ve üretken yazarları arasında yer alan Hemsireyazar, içeriklerindeki özgünlük ve nitelikli bilgi kalitesi ile göz kamaştırıyor. Bu alanda yazdığı her yazı da, sadece genel bilgilere değil özellikle mesleki bilgileri de aktarmaya özen göstererek, hızlı yükselişini devam ettiriyor.

G.A. ( Lafosette ) 

Ekibin yabancı dil eğitimi ve içerik yazarları arasında yer alan Lafosette, eğitimdeki tecrübesi ve öğretici kimliğini içeriklerine de aynı kalitede yansıtıyor. İngilizce içerik yazımında ise, kalitesi Türkçe içeriklerinden farksız. Nitelikli ve teknik İngilizce içeriklerde, kesinlikle tercih edilesi yazarımız, ekip içinde yükselişine hızla devam etmektedir.


Tamamı serbest zamanlı olarak ekip içerisinde görev alan arkadaşlarımız, Özel Kategori Hizmeti ve müşterilerimizin “ Benim İşim Acele “ formundan ulaşan müşterilerimize son derece kaliteli ve sürekli içerik hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Sizlerde bu üretken ekibin, kaliteli içerikleri ile tanışmak istiyorsanız isimlerinin üzerine tıklayarak profillerini ziyaret edebilirsiniz.